جشن عشق آنها و قصیده ای برای فرهنگ سیاه

او گفت: «اولین قرار شامل موسیقی، غذا و کاوش بود. “پس از آن، هر تاریخ دیگری از همان فرمول پیروی می کرد.”

در ژوئن 2016، آقای. تامپسون به نیویورک نقل مکان کرد. او بلافاصله گفت: “ما چه کار می کنیم؟” و من اینطور گفتم: “ما به دوستی خود ادامه می دهیم.” پاییز همان سال، او گفت که با افراد دیگر رابطه برقرار خواهد کرد. او گفت: “ترستان قطعا از طولانی کردن آن خسته شده بود، بنابراین او فشار آورد.” و کار کرد.

در دسامبر 2، 2016، آنها اولین بوسه خود را در جشن تولد یک دوست داشتند. و در دسامبر 31، 2016، درست قبل از انداختن توپ در نیمه شب، او از او پرسید: “دوست دختر من خواهی شد؟” در تروی مشروب بار در نیویورک. در اولین دقیقه سال جدید، او پاسخ داد: “البته.”

در اینجا تعداد بیشتری از ستون‌های Vows را تماشا کنید سوگند تمام پوشش عروسی، رابطه و طلاق ما را اینجا بخوانید.

آنها در مارس 2020 با هم در آپارتمانی در Bedford-Stuyvesant، بروکلین، نقل مکان کردند. در حال حاضر، آنها در Mount Vernon، NY با آقای. خانواده تامپسون

هم برای جامعه و هم جشن فرهنگ سیاهان ارزش قائل هستند و در ژانویه 2020 گروهی به نام شبکه میراث راه اندازی کردند. این گروه متشکل از هشت نفر – چهار زوج که همگی اکنون متاهل هستند – برای بحث در مورد سلامتی، عدالت اجتماعی و کارآفرینی است.

در آوریل 2021، این گروه در یک Airbnb در Danbury، Conn. نشستی داشت که در آن اعضا در مورد اهداف و چشم انداز خود برای آینده صحبت کردند.

Chad Powers

افراطی متعصب تلویزیون بشارتگر الکل دوستانه. مدافع توییتر متعصب آبجو کل نویسنده

تماس با ما