برنده “سوپراستار سینگر 2”: محمد فیض از جودپور کیف کیف و 15 میلیون روپیه | اخبار تلویزیون

بمبئی: پس از یک رقابت سخت بین شش فینالیست، محمد فیض 14 ساله از جودپور برنده “سوپراستار خواننده 2” شد و جام و جایزه نقدی 15 میلیون روپیه را از آن خود کرد.

اجرای روح‌انگیز او از آهنگ‌های عاشقانه مانند «پهلا ناشا»، «کساریا» و «کوی میل گایا» نه تنها داوران، بلکه مهمانان ویژه، از جمله بازیگران زن بالیوودی دیروز مانند پادمینی کوله‌پوره و پونام دیلون را تحت تأثیر قرار داد.

مانی و سایشا به ترتیب نایب قهرمان اول و دوم شدند. این نمایش که در 23 آوریل به نمایش درآمد، توسط آلکا یاگنیک، هیمش رشامیا و جاوید علی داوری شد. این پلت فرم را برای 15 شرکت کننده 7 تا 15 ساله فراهم کرد تا استعداد خود را نشان دهند.

سلمان علی (برنده Indian Idol 10)، Pawandeep Rajan (برنده Indian Idol 12)، Arunita Kanjilal (نائب قهرمان اول Indian Idol 12) و Sayli Kamble (Indian Idol 12) مربیان استعدادهای جوان بودند. نایب قهرمان دوم) و محمد دانش (“Indian Idol 12” نایب قهرمان سوم).

استاد موسیقی آناند نیز به عنوان داوران ویژه برای فینال بزرگ نمایش را به همراه او به نمایش گذاشت.

جدای از اجرای تند شرکت کنندگان، شوخی های سرگرم کننده توسط بهارتی سینگ و هارش لیمباچیا، که با آدیتیا نارایان میزبان فینال بزرگ بودند، بیشتر به میزان سرگرمی نمایش افزوده بود. علاوه بر این، بهترین دوستان و بازیگران کهنه کار پونام و پادمینی، آریاناندا آر. بابو، شرکت کننده از کالیکات را همراهی کردند تا آهنگ معروف تصویر شده در پونام “Chori chori koi aaye” از فیلم او “Noorie” در سال 1979 را در مقابل فاروق شیخ اجرا کنند.

برنده برنامه محمد فیض که از تیم کاپیتان آرونیتا به نام “آرونیتا که آجوبه” بود، با ابراز خوشحالی گفت: حضور در “خواننده سوپراستار 2″ به خودی خود یک دستاورد است. آیا تا به حال تصور می کردم که نه تنها در TOP 6 قرار می گیرم، بلکه جام مورد علاقه را نیز به دست می آورم. من نمی توانم این احساس را با کلمات توصیف کنم، این خیلی سورئال است. هنوز برای من یک رویا است.”

او همچنین از طرفدارانش تشکر کرد و به اشتراک گذاشت: از همه بینندگان و طرفدارانم یعنی فیضیانی که این همه عشق و رای به من سرازیر کردند تشکر می کنم. نمایش ویژه، به خصوص همه داوران و کاپیتان من آرونیتا دی، که ستون قدرت من بوده است، که به من ایمان داشت و مرا راهنمایی کرد تا این رویای من محقق شود.”

آرونیتا با دیدن اجرای فیض خوشحال شد و اظهار داشت: “من بسیار خوشحالم که راک استار فیض جام را برد و به عنوان برنده “Superstar Singer 2” تاج گذاری کرد.

از سوی دیگر، آلکا از تمام 6 شرکت کننده برتر که شامل فیز از جودپور، مانی از دارمکوت، پرانجل بیسواس از بنگال غربی، سایشا گوپتا از موهالی، آریاناندا آر بابو و ریتوراج از کرالا بودند، تمجید کرد.

او گفت: “دیدن آنها به بلوغ، رشد و شکوفایی در طول فصل یک تجربه بوده است. همه از 6 شرکت کننده برتر فوق العاده بوده اند. فیض یک برنده شایسته است، نمودار او در نمایش بسیار خوب بوده است. او بوده است. یکی از بهترین خوانندگانی که صحنه شاهد بوده است و عزم او به موسیقی و اشتیاق به پیروزی او را به این عنوان تبدیل کرده است.

هیمش همچنین با تبریک این برنده گفت: فیض از ابتدا یک راک استار تمام عیار بوده و همواره بهترین تلاش خود را کرده است، من به فیض بسیار افتخار می کنم.

جاوید در پایان با آرزوی بهترین ها برای شرکت کنندگان و برنده این مسابقه گفت: “من شخصاً پیام ها و تماس های زیادی در مورد تمجید از بچه های برنامه دریافت کردم. من به همه شرکت کنندگان به ویژه فیض که برنده بسیار شایسته ای است افتخار می کنم. من برای او آرزوی موفقیت برای آینده ای درخشان و موفق دارم. به تمام تیم “خواننده سوپراستار 2″ تحسین می کنم.”

“Superstar Singer 2” از تلویزیون سرگرمی سونی پخش شد.

Heidi Avery

پنکه تی وی جنرال. کارآفرین. پیشگام زامبی مغرور. تحلیلگر. خالق شیطانی متعصب توییتر.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان