(برعکس) جزئیات پیشنهاد تیم ملی عراق به این کشور

1 رسانه عراقی فاش شد. دراگان اسکوچیچ پس از اخراج از تیم ملی ایران قصد داشت سرمربی عراق شود اما رئیس فدراسیون فوتبال این کشور با انتخاب او مخالفت کرد.

چند روز پیش مصاحبه ای با نسخه ای از دراگان اسکوچیچ، سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران منتشر شد. او در بخشی از این گفت و گو گفت که از تیم ملی فوتبال عراق پیشنهاد دارد. البته اسکوچیچ با انتشار پیامی هرگونه مصاحبه و گفتگوی منتسب به خود را تکذیب کرد اما این ماجرا توسط رسانه های کیشور عراق پیگیری شد.

این پیگیری ها نشان می دهد که پیشنهادی از سوی عراق برای این مربی وجود داشته و حتی یک رسانه عراقی از مخالفت رئیس فدراسیون فوتبال عراق با حضور سرمربی سابق ایران خبر داد.

پایگاه خبری «ایر نیوز» عراق به نقل از یک منبع آگاه جزئیات مذاکرات فدراسیون عراق با اسکوچیچ را تشریح کرد.

(برعکس) جزئیات پیشنهاد تیم ملی عراق به این کشور

این منبع خبری به ایرث نیوز گفت: در ابتدای بحران برخی از ملی پوشان ایران دوری گزیدند و با انتشار شایعه او از تیم ملی ایران اخراج شد، یک میانجی با وی مذاکره کرد. این واسطه به اسکوچیچ پیشنهاد سرمربیگری عراق را داد.

وی افزود: اسکوچیچ قبول کرد در صورت اخراج از تیم ایران، ملی پوشان هم به عراق بروند. میانجی، عدنان درجل، رئیس فدراسیون فوتبال عراق، پیشنهاد مربیگری به این مربی را داد، اما او بلافاصله با آن مخالفت کرد، زیرا به آن اعتقاد نداشت.

این منبع خبری در عراق تاکید کرد: پس از اخراج رسمی از ایران، کوروات سرمربی با میانجی تماس گرفت و به او اعلام کرد که آماده سرمربیگری تیم ملی عراق است اما این موضوع عملی نشد. چون خیلی دیر شده بود و فدراسیون عراق قبول نکرد این خبر در رسانه های دیگر عراق نیز منعکس شد.

(برعکس) جزئیات پیشنهاد تیم ملی عراق به این کشور

تیم ملی فوتبال ایران با هدایت دراگان اسکوچیچ به جام جهانی 2022 قطر راه یافت اما پس از انتخاب مهدی تاج به عنوان سرپرست جدید فدراسیون فوتبال از سمت خود برکنار شد. فدراسیون ایران به جای اسکوچیچ رویکرد کارلوس را انتخاب کرد و تیم ملی هم اکنون تمرینات نظامی خود را در اتریش برگزار می کند.

Morgan Bullock

هاردکور الکل ماون. علاقه مند شدید به اینترنت دوست داشتنی توییتر متعصب. دردسر ساز.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliances