باور این نه افسانه در مورد خودارضایی شما را از رشد باز می دارد

خودارضایی به عنوان یک تمرین سالم و روش ایمن برای تقسیم لذت بدون برخی از خطراتی که می تواند همراه با مقاربت باشد پذیرفته شده است. در حقیقت، نفوذ کردن به واژن با اسباب‌بازی جنسی یا انگشتانتان نمی‌تواند منجر به لذت بی‌نظیر شما شود، حتی اگر به اوج نرسیدید. شرکت‌کنندگان در حین خودارضایی آشکارا با تماشاگران صحبت می‌کنند تا تکنیک‌ها را به اشتراک بگذارند و لذت و فواید آن را توصیف کنند. اساساً نمی‌دانم که آیا ما کاری بیش از این انجام دادیم که مردم احساس راحتی کنند تا در مورد آن صحبت کنند و فکر کنند. بنابراین، در عوض، آنها "روی استفاده از زبان عشق دیگری کار می کنند تا مطمئن شوند که هر دو با یا بدون رابطه جنسی احساس عشق و قدردانی می کنیم."

قدرتی که بعداً به این اثر پرداخته شد – استدلال‌های تیسوت حتی توسط بزرگانی مانند کانت و ولتر تأیید و تکرار شد – احتمالاً دیدگاه خودارضایی در پزشکی غربی را طی دو قرن آینده به یک بیماری ناتوان‌کننده تغییر داد. متن هندو باستانی کاما سوترا به تفصیل بهترین روش برای خودارضایی را توضیح می ترک خود ارضايي دهد. "ساز خود را با ضربه شیر به هم بزنید: بنشینید و پاها را در زوایای قائم به یکدیگر دراز کنید و خود را با دو دست که در بین آنها روی زمین کاشته شده و بین بازوهای خود قرار دهید، نگه دارید." شعار "بیا برای یک هدف" توسط راشل ونینگ، بنیانگذار فروشگاه اسباب بازی های جنسی Babeland، که قبلا Toys در بابلند بود، که شعبه هایی در سیاتل، بروکلین و (دو) در منهتن دارد، ابداع شد.

اعمال جنسی ممکن است شامل اشکال دیگری از تحریک دستگاه تناسلی مانند خودارضایی انفرادی یا متقابل باشد که ممکن است شامل مالش یا نفوذ با استفاده از انگشتان یا دست ها یا وسیله ای (اسباب بازی جنسی) مانند دیلدو یا ویبراتور باشد. در کنار بسیاری از عوامل دیگر، مانند شواهد پزشکی، دانش جنسی نامناسب با سن، بازی یا پرخاشگری، و رفتارهای زودرس یا اغواگرانه، خودارضایی بیش از حد ممکن است نشانه سوء استفاده جنسی باشد. این دیدگاه تا دوران ویکتوریا ادامه داشت، جایی که چنین انتقاد پزشکی از خودارضایی در راستای محافظه کاری گسترده اجتماعی و مخالفت با رفتارهای جنسی آشکار رایج در آن زمان بود.

آثار آلفرد کینزی متخصص جنسی در دهه‌های 1940 و 1950 با استناد به نتایج نظرسنجی‌های گالوپ نشان می‌دهد که خودارضایی یک رفتار غریزی هم برای مردان و هم برای زنان است. محقق آمریکایی آلفرد کینزی و دیگران تخمین زدند که در اواسط قرن بیستم حداقل 92 درصد از کل مردان آمریکایی و 70 تا 80 درصد از زنان آمریکایی به خودارضایی دست زده اند و مطالعات اروپایی ارقام مشابهی را نشان می دهد. داده های موسسه کینزی از مطالعات آلفرد کینزی. کلیسای کاتولیک با انواع فناوری های کمک باروری و پیشگیری از بارداری مصنوعی مخالف است، به این دلیل که آنها هدف زایش جنسی زناشویی را از هدف اتحاد زوج های متاهل جدا می کنند.

برخی از زوج ها از تماشای خودارضایی یکدیگر لذت می برند و برخی دوست دارند پس از سایر اشکال تماس جنسی خودارضایی کنند تا به ارگاسم برسند. در انگلستان در سال 2009، جزوه ای توسط NHS در شفیلد منتشر شد که حاوی این شعار بود: "ارگاسم در روز پزشک را دور نگه می دارد". به عنوان مثال، گاهی اوقات اختلال شخصیت اجتنابی با ترجیح خودارضایی بیش از حد نسبت به روابط جنسی و همچنین با توانایی فرد مبتلا به ارگاسم راحت تر از طریق خودارضایی نسبت به رابطه جنسی همراه است. خودارضایی مردان به تصویر مهمتری در مصر باستان تبدیل شد. تا اواخر قرن هفدهم در اروپا، این عمل معمولاً توسط پرستار بچه ها برای خواباندن اتهامات مرد جوان خود به کار می رفت.

او به عنوان یک مرد بزرگ شد و در آن زمان گمانه زنی هایی وجود داشت که او یک هرمافرودیت است. برخی از مردان هستند که احساس می‌کنند سطح تستوسترون در هنگام خودارضایی افزایش می‌یابد، اما به نقطه‌ای نمی‌رسد که احساس اعتماد به نفس بالایی داشته باشند. اسباب‌بازی‌های جنسی به لطف قدرت ارتعاش و ضربان‌شان می‌توانند احساساتی را در طول خودارضایی به شما بدهند که به معنای واقعی کلمه غیر ممکن است. بسیاری از متفکران فمینیست بر این باور بودند که تاکید بر تقدم جنسیت گامی بزرگ به سوی هدف نهایی رهایی زنان خواهد بود، بنابراین از زنان خواسته شد تا پیشرفت های جنسی را آغاز کنند، از رابطه جنسی لذت ببرند و اشکال جدیدی از تمایلات جنسی را آزمایش کنند.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با فواید ترک خود ارضايي بر چهره وب سایت خود باشید.

Alina Bentley

کاوشگر. کارشناس سفر. متخصص قهوه. طرفدار تلویزیون عمومی متخصص پرشور بیکن. برگزار کننده آماتور محقق فرهنگ پاپ.

تماس با ما