بالا 10 کلیپ YouTube درباره بهترین شرکت هدایای تبلیغاتی

جان مک‌وی تمایل داشت با باکینگهام در مورد ساخت آهنگ‌ها درگیر شود، اما هر دو اعتراف می‌کنند که به نتایج خوبی رسیده‌اند. فرار از معضل: با گذشت زمان، بازیکنان می توانند یاد بگیرند که با انجام مکرر بازی بر انگیزه های فردی به نفع منافع عمومی غلبه کنند. افراد اضافه ای که نقش زنان و کشاورزان اسپانیایی را بازی می کردند، اهل رومی بودند که در اردوگاهی در سالزبورگ-مکسگلان بازداشت شده بودند و مجبور به کار با او شدند. کارهای گیتار باکینگهام و استفاده کریستین مک وای از پیانو Fender Rhodes یا ارگ Hammond B-3 در همه آهنگ ها به جز دو آهنگ وجود دارد. بقیه Fleetwood Mac، به همراه Caillat و Dashut، پس از آسیب دیدن نوارهای Sausalito به دلیل استفاده مکرر در طول ضبط، برای نهایی کردن دوبله و میکس Rumors تلاش کردند. آهنگ های صوتی ضربات و تله درام "بی جان" به نظر می رسید. باکینگهام نزدیک به بخش ریتم اجرا کرد، در حالی که کیبوردهای کریستین مک وی از کیت درام دور نگه داشته شدند. استودیو Wally Heider. کریستین مک وی و نیکس در اکثر جلسات شرکت نکردند و تا زمانی که برای ضبط صدای باقیمانده لازم بود مرخصی گرفتند.

باکینگهام مسئولیت جلسات استودیو را برای ساخت "یک آلبوم پاپ" بر عهده گرفت. وظایف تولید بین سه طرف مشترک بود، در حالی که Caillat از نظر فنی ماهرتر مسئول بیشتر مهندسی بود. او از استودیو Wally Heider در لس آنجلس با این فرض که Fleetwood Mac در نهایت از امکانات آنها استفاده خواهد کرد، مرخصی گرفت. در 28 فوریه 1977، پس از تمرین در استودیو SIR در لس آنجلس، Fleetwood Mac یک تور تبلیغاتی هفت ماهه در آمریکا را آغاز کرد. این آلبوم پس از چند ماه پس از انتشار به ترتیب پس از ارسال یک میلیون واحد و 300000 واحد، گواهی پلاتین را در آمریکا و بریتانیا دریافت کرد. این حتی یکی از موارد ضروری است که الن پمپئو نمی تواند بدون آن زندگی کند.

در اکتبر 2020 پس از انتشار یک TikTok ویروسی توسط Nathan Apodaca که به او نشان داد در حال بازی «Dreams» در حال اسکیت بورد است، در اکتبر 2020 دوباره وارد ده بیلبورد 200 شد، حتی میک فلیت وود و استیوی نیکس را وادار کرد تا ویدیوهای مشابهی بهترین هدایای تبلیغاتی تهران بسازند. Doja Cat چهارمین نوازنده پرطرفدار در گوگل در سال 2020 در ایالات متحده بود. دومی تنها نوازنده آموزش‌دیده کلاسیک در فلیت‌وود مک بود، اما هر دو حس موسیقیایی مشابهی داشتند. بازاریابی تهاجمی این لیبل از Fleetwood Mac در سال 1975، که در آن ارتباط با ده ها ایستگاه رادیویی FM و AM در سرتاسر آمریکا شکل گرفت، به ترویج شایعات کمک کرد.

McVie اظهار داشت که نوشته کمی کنایه آمیز است و روی کارگردانی درامر برای Fleetwood Mac تمرکز دارد که همیشه درست بوده است. جان مک وای عنوان آلبوم را به گروه پیشنهاد داد زیرا احساس می کرد اعضا از طریق موسیقی درباره یکدیگر "ژورنال ها و خاطرات روزانه" می نویسند. خوان رودریگز از روزنامه The Gazette پیشنهاد کرد که در حالی که موسیقی "ترد و واضح تر" است، ایده های Fleetwood Mac "کمی مبهم تر" است. نیکس اشاره کرده است که پس از اجرای بیشتر آهنگ‌های Rumors در طول کنسرت‌ها، گروه در ابتدا با استقبال ضعیف طرفدارانی مواجه شد که به مواد جدید عادت نداشتند. قسمت دوم Rumors با "زنجیره"، یکی از پیچیده ترین ساخته های رکورد شروع می شود.

Roy Christensen

متخصص اینترنت دانشجو. نینجا فرهنگ پاپ. علاقه مندان پرشور توییتر.

تماس با ما