(تصاویر) ابتدا به نسل دهم آیپد نگاه کنید

فرارو-در سپتامبر 2021، اپل آخرین نسل خود، نسل نهم آیپدهای خود را معرفی کرد. این شرکت قصد دارد نسل بعدی آیپدهای خود را در پایان سال جاری عرضه کند. اکنون، قبل از هر گونه اعلام رسمی، رندرهای CAD از برنامه آینده iPad 2022 توسط وب سایت MySmartPrice به اشتراک گذاشته شده است. این عکس ها اولین نگاه ما به آی پد نسل دهم خواهد بود.

لطفا فرار کنید پیش از این، گزارش هایی در مورد پشتیبانی تبلت از استاندارد USB Type-C برای شارژ وجود داشت. اما رندرهای توزیع شده این ویژگی را تایید نمی کنند.

آی پد

با نگاهی به این تصاویر می توان گفت که طراحی نسل دهم آیپدها مانند نسل نهم با دوربین در جلو و تاچ آی دی در پایین صفحه نمایش ارائه خواهد شد. همچنین صفحه نمایش این دستگاه از چهار طرف با حاشیه های قابل توجهی احاطه شده است. این رندرها یک سنسور دوربین تکی در پنل پشتی و همچنین یک سنسور دوربین سلفی را به تصویر می‌کشند. اما برخلاف نسل نهم آی‌پد، نسخه بعدی دارای یک ماژول دوربین کوچک بیضی شکل مشابه سری آیفون X خواهد بود. این دوربین تنها یک ماژول فلاش LED دارد.

آی پد

یکی از جنبه های قابل توجه این رندرها، لوگوی برند Copertino در پشت دستگاه است. در قسمت پایین دستگاه می توان گریل های بلندگو را مشاهده کرد. درگاه شارژ با رنگ قرمز پوشانده شده است و مشخص نیست این پورت Type-C است یا پورت لایتنینگ اپل. بر اساس آنچه تاکنون می دانیم، آیپد نسل دهم از چیپست A14 استفاده می کند که در سری آیفون 12 معرفی شد. این دستگاه احتمالا با نمایشگر بزرگتر 10.5 یا 10.9 اینچی شبکیه چشم عرضه خواهد شد.

منبع: gizmochina

Tiana Fitzpatrick

دوست حیوانات در همه جا. متخصص موسیقی برنده جایزه. کافه قهوه. ارتباط دهنده. کاوشگر. متعصب الکل

تماس با ما