توییتر اعلام کرد که تغییرات را برای بررسی نشان‌ها تا پایان دوره میان‌ترم به تعویق می‌اندازد

بر اساس یک پست داخلی که نیویورک تایمز و دو نفر مطلع از این تصمیم مشاهده کرده اند، توییتر ارائه علامت های تأیید تأیید را برای مشترکین سرویس اشتراک جدید 7.99 دلاری خود تا پس از انتخابات میان دوره ای روز سه شنبه به تعویق می اندازد.

این شرکت یک روز پس از اعلام این که در حال اجرای برنامه است تا یک علامت تأیید صحت در نمایه خود برای هزینه ماهانه دریافت کنند، تماس گرفت. روز شنبه، این شرکت اعلام کرده بود یادداشت همراه با یک به روز رسانی جدید برای برنامه توییتر که سیستم تأیید پولی اکنون یکی از ویژگی های سرویس اشتراک وب سایت، Twitter Blue است.

در این اطلاعیه آمده است: «قدرت برای مردم». “اکانت شما مانند افراد مشهور، شرکت ها و سیاستمدارانی که قبلا دنبال کرده اید، علامت تیک آبی خواهد داشت.”

اما بسیاری از کاربران و کارمندان توییتر این نگرانی را مطرح کردند که نشان‌های پرداخت به ازای بازی جدید می‌تواند در آستانه انتخابات روز سه‌شنبه باعث سردرگمی شود، زیرا کاربران می‌توانند به راحتی حساب‌های تایید شده ایجاد کنند – مثلاً خود را به عنوان رئیس جمهور بایدن یا قانون‌گذاران یا خبرگزاری‌ها و انتشار اطلاعات نادرست در مورد رای دادن ایجاد کنند. نتایج – که به طور بالقوه می تواند باعث ایجاد اختلاف شود. در یک کانال داخلی Slack در روز شنبه، یکی از کارمندان توییتر پرسید که چرا این شبکه اجتماعی “قبل از انتخابات چنین تغییر مخاطره آمیزی ایجاد می کند، که پتانسیل ایجاد تداخل در انتخابات را دارد.”

مدیری که روی پروژه نشان تأیید کار می‌کرد، روز یکشنبه پاسخ داد که «ما تصمیم گرفته‌ایم که عرضه این نسخه را به نوامبر منتقل کنیم. 9 پس از انتخابات».

توییتر که تیم ارتباطی آن تقریباً به طور کامل اخراج شده است، بلافاصله به درخواست اظهار نظر پاسخ نداد. نوامبر 9 روز بلافاصله پس از انتخابات روز سه شنبه است، و بسیاری از رقابت ها ممکن است همچنان با شمارش آرا بلاتکلیف باشند.

پرداخت هزینه برای برنامه چک علامت تأیید یکی از تغییراتی بود که توسط ایلان ماسک انجام شد که در اواخر ماه گذشته با خرید 44 میلیارد دلاری توییتر را تصاحب کرد. میلیاردر تحت فشار مالی این معامله است که تا حدی آن را با 13 میلیارد دلار بدهی تامین کرده است. توییتر مدت‌هاست که سودآور نبوده و مانند سایر شرکت‌های رسانه‌های اجتماعی، با کاهش هزینه‌های تبلیغات دیجیتالی مواجه است، زیرا اقتصاد جهانی به سمت رکود می‌رود.

روز جمعه، آقای ماسک تقریباً نیمی از کارمندان توییتر یا حدود 3700 شغل را اخراج کرد. سلام در آن زمان گفت او چاره‌ای جز کاهش نداشت زیرا شرکت روزانه 4 میلیون دلار ضرر می‌کرد.

آقای. ماسک و مشاورانش همچنین درباره راه‌های مختلف برای به دست آوردن پول بیشتر از توییتر بحث کرده‌اند. علاوه بر برنامه علامت چک، آنها در مورد اضافه کردن پیام‌های مستقیم پولی – که به کاربران امکان می‌دهد پیام‌های خصوصی را برای کاربران با مشخصات بالا ارسال کنند – به این سرویس و همچنین ویدیوهای “paywalled” صحبت کرده‌اند که به این معنی است که ویدیوهای خاصی نمی‌توانند مشاهده شود مگر اینکه کاربران هزینه ای پرداخت کنند. آنها همچنین درباره احیای Vine، یک پلتفرم ویدئویی کوتاه مدت یک بار، بحث کرده اند.

روز یکشنبه، آقای ماسک گفت توییتر به سرکوب حساب‌هایی که وانمود می‌کنند افراد دیگر هستند، ادامه خواهد داد. وی افزود: «از این پس، هر توییتری که با جعل هویت بدون مشخص کردن «مضحک» به طور واضح انجام شود، برای همیشه به حالت تعلیق در خواهد آمد. مشک در یک توییت گفت.

Brendon Rice

نادر موسیقی لاعلاج. خالق تایید شده متعصب تلویزیون پیشگام غذا. یک قهوه ساز به طرز خشمگینی فروتن.

تماس با ما