آتلانتیک فلوریدا در مسابقات NCAA مردان به فینال چهار دوی می رسد

هیوستون – دیوید وانترپول در ایتالیا، چین و روسیه بسکتبال حرفه ای بازی کرده و در NBA مربیگری کرده است، اما حتی او در اولین بازدید خود از دانشگاه آتلانتیک فلوریدا شگفت زده شد.

وانترپول، که اخیراً در فصل 2021-2022 به عنوان کمک مربی در تیم نتز خدمت کرد، برای اولین بار در ماه ژانویه به محوطه 850 هکتاری مدرسه با ردیفی از درختان نخل در بوکا راتون، فلوریدا، قدم گذاشت. او به همراه پسرش دوین، نگهبانی که در حال آماده شدن برای فارغ التحصیلی از دبیرستان است، در یک بازدید استخدام بود. دمای هوا 85 درجه بود و آنها در هتلی در نزدیکی ساحل اقامت داشتند. («برنده شدن در بهشت» شعار بازاریابی مدرسه است و «1.8 مایل تا ساحل» روی زمین سالن آن مهر زده شده است.)

وانترپول به شوخی گفت: “من پرسیدم که آیا می توانند مرا به بورسیه ای که به پسرم پیشنهاد کردند اضافه کنند و من را در دوره های کارشناسی ارشد یا چیزی شبیه به آن بگذرانند.”

دوین وانترپول در 12 مارس، یک روز پس از پیروزی جغدها در مسابقات Conference USA، به طور شفاهی به آتلانتیک فلوریدا متعهد شد، که باعث شد آنها به طور خودکار برای مسابقات NCAA مردان شرکت کنند. چند روز بعد، فلوریدا آتلانتیک روند فعلی خود را با چهار برد در مسابقات ملی آغاز کرد تا به فینال چهار برسد. شنبه شب، شماره 9 بذر جغد با شماره ملاقات خواهند کرد. 5 نفره ایالت سن دیگو در نیمه نهایی ملی، با برنده که روز دوشنبه برای قهرمانی با کانکتیکات یا میامی روبرو می شود.

وقتی نوبت به آشنایی با آتلانتیک فلوریدا رسید، وانترپولها بر بسیاری دیگر تأثیر گذاشتند، دانشگاهی که بسیاری از مردم هرگز فراتر از یک خط در چالش براکت جنون مارس نشنیده بودند. (برخی از اصول: نام تیم جغدها است زیرا پردیس اصلی یک پناهگاه جغدها است. همچنین در میدان هوایی ارتش بوکا راتون سابق که در جنگ جهانی دوم برای آموزش رادار استفاده می شد، بسیار قبل از افتتاح رسمی دانشگاه در سال 1964 قرار داشت. .)

به نظر می رسید که مسابقات عمیق فلوریدا آتلانتیک امسال از جایی خارج شده است. این تیم تنها یک بار در مسابقات قبلی حضور داشته است، اما 11 بازی متوالی را برده است.

برایان وایت، مدیر ورزشی فلوریدا آتلانتیک گفت: ما دانشگاه را به عنوان یک سهام تازه کار توصیف می کنیم. “این احمقانه است که ما چقدر جوان هستیم، نه تنها به عنوان یک بخش ورزشی، بلکه به عنوان یک دانشگاه.”

وایت گفت که یکی از مناطقی که دانشگاه در حال توسعه در آن بوده است، مسکن آن است، با دو خوابگاه جدید که پر شده اند و به تعداد بیشتری نیاز است.

او گفت: «ما سال گذشته بیش از 300 کودک در مسافرخانه فیرفیلد زندگی می‌کردیم، زیرا نمی‌توانستیم آنها را در محوطه دانشگاه اسکان دهیم، بنابراین تقاضا در حال حاضر زیاد است. “و با این دویدن بسکتبال، از پشت بام عبور خواهد کرد.”

وایت ظهور برنامه ورزشی را به تصمیم مدرسه برای استخدام هوارد شنلنبرگر به عنوان مدیر عملیات فوتبال خود در سال 1998 و بعداً به عنوان مربی فوتبال آن ردیابی می کند. او قبلاً در سال 1983 میامی را به قهرمانی ملی رسانده بود، در لوئیزویل و اوکلاهاما مربیگری کرد و همچنین در اوایل دهه 1970 سرمربی بالتیمور کلتس بود.

Schnellenberger 13 میلیون دلار به عنوان تعهد جمع آوری کرد، قانونگذاران ایالتی را برای حمایت لابی کرد و عبارت “فوتبال در بهشت” را به عنوان ابزار جذب نیرو ابداع کرد.

جیم روزمورگی که در مقطع کارشناسی در دانشگاه ویسکانسین و سپس دانشگاه کالیفرنیا، برکلی برای تحصیلات تکمیلی تحصیل کرد، در سال 1970 به بوکا راتون نقل مکان کرد و از آن زمان تاکنون یک تقویت کننده برجسته برای آتلانتیک فلوریدا بوده است.

او گفت که مدرسه در همان زمان ورود او تصمیم گرفت تا در ورزش سرمایه گذاری کند تا بتواند نمای کلی خود را افزایش دهد و متقاضیان بیشتری را از خارج از ایالت جذب کند.

او گفت: «آنها می خواستند یک دانشگاه سطح بالا باشند. آنها به این نتیجه رسیدند که ورزش باید بخشی از این ماموریت باشد.”

فلوریدا آتلانتیک کمتر به خاطر دستاوردهای ورزشی‌اش شناخته می‌شود تا اینکه آخرین فرصت برای مربیان باشد: شنلنبرگر، لین کیفین، ویلی تاگارت و تام هرمان در فوتبال، و مایک جارویس و مت دوهرتی در بسکتبال.

کار در حال انجام شامل برخی از بهبودهای لازم در تأسیسات است. داستی می، مربی فلوریدا آتلانتیک، گفت که پس از پذیرفتن این کار در سال 2018، بلافاصله پس از دیدن محل کار تیم، احساس پشیمانی کرد.

دستیار مربی، تاد آبرنتی، گفت که در میان پیشرفت‌های دیگر، تیم از کمک مالی 3 میلیون دلاری برای تبدیل یک استودیوی یوگا که در طول همه‌گیری ویروس کرونا استفاده نشده بود به یک فضای تمرین غیررسمی استفاده کرد و پس از تصمیم NBA آن را “حباب” نامید. فصل 2020 خود را در دنیای والت دیزنی به پایان برساند.

استودیو تبدیل شده یک دادگاه کامل نیست، اما مکانی برای گرفتن عکس است. این فضا از دو سبد با قوس های 3 نقطه ای و دو سبد دیگر با خطوط پرتاب آزاد تشکیل شده است.

آبرناتی گفت: «خنده دارترین چیز این است که «حباب» درست بالای دفتر داستی است. “و بنابراین به نظر می رسد که فیل ها بالای سر ما هستند. وقتی او صبح زود آنجا باشد و کسی بکوبد، ما می گوییم: “هی، برو سراغ سبد دیگر، اگر اشکالی ندارد.”

وایت گفت که او قبلاً چندین بار قرارداد می را تمدید کرده است و او می خواهد پس از این دور دوباره این کار را انجام دهد.

وایت گفت: «اگر قرار نباشد بعد از امسال به او تمدید خوبی بدهم، دیوانه می‌شوم.

نام می با مشاغل بزرگتر مرتبط شده است، اگرچه بسیاری از فرصت های مهم پیش از این در طول اجرای آتلانتیک فلوریدا پر شده است. فصل آینده، دانشگاه به کنفرانس دو و میدانی آمریکا منتقل خواهد شد.

می در روز جمعه گفت: “خیلی وقت پیش یاد گرفتم که شما هرگز با خوشبختی سر در نمی آورید.” در این مرحله از حرفه‌ام، دیگر نمی‌توانستم از جایی که هستیم راضی و خوشحال باشم و فقط برای ادامه ساختن هیجان‌زده باشم.»

آبرنتی گفت، این هفته، برخی از بازیکنان جغد در خارج از منزل نزدیک به ساحل تیراندازی کردند تا به مسائل مربوط به درک عمق که هنگام بازی در یک میدان فوتبال، جایی که سبدها فضای قابل توجهی در پشت خود دارند و بازیکنان به رقابت می پردازند، عادت کنند. در یک طبقه مرتفع

این آخرین فصل در آغوش یک فصل فرهنگ ساحلی برای جغدها بود.

براندون ودرسپون، نگهبانی که از یک کالج مقطع راهنمایی نقل مکان کرده است، می گوید: «ما خود را پسران ساحل می نامیم. اوایل امسال، زمانی که ما وسترن کنتاکی بازی می‌کردیم، گفتند ما بچه‌های ساحلی هستیم و ما را نرم می‌خواندند.

سپس، او توضیح داد: “ما فقط آن را گرفتیم و با آن دویدیم.”

ودرسپون گفت که ورود به هیوستون برای فینال فور به بازیکنان کمک کرد تا اهمیت دوندگی خود را درک کنند.

او گفت: “ده، 15 سال بعد، ما به بوکا باز خواهیم گشت و بدانیم که در فینال چهار حضور داشته ایم.”

او اضافه کرد: زمانی که ما برای اولین بار شروع کردیم، این یک هدف نبود.

بیلی ویتز گزارش کمک کرد

Drake Beck

کارشناس سفر. خالق دوستانه نویسنده هیپستر دوست. دانش آموز عمومی.

تماس با ما