ترمز استارا ایرانی و تیمش در ترکی شد!

کد خبر : 1850728 |
07 فروردین 1401 ساعت 16:40 |
5.8K بازدید |

1
نقطه نظر

لجیونرها;

ترشاد در دیداری یک طرفه مقابل حریف خود بورسا شکست خورد.

ترمز استارا ایرانی و تیمش در ترکی شد!

به گزارش “ورزش سه”، بردیا سعادت یکی از 3 لژیونر والیبال ایران در این فصل از رقابت های سوپرلیگ ترکیه است. سعادت بعد از چند فصل فراز و نشیب هایی را به خود می بیند، حالا انتخاب درستی کرده و روزهایش را با آرامش و خوبی در تیم ترکیه سپری می کند.

بردیا سعادت یکی از بهترین بازیکنان سوپرلیگ ترکیه در هفته های اخیر بود و تیمش نیز نتایجی فراتر از انتظار کسب کرد اما این تیم در رقابت های این هفته شکست سنگین و عجیبی را متحمل شد. جایی که ترشاد سه بار متوالی مقابل رقیب خود یعنی بورسا شکست خورد.

بازی اول کاملا مساوی بود و حتی ترشاد هم می توانست برنده مسابقه باشد اما در نهایت با نتیجه 26 بر 24 شکست خورد. این رد و بدل در ست های دوم و سوم نیز با نتایج 25 بر 23 و 25 بر 10 مغلوب شد تا علاوه بر باخت سنگین برای یاران، ستاره ایرانی نیز به تساوی کشیده شود.

عملکرد بردیا سعادت نیز مانند تیمش در این بازی چندان خوب نبود و ستاره ایرانی تنها 9 امتیاز برای ترشاد به دست آورد و نتوانست مانع از شکست آنها شود.

Heidi Avery

پنکه تی وی جنرال. کارآفرین. پیشگام زامبی مغرور. تحلیلگر. خالق شیطانی متعصب توییتر.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان