برداشت از دست دادن مالیات با خطرات پنهان همراه است

سرمایه گذارانی که پس از متحمل شدن زیان در سال 2022 به دلیل نوسانات بازار، زخم های خود را می لیسند، اکنون به دنبال راه هایی برای افزایش بازده پرتفوی خود تا پایان سال هستند.

یکی از راهبردهای پرکاربرد، برداشت از دست دادن مالیات است. این روش فروش برخی دارایی هایی که ارزش آنها کاهش یافته و سپس استفاده از زیان برای جبران بدهی مالیات بر عایدی سرمایه، نه تنها صورت حساب مالیاتی شما را کاهش می دهد، بلکه می تواند برای متعادل کردن مجدد پرتفوی شما نیز استفاده شود.

شان مولانی، یک برنامه ریز مالی معتبر که Mullaney Financial & را اداره می کند، می گوید: «امسال یک فرصت منحصر به فرد برای سرمایه گذاران فردی وجود دارد که از برداشت زیان مالیاتی نه تنها برای ضرر سهام، بلکه برای ضررهایی که در بازارهای اوراق قرضه و ارزهای دیجیتال داشتند، استفاده کنند. شرکت مالیاتی در لس آنجلس

بازده کل S&P 500 منهای 13.3 درصد برای سال تا امروز تا جمعه است. بازار شاخص کل اوراق قرضه بلومبرگ ایالات متحده 11.4 درصد در مدت مشابه کاهش یافت. در همین حال، فروش بازار ارزهای دیجیتال، 1.74 تریلیون دلار از ارزش بازار آن صنعت را در 12 ماه گذشته از بین برده است.

برداشت زیان‌های مالیاتی پیچیده است و سرمایه‌گذاران اغلب دچار مشکل می‌شوند. در اینجا نحوه کارکرد آن و نقاط ضعف آن آمده است.

اصول اولیه

موقعیت‌های دارایی‌هایی که ارزش آنها در حساب‌های سرمایه‌گذاری مشمول مالیات کاهش یافته است، برای قفل کردن زیان برای اهداف مالیاتی فروخته می‌شوند. اگر زیان بیشتر از سود باشد، زیان باقی مانده را می توان در سال های آینده برای کسر از دستمزد و سایر درآمدها استفاده کرد. بر اساس کد درآمد داخلی، افراد مجرد و زوج‌های متاهل که به صورت مشترک تشکیل پرونده می‌دهند، می‌توانند تا 3000 دلار از ضررهای اضافی را در هر سال کسر کنند تا درآمد عادی را جبران کنند. زوج های متاهلی که به طور جداگانه پرونده خود را تشکیل می دهند، می توانند 1500 دلار در مقابل درآمد عادی کسر کنند. زیان های باقی مانده را می توان به همان روش در سال های آینده حمل و استفاده کرد.

در اینجا یک مثال خاص است. فرض کنید یک سرمایه‌گذار در بالاترین سطح مالیاتی ۲۵۰۰۰ دلار سود سرمایه‌گذاری کوتاه‌مدت در سال جاری به دست آورده است. او با نرخ مالیاتی 37 درصدی و همچنین 3.8 درصد مالیات بر درآمد خالص سرمایه گذاری بر این سودها مواجه است که منجر به یک صورت حساب مالیاتی 10200 دلاری می شود. در سال 2022 او همچنین سرمایه گذاری بدی انجام داد که ارزش آن 30000 دلار کمتر از مبلغی بود که برای آن پرداخت کرد. او دارایی زیان ده را قبل از پایان سال می فروشد تا سود کوتاه مدت خود را جبران کند و صورت حساب مالیاتی 10200 دلاری را حذف کند. او هنوز 5000 دلار از ضرر باقی مانده دارد که می تواند امسال 3000 دلار برای کاهش درآمدهای دیگر در اظهارنامه مالیاتی خود بگیرد و 2000 دلار باقی مانده را به سال های آینده منتقل کند.

چنین زیان هایی را می توان به صورت نامحدود به اظهارنامه های مالیاتی آتی منتقل کرد تا زمانی که همه آنها تمام شوند. اما انتقال زیان سرمایه فقط تا زمانی که شما زنده هستید زنده می مانند. آنها را نمی توان به وراث وصیت کرد.

استراتژی برای همه نیست. تام اوسبن، مدیر محتوای مالیاتی و روابط دولتی در انجمن ملی حرفه‌های مالیاتی، می‌گوید: «افراد و زوج‌هایی که در گروه‌های کم درآمد قرار دارند، باید آن را از نزدیک بررسی کنند تا ببینند آیا برای آنها منطقی است یا خیر. به این دلیل که مالیات دهندگان با درآمد کمتر از سطوح مشخص – 40,400 دلار برای افراد مجرد یا 80,800 دلار برای زوج‌های متاهل که به طور مشترک تشکیل پرونده می‌دهند – می‌توانند برای هر گونه سود کوتاه‌مدت در گروه‌های مالیاتی پایین‌تری قرار داشته باشند و به طور بالقوه دارای نرخ سود سرمایه بلندمدت 0 درصد باشند.

مراقب قانون “فروش شستشو” باشید

در تصمیم گیری با پولی که از فروش دارایی ها به دست می آید، سرمایه گذاران باید مراقب قانون «فروش شستشو» IRS باشند، که بیان می کند سرمایه گذار نمی تواند دارایی – مانند سهام، اوراق قرضه، صندوق سرمایه گذاری مشترک – را با ضرر و زیان بفروشد. سپس آن را یا یک دارایی «تقریباً یکسان» را ظرف 30 روز قبل یا بعد از آن فروش دوباره بخرید. اگر سرمایه‌گذاران این کار را انجام دهند، نمی‌توانند زیان مالیاتی را حذف کنند.

در میان مشاوران مالی بحث هایی وجود دارد که “سرمایه گذاری اساساً یکسان” چیست. IRS از نزدیک به معاملات خرید و فروش افراد در طول فرآیند برداشت مالیات از دست رفته نگاه می کند، بنابراین آنها توصیه می کنند که این نکته را در نظر داشته باشید.

افکار خود را به اشتراک بگذارید

چه توصیه ای برای کاهش مالیات در سبد سرمایه گذاری خود دارید؟ به گفتگوی زیر بپیوندید.

در حالی که برخی از سرمایه گذاران ممکن است فکر کنند فروش دارایی مانند SPDR S&P 500 ETF (SPY) و جایگزینی آن با Vanguard S&P 500 ETF (VOO) یک مبادله معتبر است، “من استدلال می کنم که هر دو صندوق هایی هستند که به صورت غیرفعال مدیریت می شوند و شاخص یکسانی را دنبال می کنند. پل وینتر، یک برنامه‌ریز مالی معتبر و رئیس برنامه‌ریزی مالی Five Seasons می‌گوید: سرمایه‌گذار ممکن است در معرض خطر نقض قوانین فروش شستشو باشد.

یکی از انواع دارایی‌هایی که به طور فزاینده‌ای در اختیار سرمایه‌گذاران قرار می‌گیرد، اما هنوز تحت پوشش قوانین فروش شستشو قرار نمی‌گیرد، ارز دیجیتال است.

استفانی لی، یک برنامه‌ریز مالی معتبر و بنیانگذار خدمات مالی ایست راک در سانفرانسیسکو، می‌گوید این قانون در مورد ارزهای دیجیتال اعمال نمی‌شود، “زیرا IRS در حال حاضر با ارزهای دیجیتال به عنوان دارایی رفتار می‌کند، نه به عنوان یک امنیت.” اما این می تواند در آینده تغییر کند.»

از آنجایی که سرمایه‌گذاران کریپتو مشمول قانون شست‌وشو نیستند، می‌توانند دارایی‌های کریپتو را با ضرر بفروشند، از زیان تحقق‌یافته برای جبران سود سرمایه استفاده کنند و سپس همان دارایی کریپتویی را که به تازگی فروخته‌اند، دوباره خریداری کنند تا هر گونه افزایش قیمت را به دست آورند.

در همین حال، سعی نکنید از IRS پیشی بگیرید. باب فرنچ، مشاور مالی معتبر و مدیر تجزیه و تحلیل سرمایه‌گذاری در شرکت مدیریت دارایی مک‌لین، در وین، ویرجینیا، اشاره می‌کند که قانون شستشوی فروش نه تنها در مورد معاملات یک فرد، بلکه برای همه افراد در خانواده و سایر حساب‌های آن فرد اعمال می‌شود. او تا حدودی کنترل دارد. اگر همسر شما یا شرکتی که تحت کنترل شماست، امنیتی را خریداری کند که شما به تازگی ضرر کرده‌اید، قانون شستشوی فروش را آغاز می‌کند.

“اساساً، IRS نمی خواهد که شما بتوانید ضرر کنید و سپس آن را به یک حساب دیگر منتقل کنید.” شمارش فرانسوی

از پیش برنامه ریزی

متیو لینکلن، یک برنامه ریز مالی معتبر و نماینده ثبت نام شده در Frederick، Md، می گوید که پر کردن سبد خود در محدوده قوانین فروش می تواند یک ابزار متعادل کننده مجدد فوق العاده باشد. “اما شما باید مراقب باشید و سرمایه گذاری های جایگزین را در زمینه هایی انتخاب کنید که اهداف مالی شما را برآورده می کند.”

جارد هول، یک برنامه‌ریز مالی معتبر در برلینگتون، ماساچوست، برای جلوگیری از هر گونه مشکل، به سرمایه‌گذاران پیشنهاد می‌کند قبل از فروش هر دارایی برای اهداف کاهش مالیات، گزینه‌های جایگزینی پایدار برای سبد سهام خود داشته باشند. در غیر این صورت، ممکن است در حالی که می‌خواهید چه کاری انجام دهید، کنار گذاشته شوید.» او می‌گوید همچنین از هزینه‌های تراکنشی که در طول این فرآیند باید بپردازید آگاه باشید.

مهمتر از همه، به یاد داشته باشید که تصمیمات مربوط به ضرر و زیان مالیاتی نباید در خلاء اتخاذ شود. هر کاری که از نظر مالیاتی انجام می دهید نباید سلامت پورتفولیوی شما را به خطر بیندازد.

بزرگ‌ترین اشتباهی که می‌توانید مرتکب شوید این است که سرمایه‌گذاری‌ای را که پتانسیل صعودی دارد در یک بازار نزولی فقط برای اهداف برداشت مالیات بفروشید و سپس پشیمان شوید. آقای آس O’Saben اشاره می کند، “این وسوسه انگیز است که در بازارهای بی ثبات، فروش وحشتناکی انجام دهید، اما اجازه ندهید دم مالیات سگ را تکان دهد.”

خانم. Ioannou یک نویسنده در نیویورک است. می توان با او در [email protected] تماس گرفت.

حق چاپ ©2022 Dow Jones & Company, Inc. تمامی حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

Julissa Lara

متفکر متواضعانه فروتن. گیمر. کارآفرین. طرفدار رسانه های اجتماعی آزاد.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliances