این هم تیمی سابق لیونل مسی در پاری سن ژرمن در دزدی وحشتناک در پاریس با همسرش گره خورد و مورد تعرض قرار گرفت | اخبار فوتبال

جانلوئیجی دونروما، دروازه بان پاری سن ژرمن (PSG) و همسرش در خانه خود در پاریس فرانسه مورد حمله و سرقت قرار گرفته اند. طبق گزارشی از Actu17، سارقان با کالاهایی به ارزش حدود 500000 یورو رفتند. دروازه بان ایتالیایی و همسرش در حین حمله بسته شده بودند و توانستند حدود ساعت 3:20 صبح از خانه خود به هتلی در نزدیکی فرار کنند.

کارکنان خانه به پلیس محلی اطلاع دادند و این زوج پس از شوک غیرقابل کنترل برای مداوا منتقل شدند. (MLS 2023: اینتر میامی بازیکن سابق بارسلونا جوردی آلبا را به خدمت گرفت، مدافع دوباره با لیونل مسی و سرخیو بوسکتس متحد شد)

دوناروما هم تیمی سابق لیونل مسی در پاری سن ژرمن است، پس از اینکه این بازیکن آرژانتینی ماه گذشته به عنوان بازیکن آزاد با اینترمیامی قرارداد امضا کرد. این دروازه بان 24 ساله پیش از این برای میلان بازی کرده و به کشورش در یورو 2020 کمک کرده است. دوناروما در سال 2021 با پاری سن ژرمن قرارداد امضا کرد.

داستان های پرطرفدار cre

دوناروما 72 بازی برای PSG انجام داده و دو جام لیگ 1 را به دست آورده و در عین حال به تیمش کمک کرده است تا در بازی های متعدد پیروز شود.

سخنگوی دفتر دادستانی پاریس به بی‌بی‌سی گفت: «تحقیقاتی به اتهام سرقت مسلحانه در یک باند سازمان‌یافته و خشونت‌های تشدید شده در پی حوادثی که شبانه در محل آقای دوناروما رخ داد، آغاز شده است».

یک منبع از خبرگزاری فرانسه گفت که این فوتبالیست در این حادثه جراحات جزئی دارد در حالی که شریک او السیا الفانته آسیبی ندیده است. به گفته فابریزیو رومانو، روزنامه نگار معروف فوتبال، دروازه بان پاری سن ژرمن طبق برنامه به همراه قهرمان لیگ فرانسه به ژاپن سفر خواهد کرد.

این اولین باری نیست که یک فوتبالیست در خانه خود مورد سرقت یا تجاوز قرار می گیرد، در دسامبر سال 2021، کنسلو بازیکن سابق من سیتی پس از حمله چهار نفر در حین دزدی از خانه اش در انگلیس با بریدگی و کبودی اطراف چشم راست خود باقی ماند. مدافع پرتغالی با انتشار پستی در استوری اینستاگرام گفت که در حالی که از خانواده اش محافظت می کند، جنگید. او در آن زمان یک دختر 2 ساله به نام آلیسیا با شریک زندگی خود دانیلا ماچادو داشت.

Warren Richardson

پیشگام رسانه های اجتماعی. تنظیم کننده. معتاد زامبی برنده جایزه. دردسر ساز. مستعد حملات بی تفاوتی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان