“او یک مرد باورنکردنی است”: شرکت کننده مسترشف استرالیا پس از ملاقات با PM Modi | اخبار جهان

دهلی نو: سارا تاد، سرآشپز مشهور استرالیایی، روز سه‌شنبه در سیدنی، نخست‌وزیر نارندرا مودی را ملاقات کرد و او را مردی «باورنکردنی» و تأثیرگذار خواند. شرکت کننده “مسترشف استرالیا” همچنین گفت که احساس می کند “خیلی خوش شانس” است که با نخست وزیر مودی ملاقات کرده است و می بیند که او واقعاً به هند اهمیت می دهد.

“نخست وزیر مرد فوق العاده ای است. من احساس می کنم بسیار خوش شانس هستم که او را ملاقات کردم و می توانم ببینم که او واقعاً به کشور و چشم انداز آن اهمیت می دهد. نخست وزیر یک تأثیرگذار باورنکردنی است و من فکر می کنم که از آغازی فروتنانه آمده و به عنوان ایستاده است. سارا تاد به خبرگزاری ANI گفت: این رهبر در کشور – او چنین کار باورنکردنی انجام داده است.

نخست وزیر مودی در حساب کاربری رسمی خود در توییتر گفت که سارا نسبت به هند “بسیار پرشور” است، که در دانش عمیق او در مورد غذاهای هندی، ادویه ها و موارد دیگر منعکس شد.

او در توییتی نوشت: «در سیدنی تعامل بسیار خوبی با او داشتم.

نخست وزیر نارندرا مودی همچنین با دیگر شخصیت های عمومی برجسته استرالیایی که در زمینه های مختلف مانند علم، هوش مصنوعی، کار اجتماعی و هنر و موسیقی کار می کنند تعامل داشت و آنها را تشویق کرد تا در تقویت روابط هند و استرالیا مشارکت کنند.

شخصیت‌های برجسته‌ای که او با او ملاقات کرد عبارتند از: هنرمند دانیل میت، برنده جایزه نوبل برایان پل اشمیت، “جنگجوی توالت” مارک بالا، و ستاره راک گای سباستین.

«جنگجوی توالت» بالا، نخست وزیر مودی را عامل شماره یک مطلق تغییر در فضای بهداشتی در سطح جهان خواند. او گفت آنها در مورد موضوع بهداشت صحبت کردند.

بالا پس از این نشست گفت: “Swachh Bharat Abhiyan” در هند – آقای مودی تغییردهنده شماره 1 در فضای بهداشتی در سطح جهان است.

اشمیت، برنده جایزه نوبل، گفت که گفتگوی بسیار غنی با نخست وزیر مودی در مورد علم و تحقیق داشته است و او را یکی از “مشاهده ترین” رهبران هند خواند.

هنرمند استرالیایی میت گفت که نخست وزیر دارای یک عنصر خلاقانه برای خود است و می تواند شباهت هایی را در هنر و فرهنگ دو کشور ببیند.

سباستین با مودی در مورد موسیقی و همچنین مادرش صحبت کرد. او گفت که نخست وزیر کلیپی از آهنگ ویروسی برنده اسکار “Natu Natu” را به او نشان داد و این چیزی است که او قرار است یاد بگیرد.

او در اوایل روز، با رهبران تجاری شرکت های برتر استرالیا دیدار کرد و خواستار افزایش همکاری با صنعت هند در زمینه هایی مانند فناوری، مهارت و انرژی پاک شد. او جلسات دوجانبه ای با جینا راینهارت، رئیس اجرایی هنکاک پروسپتینگ، اندرو فارست، رئیس اجرایی صنعت آینده Fortescue، و پل شرودر، مدیرعامل استرالیا سوپر، برگزار کرد.

مودی روز دوشنبه برای سومین و آخرین مرحله از تور سه کشور خود وارد سیدنی شد که طی آن روز چهارشنبه با همتای استرالیایی خود آنتونی آلبانیز گفتگو خواهد کرد.

Braylon Mccoy

محقق حرفه ای وب. پیشگام الکل متعصب تلویزیون دوست حیوانات در همه جا.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان