ایده‌های جدید در چاپ دیجیتال هرگز آشکار نشده بود

روش دیگر هزینه به ازای کلیک یا CPC است، که در آن وبلاگ نویس تنها زمانی پول می گیرد که شخصی روی تبلیغ کلیک کند. مانند AdSense، این شرکت ها به ازای هر کلیک روی یک تبلیغ پرداخت می کنند، اما کمیسیون نیز دریافت می کنند. یک راه محبوب برای شروع انتشار این موارد، از طریق AdSense Google است، یک سرویس رایگان که تبلیغات را با محتوای صفحه وب شما مطابقت می دهد، سپس بر اساس تعداد افرادی که تبلیغات را مشاهده می کنند یا برای اطلاعات بیشتر کلیک می کنند، به شما پول می دهد. اگر شخصی پس از پیوند به آن محصول از وبلاگ شما، محصولی را خریداری کند، از فروش آن نیز کاسته می شود. مزایا عبارتند از: شما می توانید با حداقل سرمایه گذاری اولیه یا بدون سرمایه گذاری اولیه، یک چاپگر تکمیلی بیش از حد تهیه کنید. این شرکت ها علاوه بر این ادعا می کنند که چاپگر آنها 25 تا 30 درصد ارزان تر از قیمت های رایج است. بنابراین بدون خروج از خانه یا محل کار خود می توانید در واقع یک درخواست ایجاد کنید و ظرف چند دقیقه یا چند ساعت آن را تأیید کنید.

مسئله دیگر امنیت است — تا زمانی که توسعه دهندگان راهی برای ایمن سازی این شبکه ها پیدا کنند، مصرف کنندگان در خطر به اشتراک گذاشتن اطلاعات پزشکی هستند و خانه های خود را برای حمله باز می گذارند. به اشتراک گذاری عکس، عمل به اشتراک گذاری عکس های دیجیتال به صورت آنلاین است. فیلترها و پلاگین های موجود در بسیاری از برنامه ها به شما امکان می دهند عکس ها را با چند کلیک ماوس به قطعات هنری تبدیل کنید. مور، متیو. "وبلاگ عکس های خانوادگی بی دست و پا تبدیل به حس وب می شود." تلگراف بسیاری از طرفداران مسابقه می‌گویند که اگر بچه دارید، بهتر است قبل از اینکه اجازه دهید تمام خانواده از یک اسکنر برای گوش دادن به مسابقه استفاده کنند، دو بار فکر کنید.

از سال 1987، این تماس ها به راه حلی برای اصلاح دید داخل چشم تبدیل شده اند. قبل از لنزهای یکبار مصرف، داشتن لنزهای تماسی کمی شبیه عینک بود. لنزهای تماسی دهه‌هاست که وجود داشته‌اند و از روزهای اولیه لنزهای پلاستیکی سخت تغییر کرده‌اند. تماس مایعات و مواد غذایی با فیلم یا چاپ باعث عذاب می شود. اما پس از آن فیلم کوچکی به نام "بازگشت به آینده" منتشر شد و DeLorean را به شهرت جدید سوق داد. سپس کسانی هستند که قبلاً یک محصول یا خدمات ارائه می دهند، اما از وبلاگ خود برای تبلیغ کسب و کار خود و به دست آوردن مشتریان یا مشتریان جدید استفاده می کنند.

محل های رای گیری باید فرصت های برابری را برای معلولان فراهم کند، از جمله توانایی رای دادن مستقل. بسیاری از این کارفرمایان کار ثابتی را ارائه می دهند و به وبلاگ نویسان برای مقالات متعدد در طول چندین ماه پول می دهند. در بسیاری از موارد، شرکت ها به وبلاگ نویسانی که محصولات آنها را بررسی می کنند، کالاهای رایگان می دهند. به عنوان مثال، استفاده های خاص از کاغذ و مقوا شامل، اما نه محدود به استفاده در شکل گیری بریستول، کارتن تاشو، مقوای آسپتیک، ورق آزاد دو روکش، و هر نوع محصول دیگری که از کاغذ پوشش داده شده یا تخته کاغذ ساخته شده است.

چاپ افست به شما این امکان را می دهد که نوع کاغذ را برای پروژه خود انتخاب کنید و رنگ و کیفیت محصول نهایی را کنترل کنید. یک چاپگر معمولی نمی تواند با این سطح کیفیت بالا مطابقت داشته باشد. اگر اسناد نهایی شما به خروجی سیاه و سفید واضح و با کیفیت بالا نیاز دارند، یک چاپگر لیزری سیاه و سفید 600-1200 dpi. مخروطی ها را می توان با سرعت بالا تصویربرداری کرد و کشتی های منحنی را می توان از طریق طیف وسیعی از کنترل های ارائه شده مدیریت کرد. هنگامی که دیافراگم به سمت بیرون حرکت می کند، فشار یا ناحیه ای با فشار بالا در هوا ایجاد می کند. بر کسی پوشیده نیست که چرا لنزهای نرم به سرعت محبوب شدند: آنها نسبت به لنزهای قدیمی تر هوا نفوذپذیرتر بودند و برای بوت کردن راحت تر بودند. دو نظریه اصلی در مورد اینکه چرا این اتفاق می افتد وجود دارد. بیشتر کتابفروشی ها و کتابخانه ها از این دو عمده فروش کتاب می خرند. شما نمی خواهید پول را در کتاب هایی غرق کنید که هدر می روند! در اوایل تا اواسط دهه 1980، مهندسان مجموعه‌ای از کتاب‌ها را نوشتند که استانداردهای قالب دیسک فشرده را تعیین کردند. پذیرش گذرنامه الکترونیکی نیازمند تغییر تدریجی است، اما مقامات در حال حاضر در حال بحث هستند که سری بعدی گذرنامه های الکترونیکی چه ویژگی های امنیتی افزوده و بیومتریک بهبود یافته ای خواهند داشت.

وبلاگ نویسان دیگر توجه ناشران کتاب را به خود جلب کرده اند و با چاپ برخی از پست های وبلاگ خود هزاران دلار به دست چاپ افست چیست آورده اند. بسیاری از محبوب ترین وبلاگ نویسان برای ماه ها — یا حتی سال ها — قبل از اینکه وب سایت های آنها توجه و درآمد زیادی کسب کنند کار می کردند. اگر به چاپ بروشورها، بروشورها، کتابچه ها، خبرنامه ها و سایر مطالب در حجم زیاد نیاز دارید، چاپگر اداری یا حتی یک چاپگر دیجیتال حرفه ای راه خوبی نیست. پالمر، کیمبرلی. "چگونه به عنوان یک وبلاگ نویس حرفه ای درآمد کسب کنیم." کسب درآمد در ایالات متحده وبلاگ نویسی یک چالش است، اما اگر بدانید در حال ورود به آن هستید، می تواند کمی آسان تر باشد.

Todd Holland

متفکر. معتاد رسانه های اجتماعی متعصب الکل استاد وب. مبشر قهوه معمولی.

تماس با ما