اهدای بدن و شتاب تغییر آب و هوا

ربکا جورج از کرکس هایی که از درختانی که مزرعه بدن دانشگاه کارولینای غربی را احاطه کرده اند شکایت نمی کنند. هر ورود صبحانه آنها را قطع کرده است. جورج تجزیه انسان را مطالعه می کند و بخشی از تجزیه تبدیل شدن به غذا است. لاشخورها خوش آمدید.

جورج، یک انسان‌شناس پزشکی قانونی، جسد یک اهداکننده را در ایستگاه تحقیقات استخوان‌شناسی قانونی – معروف به جنگل، قرار می‌دهد. این Enclosure One است که اهداکنندگان به طور طبیعی در بالای زمین تجزیه می شوند. در نزدیکی محوطه دو قرار دارد، جایی که محققان اجساد مدفون شده در خاک را مطالعه می کنند. او متصدی این مرکز است و اهداکنندگان را -گاهی برای سال‌ها- تحت نظر دارد، زیرا آنها چیزی جز استخوان نمی‌شوند.

در ایالات متحده، سالانه حدود 20000 نفر یا خانواده هایشان بدن خود را به تحقیقات علمی و آموزش اهدا می کنند. به هر دلیلی تصمیم به یک هدیه تبدیل می شود. جنگل کارولینای غربی از جمله مکان‌هایی است که مراقبان مراقب می‌دانند که مرده‌ها و زنده‌ها عمیقاً به هم مرتبط هستند و نحوه برخورد شما با اولی نشان‌دهنده رفتار شما با دومی است. داستان را کامل بخوانید.

– ابی اولهایزر

ما برای به اشتراک گذاشتن این اولین قطعه از شماره آینده خود با موضوع مرگ و میر که از 26 اکتبر در دسترس است، هیجان زده هستیم. اگر می‌خواهید وقتی منتشر شد آن را بخوانید، می‌توانید با حداقل 80 دلار در سال مشترک MIT Technology Review شوید.

اقدامات اقلیمی در حال افزایش است. بلایا هم همینطور.

در ماه‌های اخیر، شاهد پیشرفت‌های خیره‌کننده در اقدامات اقلیمی و نشانه‌های وحشتناکی از خطراتی بوده‌ایم که به راه انداخته‌ایم.

ایالات متحده در نهایت به عنوان یک رهبر در اقدام اقلیمی پیشروی کرد و سه قانون عمده را تصویب کرد که می‌تواند بزرگترین سرمایه‌گذاری فدرال تا کنون در زمینه آب و هوا و فناوری‌های انرژی پاک باشد، و انرژی‌های تجدیدپذیر، خودروهای الکتریکی و جایگزین‌های گوشت اکنون گزینه‌های اصلی رقابتی هستند. .

اما از بسیاری جهات دیگر، ما به طرز غم انگیز، فاجعه بار و غیرقابل بخشش دیر شروع می کنیم. در حالی که ما خود را برای پیشرفت سریعتر در آینده آماده می کنیم، معیاری که بسیار مهم است همچنان در حال افزایش است: انتشار جهانی در سال 2021 به بالاترین سطح خود رسیده است. بنابراین ما باید تلاش خود را برای تسریع کاهش انتشار گازهای گلخانه ای مضاعف کنیم – و به سرعت. داستان را کامل بخوانید.

این مقاله یک نسخه توسعه یافته از سخنرانی افتتاحیه است که جیمز تمپل امروز صبح در کنفرانس افتتاحیه آب و هوا و انرژی MIT Technology Review که امروز و فردا برگزار می شود، ارائه خواهد کرد. برای بلیط های لحظه آخری ثبت نام کنید و آخرین به روز رسانی ها را در لایو بلاگ ما دنبال کنید.

مادران مفقودین مکزیک از شبکه های اجتماعی برای جستجوی گورهای دسته جمعی استفاده می کنند

Heidi Avery

پنکه تی وی جنرال. کارآفرین. پیشگام زامبی مغرور. تحلیلگر. خالق شیطانی متعصب توییتر.

تماس با ما