Мс Рафсанжан ик- нафт MIS zero: سقوط قطعی است!

کد خبر : 1899443 |
17 فوریه 1402 ساعت 21:05 |
7.8K بازدید |

0
نقطه نظر

با سوپرگل زیرتاکی

دیدار تیم فوتبال خانم رفسنجان با نفت مسجد سلیمان.

Мс Рафсанжан ик- нафт MIS zero: سقوط قطعی است!

به گزارش “ورزش سه”، در یکی از مسابقات لیگ برتر بیست و پنجم، خانم رفسنجان در خانه میزبان نفت مسجد سلیمان آخرین صف بود و این دیدار با نتیجه یک بر صفر مقابل شاگردان به پایان رسید. ربیعی.

بازی با کمپین های جدید دوشیزه رفسنجان از ابتدای مسابقه آغاز شد و بختیاری ها با ارسال از جناحین و پاس های عمقی به دروازه به وجود آمدند اما شیمبا و یارانش موفق به باز کردن دروازه نشدند.

در حالی که شاگردان اشکش در نیمه اول موفق می شدند دروازه خود را بسته نگه دارند، محسن آذرباد کاپیتان با ضربه ای سنگین و دیدنی گل اول تیمش را به ثمر رساند.در بین دو نیمه مربیان بازیکنان را بر عهده گرفت.

در نیمه دوم این میزبان نارنجی پوشان بود که با ایجاد موقعیت روی دروازه فرصت گل تساوی را پیدا کرد.

بهترین موقعیت برای این کار، پنالتی شیمبا بود که جفرسون باهیا آن را به بیرون زد تا بازی با همان گل به پایان برسد.

خانم رفسنجان با این برد با 40 امتیاز موقتا بالاتر از تراکتور در رده پنجم قرار گرفت و نفت مسجد سلیمان نیز با همان 13 امتیاز در رده آخر باقی ماند تا بیش از همیشه به سقوط نزدیک شود.

با اتفاقات و عوارض این مسابقه همراه باشید؛

🔻کارت زرد
خانم رفسنجان: شاهین توکلی (42) – مهدی حسینی (66) – حسن جعفری (90)
نفت مسجد سلیمان: قول من (54)

خانم رفسنجان
حمید لک، شاهین توکلی، ایمان سلیمی، جفرسون بهیه، سیدمهدی حسینی، فرشید باقری، محمدحسین کریم زاده (56- حسن جعفری)، مهدی ترکمان (81- میشم تیموری)، محمدمهدی محیبی (56- فراز امامعلی)، محسن آذرآباد. (93- قام یسلامی‌خوه), لوسیانو پریرا (81- گدوین منشا)
سرمربی: محمد ربیعی

نفت مسجد سليمان
سینا بختیاری نسب، سید محمد خرم الحسینی (75- علی کیانی فر)، پیمان رنجبری (93- متین پارسا)، پیمان میری (65- حسین شنانی)، رضا دهگانی (46- محمدمهدی احمدی)، میشم نقی زاده (65) – اسماعیل بابایی)، سید آریا برزگر، مسلم مجدمی، حسین گودرزی، سینا عبداللهی، امین هاشمی فرد.
سرمربی: ابراهیم اشکش

⚽️ شرح گل
خانم رفسنجان یک – نفت مسجد سلیمان صفر; محسن آذرباد (4+45): محسن آذرباد پس از ارسال توپ از سوی بازیکنان، از پشت محوطه جریمه با یک ضربه سنگین گل اول تیمش را به ثمر رساند.

⏱ لحظات حساس
دقیقه 11: ارسال محمدحسین کریم زاده از سمت چپ خط دفاعی نفت به صورت خطرناک روی دروازه افقی، این تیم به زمین نشست و رفت.
دقیقه 12: روی فرار شیمبا فرصت گلزنی برای مسی به وجود آمد که در حالی که شیمبا با یک پاس دروازه بان نفت را فریب داده بود آذرباد به مدافعان برخورد کرد و به کرنر رفت.
دقیقه 21: پس از ارسال کرنر به جلوی نفت، شاهین توکلی مدافع مسی با ضربه سر دروازه بختیاری را تهدید کرد که ضربه این بازیکن با اختلاف کمی از بالای دروازه به بیرون رفت.
دقیقه 30: خانم رفسینجان بازیکن خطرناکی را شش قدم به داخل محوطه فرستاد، شیمبا نتوانست دروازه نفتی را باز کند اما با وجود اینکه توپ را به سمت خود پرتاب کرد، یک قدم تا گلزنی فاصله داشت.
دقیقه 42: شیمبا یک پاس عمقی با بختیاری انجام داد اما پوشش خوب دفاع مانع از باز شدن دروازه این تیم شد.
دقیقه 77: در حالی که لوسیانو پریرا با زدن پنالتی فرصتی برای تیمش فراهم کرده بود تا اختلاف را به تساوی بکشاند، جفرسون باهیا این ضربه را زد تا فرصت استثنایی برای شاگردان رییی از دست برود.
دقیقه 85: حسن جعفری پاس خوبی از زاویه به مهدی حسینی داد و فرصتی برای باز کردن دروازه نفت داشت که شاگردان بختیاری با واکنشی مناسب مانع شدند.

🥇بهترین بازیکن:
محسن آذرباد کاپیتان موسی که در بازی قبل به عنوان یار تعویضی معرفی شده بود، در این بازی با عملکردی چشمگیر گل پیروزی را به ثمر رساند تا شایسته عنوان بهترین بازیکن زمین باشد.

📌توافق ویژه:
اعلام پنالتی روی شیمبا در شرایطی که ناراحتی این بازیکن به وضوح مشهود بود، اعتراض پنج دقیقه ای نفتی ها را به دنبال داشت و نفتی ها بازی را متوقف کردند و در نهایت پس از رضایت آنها، باهیا به زمین بازگشت و توپ را با لگد زد.

🔴 درحاشیه
* اعتراض ابراهیم اشکش سرمربی نفت مسجد سلیمان در دقیقه 32 بازی کارت زرد گرفت.
* علی محسن زاده پس از سرپیچی از تصمیم داور، علی محسن زاده، در کمتر از یک دقیقه دو بار کارت زرد گرفت و در نهایت از زمین اخراج شد.
* محمد ربیعی پس از چند بار زمین خوردن در دقایق پایانی نیمه اول با اعتراض شدید به دور چهارم فرستاده شد.

Mckenzie Elliott

عاشق عمومی قهوه. مزاحم خشمگینانه فروتن. Wannabe tv متعصب. حرفه ای موسیقی آزاد. بت نوجوان آینده.

تماس با ما