بررسی: یادگیری «انگلیسی»، زمانی که لهجه شما «جنایت جنگی» است

آنها افزودنی زرق و برق دار برای جعبه اسباب بازی هر دختری بودند. Popples یک اسباب بازی کوتاه مدت بود که بسیار نابغه بود. این اسباب بازی گیره ای بود که به یک لایت باکس متصل بود و در دهه 80 دیوانه وار کار می کرد و به فروش می رسید. کرم‌های گلو برای کودکان کوچک‌تر به بازار عرضه می‌شدند، اما تقریباً هر کودک دهه 80 یکی از آن‌ها را داشت.

اسپانیایی. مونالیزا توسط لئوناردو داوینچی نقاشی شده است، اما تعداد زیادی از نقاشان مشهور اسپانیایی، از جمله یکی از محبوب‌ترین نقاشان تاریخ – پابلو پیکاسو – وجود دارد. آنها می گویند که ما هرگز واقعاً تغییر نمی کنیم، اما آیا شما هنوز اساساً مانند خود دبیرستانی خود رفتار می کنید؟

نحوه برای نشان دادن Learning English شما از صفر به قهرمان

هیچ چیز مثل باز کردن اولین عروسک Rainbow Brite در صبح کریسمس نبود. توله‌های پوند هر کدام جداگانه فروخته می‌شدند، اما آگهی‌های تبلیغاتی آن‌ها اینطور به نظر می‌رسید که می‌توانید فروشگاه حیوانات خانگی خود را داشته باشید. توله سگ پوند راه عالی دیگری برای علاقه مند کردن کودکان به حیوانات عروسکی بود. تا آنجا که به اسباب‌بازی‌ها مربوط می‌شود، دهه 1980 رونق هم افزایی زیبایی را برای ما به ارمغان آورد که منجر به اسباب‌بازی‌های مرتبط با کارتون شد، سرگرمی‌هایی که به جعبه‌های غلات ما راه پیدا کرد و انقلابی در حیوانات عروسکی.

واقعاً با Learning English چه اتفاقی می‌افتد

خرس های مراقبت یکی از محبوب ترین حیوانات عروسکی دهه 1980 بودند. حتی صبح های شنبه کارتون خودشان را داشتند. چه به اسباب‌بازی‌هایی که در آن آگهی‌های به یادماندنی کارتون صبح شنبه دیده بودید، علاقه داشتید، یا به اندازه کافی خوش شانس بودید که این آثار هنری (و اکنون، اقلام کلکسیونی) را به دست آورید، با این مسابقه لذت خواهید برد.

یک کلمه: Learning English

learning english در حالی که طراحی اسکیت های غلتکی با گذشت زمان کمی تغییر کرده است، اگر آنها را به راحتی به کفش های خود ببندید، هرگز نگران تعویض کفش ها در حین بازی در خارج از منزل نبودید. He-Man و اربابان جهان قدرت را در دستان کودکان کوچک قرار دادند. در واقع، آنها برای همه پسرانی که می خواستند قدرت بیشتری داشته باشند، عرضه می شدند.

ویکتوریا در اوج قدرت امپراتوری بریتانیا مترادف بود. در حال حاضر همه چیز درباره نوستالژی و دهه 80 است، پس در این مسابقه شرکت کنید و ببینید آیا می توانید این اسباب بازی های معروف را شناسایی کنید. اگر انباشته ای از کاغذ ساختمانی مشکی داشتید، مجبور نبودید طرح ها را از فروشگاه اسباب بازی بخرید.

learning english

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد zabannew – پرس و جو – لطفا از سایت ما دیدن کنید.

Morgan Bullock

هاردکور الکل ماون. علاقه مند شدید به اینترنت دوست داشتنی توییتر متعصب. دردسر ساز.

تماس با ما