اسرار نمایندگی کولر گازی جنرال

gass coolerSUV های جمع و جور همچنین دارای ارتفاع سواری بلند و احتمال واژگونی زیاد، به علاوه جمعیت نسبتاً بی تجربه راننده هستند. مینی‌ون‌ها معمولاً خودروهای خانوادگی هستند و توسط یک جمعیت بالغ و رانندگان با تجربه رانندگی می‌کنند. فعالیت های مرتبط با انرژی منابع اصلی ایالات متحده است

قوانین ساده فیزیک گاهی اوقات حقایقی را دیکته می کنند که وقتی هدف شما صرفه جویی در سوخت است، بلعیدن آنها سخت است. 2) PW، OFF. اگر مدل‌های جداگانه سیستم‌های تک بسته یا ترکیب‌های جداگانه (یا «ترکیبات آزمایش‌شده») از سیستم‌های تقسیم‌بندی که در غیر این صورت یکسان هستند، با گزینه‌های متعدد برای اجزای مرتبط با حالت خاموش ارائه می‌شوند، مقدار نشان‌داده‌شده را برای مدل/ترکیب جداگانه با میل لنگ تعیین کنید. بخاری و کنترل هایی که بیشترین مصرف را دارند.

General Air Conditioner Representative

یک سازنده همچنین ممکن است مقادیر نمایش داده شده را برای مدل ها/ترکیب های جداگانه با گزینه های حالت خاموش کم مصرف تعیین کند. با این حال، همه این گزینه ها باید با شماره مدل های مختلف برای سیستم های تک بسته یا برای واحدهای خارجی (در مورد سیستم های تقسیم) شناسایی شوند. تمام مدل‌های واحدهای بیرونی که در یک مدل اصلی مطابقت ندارند باید آزمایش شوند. هنگام آزمایش مطابق با 10 CFR قسمت 430، بخش B، ضمیمه M1، برای مدل‌های پایه که شامل انواع اضافی از واحدهای داخلی کانالی (به عنوان مثال، معمولی، کم استاتیک، یا متوسط ​​استاتیک) غیر از مدلی است که برای آن ارائه مورد نیاز است. در بند (الف) (1) این بخش، اگر سازنده ای بخواهد نمایندگی ایجاد کند، سازنده باید آزمایش ترکیب آزمایش شده را طبق الزامات بند (ب) (3) این بخش انجام دهد.

هنگام آزمایش مطابق با 10 CFR قسمت 430، بخش B، ضمیمه M، برای مدل‌های پایه که از هر دو ترکیب مجرای و غیر مجرای تشکیل شده‌اند، مقدار نشان‌داده‌شده برای ترکیب مختلط غیر مجرای/مجرایی، میانگین مقادیر نشان‌داده‌شده برای ترکیبات غیر مجاری و مجرای مطابق با بند (ب) (3) این بخش تعیین شده است.

چندین کلاس محصول مدل‌های واحدهای بیرونی که در ترکیب‌های جداگانه رتبه‌بندی و توزیع می‌شوند که چندین کلاس محصول را در بر می‌گیرند، باید مطابق بند (الف) این بخش، آزمایش، رتبه‌بندی و تأیید شوند که مطابق با استانداردهای قابل اجرا برای هر کلاس محصول هستند. این الزام ممکن است در سراسر دسته های فهرست شده در جدول در بند (الف) (1) این بخش اعمال شود.

Preparation Of Evoli Air Conditioner

هنگام آزمایش مطابق با 10 CFR قسمت 430، بخش B، ضمیمه M، برای مدل‌های پایه که از هر دو ترکیب SDHV و غیر مجرای یا مجرای تشکیل شده‌اند، مقدار نشان‌داده‌شده برای ترکیب مخلوط SDHV/غیر مجرای یا SDHV/کانالی میانگین است. از مقادیر نشان‌داده‌شده برای ترکیب‌های SDHV، غیر مجرای یا مجرای، در صورت لزوم، همانطور که مطابق با بند (ب) (3) این بخش تعیین شده است.

General air conditioner representative هنگام آزمایش مطابق با 10 CFR قسمت 430، بخش B، ضمیمه M1، برای مدل‌های پایه که شامل ترکیبات ترکیبی یونیت‌های داخلی (هر دو نوع یونیت داخلی کانالی بدون کانال، کم استاتیک، متوسط ​​استاتیک و معمولی) است. مقدار نمایش داده شده برای ترکیب ترکیبی، میانگین مقادیر نشان داده شده برای ترکیب اجزای جداگانه است که مطابق با بند (ب) (3) این بخش تعیین شده است.

اگر یک مدل از واحد بیرونی از نقطه تولید با مبرد مشخصی شارژ نشده باشد یا اگر واحد به اضافه کردن بیش از دو پوند مبرد برای تامین شارژ مورد نیاز برای آزمایش در بخش 2.2.5 ضمیمه M یا ارسال شده باشد. پیوست M1 (مگر اینکه (الف) شارژ کارخانه برابر یا بیشتر از 70 درصد حجم داخلی واحد بیرونی ضربدر چگالی مایع مبرد در 95 درجه فارنهایت باشد یا (ب) مبرد A2L برای استفاده تأیید شده و در فهرست ذکر شده است. گزارش گواهی)، سازنده باید مقادیر نمایش داده شده (شامل SEER، EER، HSPF، SEER2، EER2، HSPF2، PW، OFF، ظرفیت سرمایش، و ظرفیت گرمایش، در صورت لزوم) را حداقل برای یک واحد خارجی بدون تطابق تعیین کند..

General Gold 12000 Air Conditioner

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نمایندگی کولر گازی جنرال به این سایت بروید – او گفت – بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

Reece Bryant

ایجاد کننده. شیطون عاشق تلویزیون حل کننده مشکلات مادام العمر نویسنده. تحلیلگر. نینجا فرهنگ پاپ. عاشق اینترنت معتبر. کاوشگر کل کارآفرین لاعلاج

تماس با ما