خانه های 4.2 میلیون دلاری در کالیفرنیا

این خانه توسط معماران شناخته شده A. Quincy Jones و Whitney R. Smith برای یک تعاونی مسکن که توسط گروهی از موسیقیدانان در لس آنجلس پس از جنگ تاسیس شد، طراحی شد. تعداد کمی از خانه‌های برنامه‌ریزی‌شده واقعاً ساخته شدند، و این یکی زمانی که مالکان آن را در سال 2021 خریدند و شروع به بازگرداندن آن به وضعیت اولیه‌اش کردند، خراب شده بود.

این ملک در بخش آرام و تپه ای برنت وود، در غرب لس آنجلس است. از ساحل ایالتی ویل راجرز و محوطه دانشگاه UCLA حدود 15 دقیقه با ماشین فاصله دارد. دره سان فرناندو حدود نیم ساعت با اتوبان 405 فاصله دارد.

اندازه: 2085 فوت مربع

قیمت هر فوت مربع: 2009 دلار

در داخل خانه: سمت رو به خیابان خانه شامل یک کانکس و یک دیوار خصوصی بلوک سیمانی با دروازه ای است که به حیاط جلویی و ورودی اصلی باز می شود.

فراتر از سرسرا یک طاقچه نشیمن است که با یک شومینه بلوک سیمانی از اتاق نشیمن و غذاخوری اصلی جدا شده است. فضای اصلی دارای سقف های بلند و دیوارهای شیشه ای است که فضای بیرون را به داخل می آورد. آشپزخانه اوپن، در مرکز خانه، دارای کابینت صنوبر داگلاس، پشتی با کاشی سفید و یک جزیره با صندلی برای چهار نفر است.

راهرویی نزدیک طاقچه نشیمنگاه تا بال اتاق خواب امتداد دارد. اتاق خواب اصلی دارای کمد دیواری، حمام اختصاصی با دوش دیواری شیشه ای و ورودی بیرونی مجزا است. دو اتاق مهمان در سراسر سالن قرار دارند. یکی هم ورودی خارجی خودش را دارد. آنها یک حمام راهرو با وان و دوش ترکیبی مشترک دارند.

یک حمام کامل دیگر و یک اتاق رختشویی خارج از منطقه نشیمن است.

فضای بیرونی: تراس اطراف خانه دارای یک جکوزی یکپارچه و فضای کافی برای غذاخوری و سرگرمی است. به سمت حیاط خلوت پوشیده از چمن پایین می آید. اسکله یک پارکینگ دارد. فضایی برای پارک ماشین دیگر در مسیر وجود دارد.

هزینه ها: 52,368 دلار (تخمینی)

مخاطب: Joey Kiralla، Sotheby’s International Realty، Los Feliz Brokerage و Nate Cole، Modern California House، 323-702-7001 یا 562-673-3550; sothebysrealty.com


این خانه چند بلوک با بزرگراه ساحل اقیانوس آرام و کمتر از پنج دقیقه با ماشین تا ساحل ویکتوریا فاصله دارد که به دلیل آب‌های آرام و پلکان متمایز دهه 1920، معروف به برج دزدان دریایی، محبوبیت دارد. کمتر از یک مایل تا یک داروخانه CVS و یک سوپرمارکت Gelson، و حدود 10 دقیقه تا مرکز شهر لاگونا بیچ فاصله دارد. استخرهای جزر و مد و مسیرهای پیاده روی در پارک ایالتی کریستال کوو حدود 15 دقیقه با شما فاصله دارند

فرودگاه ارواین و جان وین حدود نیم ساعت فاصله دارند. رانندگی به سن دیگو حدود یک ساعت و نیم طول می کشد.

اندازه: 2755 فوت مربع

قیمت هر فوت مربع: 1525 دلار

در داخل خانه: مسیری با آجر سنگفرش شده از خیابان به گاراژ منتهی می شود. ورودی اصلی خانه از طریق درهای هلندی دوتایی در گوشه و کنار است که به اتاق نشیمن با کف‌های چوبی اصلی، سقفی با تیرهای با رنگ سفید، شومینه آجری و درهای فرانسوی که به عرشه باز می‌شوند، باز می‌شود.

در پشت اتاق نشیمن یک آشپزخانه و ناهارخوری با سقف‌های تیره‌دار، کابینت‌های چوبی و وسایل استیل ضد زنگ بیشتر با رنگ سفید بیشتر قرار دارد.

راهرویی که از اینجا امتداد می یابد به دو اتاق خواب در سمت دیگر خانه منتهی می شود که یکی از آنها در حال حاضر به عنوان اتاق غذاخوری استفاده می شود. این اتاق و اتاق خواب کناری دارای منظره اقیانوس و دسترسی به یک عرشه مشترک هستند. یک حمام کامل در انتهای سالن به همراه یک اتاق رختشویی که کف آن آجری است و یک ماشین لباسشویی و خشک کن کنار هم قرار دارد.

یک راه پله در اتاق نشیمن به سوئیت اصلی منتهی می شود که کل طبقه دوم را می گیرد. اتاق خواب دارای یک اتاق نشیمن متصل با یک عرشه خصوصی بزرگ است. حمام دارای وان خیساندن و دوش جداگانه است.

پایین ترین سطح خانه دارای ورودی بیرونی خود است و به عنوان یک آپارتمان مهمان با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه، اتاق خواب و حمام کامل راه اندازی شده است.

فضای بیرونی: عرشه اصلی اتاق نشیمن به بیرون از محله و فراتر از آن به اقیانوس نگاه می کند. پاسیو سنگ فرش کنار خانه نیز دارای منظره آب است. گاراژ متصل دو ماشین را در خود جای می دهد و فضای بیشتری در مسیر ورودی دارد.

هزینه ها: 52500 دلار (تخمینی)

مخاطب: Lindsay Clark-Shields, Engel & Völkers Laguna Beach, 949-715-3530; lindsayclark-shields.evrealestate.com


این خانه کمتر از نیم مایل تا اسکله ساحلی هرموسا و کمتر از 10 دقیقه پیاده تا سواحل محبوب موج سواران و آفتاب‌گیران فاصله دارد. چندین کافی شاپ نیز در فاصله چند قدمی قرار دارند، همچنین رستوران ها، بارها و فروشگاه های امتداد خیابان هرموسا، یکی از گذرگاه های اصلی شهر.

رانندگی به فرودگاه بین المللی لس آنجلس یا استادیوم SoFi، در اینگلوود، حدود نیم ساعت طول می کشد. مرکز شهر لس آنجلس، بسته به ترافیک، حدود یک ساعت فاصله دارد. رانندگی به سمت جنوب تا لانگ بیچ کمتر از یک ساعت طول می کشد.

اندازه: 2600 فوت مربع

قیمت هر فوت مربع: 1596 دلار

در داخل خانه: این خانه سه طبقه با سرو زرد آلاسکا پوشیده شده است که به رنگ خاکستری خاموش می رسد. درب شیشه ای جلو چند قدم پایین تر از سطح خیابان است. به یک راه پله باز می شود که به فضای اصلی نشیمن در طبقه سوم منتهی می شود.

فضای نشیمن باز است، با کف‌های خاکستری تخته‌ای پهن و پنجره‌هایی از کف تا سقف که نمایی اجمالی از اقیانوس آرام را نشان می‌دهد. کف‌های چوبی از کنار ناهارخوری مجاور، به آشپزخانه اوپن که دارای لوازم داکور، از جمله یخچال شراب و کابینت‌های سفارشی است، ادامه می‌یابد. فراتر از آشپزخانه، درهای شیشه ای به عرشه عقب باز می شوند. اتاق پودر و رختشویخانه نیز در این قسمت از خانه وجود دارد.

مجموعه اولیه در سطح زیر قرار دارد. اتاق خواب به اندازه کافی بزرگ است که به راحتی تخت کینگ را در خود جای دهد. حمام دارای کف گرم، دوش و وان چوبی ژاپنی سفارشی است. اتاق مهمان آفتابی همسایه در حال حاضر به عنوان مهد کودک استفاده می شود. حمام اختصاصی نیز دارد.

سوئیت سوم اتاق خواب، که می تواند به عنوان دفتر کار خانگی یا اتاقک مورد استفاده قرار گیرد، در سطح ورودی قرار دارد. دارای کف‌های بتنی صیقلی، قفسه‌های کتاب توکار و حمام کامل است.

فضای بیرونی: عرشه سطح اصلی، که تا حدی توسط یک برآمدگی سقف سایه می‌اندازد، دارای کف‌های چوبی و آشپزخانه توکار در فضای باز با باربیکیو و سیستم گرمایشی است. یک پلکان کوتاه به عرشه دیگری در سطح پشت بام منتهی می شود. اسکله متصل دارای دو پارکینگ است.

هزینه ها: 51,876 دلار (تخمینی)

مخاطب: تونی آکاردو، قطب نما، 310-855-3557; accardealestate.com

برای به روز رسانی ایمیل هفتگی در مورد اخبار املاک و مستغلات مسکونی، اینجا ثبت نام کنید.

Morgan Bullock

هاردکور الکل ماون. علاقه مند شدید به اینترنت دوست داشتنی توییتر متعصب. دردسر ساز.

تماس با ما