بهترین بازیکن لیگ 22 شصت میلیارد تومان!

کد خبر : 1950628 |
23 تیر 1402 ساعت 14:29 |
196.1 هزار بازدید |

72
نقطه نظر

تایید درویشی: پیشنهاد اول رد شد

یک تیم اماراتی مهدی ترابی را نشانه رفته و مذاکرات طرفین در حال حاضر ناموفق بوده است.

بهترین بازیکن لیگ 22 شصت میلیارد تومان!

به گزارش “ورزش سه”، در حالی که بازار تابستانی فوتبال ایران در روزهای زیادی با سر و صدای زیادی همراه است، بازیکنی که پتانسیل تسلط بر همه رسانه ها را دارد، بی سر و صدا تنها روی یک چیز متمرکز است و آن تمرین است. به دنبال یک فصل موفق دیگر در اردوی پرسپولیس.

مهدی ترابی به عنوان یکی از جذاب ترین بازیکنان فوتبال ایران به پرسپولیس پیوست و در این بین با عملکرد چشمگیر خود مدیران باشگاه عربی قطر را متقاعد کرد تا با او به خدمت بگیرند. مهارت فنی، سرعتی، توپی و شوت زنی این وینگر البته زیاد دوام نیاورد و برای نیم فصل دیگر به پرسپولیس بازگشت و در قهرمانی سرخ ها نقش آفرینی کرد.

1897871

این توافق دوباره تکرار شد و مدیرعامل پرسپولیس می گوید: «شاید تنها بازیکنی که واقعا از تیم های خارجی درخواست دارد، آقای ترابی باشد. یک تیم خیلی باهوش است که او را ببرند، اما او اصلاً برایش مهم نیست و حتی یک بار هم به باشگاه نیامد که مثلاً بگوید یک چیز دیگر به شما می دهم. گفتم اگر قرار است موفقیت حاصل شود، باید همه مولفه ها کامل باشد.

مهدی ترابی از مسابقات مقدماتی جام جهانی 2018 به تیم ملی دعوت شد و در سال های اخیر یکی از ستاره های فوتبال ایران بوده و کم کم به یکی از بازیکنان قدیمی این تیم تبدیل شده و همچنان مشتاق موفقیت و قهرمانی است. . اگرچه به نظر می رسد در شرایط اقتصادی امروز، یک پیشنهاد وسوسه انگیز همیشه ارزش بالا و پایین کردن را دارد.

البته او فصل گذشته در لیگ یک بود و استفاده از او چندان ارزان نیست. قلب پرسپولیس هم همین دیسک است!
پیشنهاد اولیه برای استفاده از شن 1.2 میلیون دلار (60 میلیارد تومان) است.

Felipe Holmes

گیک تلویزیون متخصص رسانه های اجتماعی ایجاد کننده. نویسنده پرشور. نینجا سفر افراطی. کل کارآفرین معتاد به اینترنت

تماس با ما