(تصویر) تویوتا لندهاپر، لندکروزر در اندازه کوچک عرضه می شود

تویوتا لند هاپر به عنوان یک نسخه کوچکتر از لندکروزر عرضه می شود. در زیر با ویژگی های شاسی بلند تویوتا لند هاپر آشنا می شویم.

به گزارش گجت نیوز، شرکت ژاپنی تویوتا به تازگی تصویری فاش نشده از یک خودروی سواری آفرود منتشر کرده است که نشان می دهد این خودروساز قصد دارد نسخه کوچکتری از لندکروزر سری 250 با نام لندهاپر را تولید و روانه بازار کند.

در همین راستا، اکنون گزارش ها حاکی از آن است که این خودروساز به زودی لندهاپر را به عنوان نسخه کوچکتر لندکروزر در نمایشگاه خودروی ژاپن عرضه خواهد کرد. همچنین در این بخش اخبار خودرو از سایت گجت نیوز با ویژگی های SUV تویوتا لند هاپر آشنا می شویم.

مشخصات Toyota Land Hopper

اگرچه تویوتا ماه گذشته نام Landhopper را در اداره ثبت اختراعات ژاپن ثبت کرد، اما ممکن است تویوتا نام Landhopper را فقط برای بازارهایی مانند ژاپن در نظر بگیرد و آن را با نام دیگری برای بازارهای دیگر بفروشد. طبق گزارش ها، Landhopper در بازار داخلی ژاپن بین 20000 تا 25000 دلار قیمت دارد.

از نظر ابعاد، لندهاپر در حد کرولا کراس خواهد بود که در این اندازه و قیمت به احتمال زیاد با سایر SUV های جمع و جور مانند فورد برونکو اسپرت رقابت خواهد کرد. همچنین این خودرو با ویژگی های آفرود خود رقیب سرسختی برای سوزوکی جیمنی خواهد بود. علاوه بر این، Landhopper با موتورهای کرولا کراس و رافور عرضه خواهد شد.

همچنین گزارش ها حاکی از آن است که تویوتا احتمالاً در آینده نسخه الکتریکی لندهاپر را عرضه خواهد کرد. اگرچه تصویر منتشر شده مبهم بود، اما به احتمال زیاد این خودرو به برخی ویژگی های طراحی لندکروزر سری 250 مجهز خواهد شد. برای شناخت بیشتر این خودرو باید منتظر معرفی رسمی آن در نمایشگاه خودروی ژاپن باشیم. علاوه بر این، این خودرو در نیمه دوم سال 2024 به فروش خواهد رسید.

Charlie Ray

نرد سفر. علاقه مند به موسیقی. بشارت دهنده توییتر. متعصب بیکن کاوشگر Wannabe. دانشجو. گیک وب دوستانه. تمرین کننده آبجو آماتور. ارتباط دهنده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکورdigital currency channelGuide to buying household appliancesdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاه