آهنگ های کارول جی جهان را تسخیر کرد. در یک LP جدید، او خودش را نشان می دهد.

او به یاد می آورد: «پدرم سه ماه با من صحبت نکرد. او می گفت، نه، شما نمی توانید این کار را انجام دهید. هفت سال زحمات ما را دور می ریزید. من میدونم تو کی هستی. می دانم که می توانیم سراغش برویم. سخت است، اما وقتی آن را به دست آوریم، از بقیه بزرگتر خواهد شد.»

هنگامی که در نیویورک در حال سوار شدن به اتوبوس بود، تبلیغ یک کنفرانس موسیقی-تجاری در بوستون توجه او را به خود جلب کرد. او در یک انگیزه شرکت کرد و این یک نقطه عطف بود. او گفت: “می دانم که عاشق موسیقی هستم و این کار را با اشتیاق انجام می دهم.” اما آموزش در آن کنفرانس این بود که چگونه موسیقی می تواند یک تجارت بزرگ باشد و چگونه می توان چنین کار کرد.

او به کلمبیا بازگشت، برای تحصیل در رشته موسیقی در دانشگاه آنتیوکیا ثبت نام کرد، آهنگ‌هایی را به طور مستقل منتشر کرد و در هر فرصتی اجرا کرد، در نهایت با ستارگان رگیتون مانند نیکی جم دوئت خواند. اولین آلبوم او در سال 2017، “Unstoppable” شامل دوئت هایی با Bad Bunny و Quavo (از Migos) بود و جایزه گرمی لاتین 2018 را به عنوان بهترین هنرمند جدید برای او به ارمغان آورد. محبوبیت او از آن زمان به بعد با آهنگ‌های هوس‌انگیز مانند “Mi Cama” (“Bed من”) و “Punto G” (“نقطه G”) افزایش یافت. در آمریکای لاتین، او تیتر استادیوم ها است.

همکار همیشگی او دانیل اچواریا اویدو بوده است که به عنوان اوی در درامز ضبط می کند و اکثریت قریب به اتفاق آهنگ های او را تولید کرده است. او آهنگ های رگیتون و سایر ضربات را متناسب با صدای او خیاط و اصلاح می کند. او همچنین تلاش می کند تا با جاه طلبی های او مطابقت داشته باشد. او در یک گفتگوی ویدیویی از لس آنجلس گفت: “ذهن کارول همیشه در حال رفتن است.” او همیشه یک هدف دارد که مسیر آهنگ باید کجا باشد، شعر کجا باید برود. او همیشه به این فکر می کند که حرکت بعدی، قدم بعدی، دستاورد بعدی چیست؟»

در «Mañana Será Bonito»، کارول جی با فینیاس (برادر و همکار بیلی آیلیش)، شان پل خواننده سالن رقص جامائیکایی، رومئو سانتوس خواننده باچاتا متولد برانکس، آنجل دیور دمبوسور دومینیکن و پیشرو او به عنوان یک سوپراستار کلمبیایی کار کرد. شکیرا. او همچنین با “Gatúbela” (“Catwoman”) نسل قدیمی‌تری از رگیتون را در آغوش می‌کشد، یک دوئت نژادپرستانه با Maldy، خواننده رپ پورتوریکویی از گروه دوتایی Plan B، که اولین آلبوم خود را در سال 2002 منتشر کرد.

Shirley Bond

خواننده Wannabe. ماون غذا. طرفدار فرهنگ پاپ علاقه مندان به تلویزیون درونگرا. تنظیم کننده. پیشگام موسیقی. متفکر معتبر.

تماس با ما