خواهش میکنم. در اینجا هشت نکته قابل توجه در مورد ارز دیجیتال آورده شده است

این ارز تا حد زیادی از سیاست های بانک های مرکزی که ارزهای ذخیره جهان را کنترل می کنند مصون است. تغییرات در نرخ‌های سیاست بانک مرکزی مستقیماً به نرخ‌هایی که خانوارها و بنگاه‌ها با آن‌ها روبرو هستند منعکس می‌شود. یا برعکس، اگر تصور شود که یارانه‌های بانکی محدودیت‌های مالی برای خانوارها و شرکت‌ها را کاهش می‌دهند، می‌تواند منجر به حمایت قوی‌تر از یارانه‌های بانکی شود. اگر بسیاری از خانوارها و شرکت ها با استفاده از CBDC به جای سپرده معامله کنند، هزینه اجتماعی ورشکستگی بانک کمتر خواهد بود و انگیزه ارائه حمایت دولتی نیز به همین ترتیب خواهد بود. CBDC می تواند خطر فرارهای بانکی را کاهش دهد. و این برای سوابق درآمد پایین‌تر صدق می‌کند، زیرا اکثریت ثروت آنها در دارایی آنها خواهد بود، اما آنها را در معرض خطر یکجا قرار می‌دهد. برای دستیابی به این نتایج، هر مدل نظارتی باید هم ریسک‌های مربوط به پرداخت‌ها و هم ایجاد پول و ذخیره‌سازی را بررسی کند. ارزهای دیجیتال توسط کسب‌وکارها و دولت‌ها در سطح جهانی ساخته می‌شوند و فدرال رزرو تشخیص داده است که برای درک نقاط قوت، محدودیت‌ها و گزینه‌های طراحی ارائه‌شده توسط دیجیتال‌های مختلف، به تجربه عملی با مدل ارز دیجیتال فرضی بانک مرکزی (CBDC) قوی نیاز است. فناوری های دارایی

بهترین 3 نکته برای Digital Currency

کادر H ابتکارات اصلی در مورد استیبل کوین‌ها و پرداخت‌های (سیستمیک و غیرسیستمی) را که در حال حاضر توسط HMT پیشنهاد شده است، خلاصه می‌کند که بانک فعالانه در آن مشارکت دارد. هدف این طرح‌ها محدود کردن قدرت شرکت‌های خصوصی چینی مانند علی‌بابا، گروه مورچه‌های وابسته به آن و تنسنت است. جنسیس قبل از اینکه خود را در آن حفره یک میلیارد دلاری بیابد، عملاً به عنوان وام دهنده پیشرو ارزهای دیجیتال، پول چاپ می کرد و تقریباً برای کل فضای کریپتو خدمات بازدهی ارائه می کرد. و با انجام این کار، آنها می توانند پرداخت های گران قیمت، ربوی و خدمات مالی غیررسمی را که مردم برای گذران زندگی از آنها استفاده می کنند، منسوخ کنند. این بحث ریشه در نتایجی دارد که باید به منظور برآورده کردن انتظارات FPC به دست آید. و همچنین می توانند تعدادی فرصت بالقوه را در حالت ثابت ارائه دهند، اما فقط در مورد استیبل کوین ها، در صورتی که انتظارات کمیته سیاست مالی (FPC) را برآورده کنند. هدف این انتظارات اطمینان از ایمنی استیبل کوین ها به عنوان جایگزینی برای سیستم های پرداخت موجود و پول بانک های تجاری است.

چه چیزی در مورد Digital Currency بسیار جذاب است؟

بیت کوین 21 نقطه اوج تحقیقات بیش از 2 ساله در ارزهای دیجیتال برای ایجاد ارز دیجیتال کامل با اجزای اخلاقی، اخلاقی، تجاری و سازگار با محیط زیست است. این در مقایسه با پردازنده‌های گرافیکی است که در آن بیش از 90 درصد هزینه‌ها در طول عمر دو ساله صرف برق می‌شود. این همچنین باعث کاهش هزینه های تراکنش برای پرداخت های بین المللی می شود که در آن فقدان رقابت (اغلب به دلیل مقررات)، نه فناوری، گلوگاه است. این مقاله به بررسی چند موضوع حقوقی مرتبط می‌پردازد، مانند محکومیت اخیر خالق دلار لیبرتی، قانون پرداخت تمبر، و قوانین اوراق بهادار فدرال. بخش مهمی از تلاش فدرال رزرو برای بررسی CBDCها، پروژه همیلتون، یک همکاری تحقیقاتی اکتشافی چند ساله بین فدرال رزرو بوستون و ابتکار ارز دیجیتال موسسه فناوری ماساچوست (MIT DCI) برای بررسی امکان سنجی فنی یک CBDC با هدف کلی است که می تواند توسط اقتصادی به اندازه ایالات متحده استفاده شود. این مرحله بر الزامات فنی متمرکز است، مانند توانایی پلتفرم برای انجام تعداد معینی از تراکنش ها در ثانیه. مرحله اول این همکاری شامل انتشار یک کاغذ سفید فنی همراه با کد منبع باز برای یک پلتفرم فرضی CBDC، به نام OpenCBDC است.

اگر از استیبل کوین‌ها برای تسهیل پرداخت‌های خرده‌فروشی استفاده می‌شود، مقررات خدمات پرداخت و زیرساخت‌های سیستم پرداخت حیاتی باید اعمال شود تا از حمایت از مصرف‌کننده و انعطاف‌پذیری کلی شبکه سیستم‌های درگیر اطمینان حاصل شود – که به آن «اکوسیستم» یا «زنجیره» پرداخت‌ها گفته می‌شود. گاهی از این قدرت به عنوان "کنترل منفی" بر وجوه مصرف کننده یاد می شود. نام‌گذاری همه ارزهای دیجیتال در این راهنما غیرممکن است، زیرا تعداد آنها بیش از 6700 و در حال افزایش است. سایر خطرات ظریف تر هستند. برخی از مقامات پولی به دلیل تأثیرات احتمالی بر نرخ ارز، از خارجی‌هایی که پول ملی را در دست دارند (برای ایجاد حق‌النفع) استقبال می‌کنند. Hodl یک الگوی رفتاری است که با اشاره به نگهداری (در مقابل فروش) در دوره‌های نوسان ایجاد می‌شود. همانطور که در بخش 1 ذکر شد، این بخش به استفاده از "stablecoins" برای ارجاع به استیبل کوین های سیستمی برای سهولت مرجع ادامه می دهد. آیا قصد دارید از چند ارز استفاده کنید یا یک ارز واحد؟کیف پول های سخت افزاری می توانند با چندین رابط وب سازگار بوده و از ارزهای مختلف کارگزاری فارکس پشتیبانی کنند. این فقط به این بستگی دارد که شما تصمیم دارید از کدام یک استفاده کنید. این روش ها از استفاده از کیف پول های کاغذی (که کلیدهای عمومی، خصوصی یا اولیه هستند که روی کاغذ نوشته می شوند)، تا استفاده از کیف پول های سخت افزاری (که سخت افزاری برای ذخیره اطلاعات کیف پول شما هستند)، تا کیف پول دیجیتال (که کامپیوتری با نرم افزاری است که میزبان شماست. اطلاعات کیف پول)، برای میزبانی کیف پول خود با استفاده از صرافی که در آن ارز دیجیتال معامله می شود، یا با ذخیره اطلاعات کیف پول خود در یک رسانه دیجیتال مانند متن ساده.

10 حقایق عجیب درباره Digital Currency

CBDC ها با ایمان و اعتبار کامل دولت صادر کننده حمایت می شوند. نکته مهم، در حالی که رژیم بانکی نقطه شروعی را فراهم می کند، با توجه به مدل های مختلف کسب و کار استیبل کوین ها ممکن است یک الگوی کامل ارائه نکند. با یک سیاست انتقال (جزئی یا کامل)، بانک مرکزی برخی از سپرده گذاران خرد که دارای بدهی های بانکی هستند را جایگزین خواهد کرد. پس از چهار سال ممنوعیت، بانک مرکزی مراکش کمیته ای اکتشافی برای تعیین نقاط مثبت و معایب اکوسیستم ارز دیجیتال تنظیم شده برای اقتصاد خود تشکیل داده است. انگیزه برای تغییرات اساسی تر از چین می آید، که بانک مرکزی آن آزمایشی را با نوعی پول نقد به نام ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) انجام داده است، که آن را به عنوان پول نقد آینده در نظر می گیرد و در نهایت نیاز به پول کاغذی را از بین می برد.. بانک مرکزی چین جزئیات کمی از پروژه پرداخت الکترونیکی ارز دیجیتال (DCEP) خود را فاش کرده است، پروژه ای که پنج سال از ساخت آن می گذرد، اگرچه جزئیات بیشتری در چند هفته گذشته در ارائه های بانک در مورد این موضوع مشخص شده است.

چهار روشی که می‌توانید در حالی که کمتر خرج می‌کنید Digital Currency بیشتری دریافت کنید.

ارز دیجیتال استاندارد شما در طول زمان به طور قابل توجهی تکامل یافته است. یک صرافی آنلاین زمان می برد و باعث می شود افراد روزها یا هفته ها را صرف تأیید تراکنش کنند. این کار در حال حاضر به هیچ وجه بر ساخت یک CBDC برای استفاده متمرکز نیست، بلکه بیشتر بر تحقیقات تکنولوژیکی متمرکز است. 13٪ روی استفاده عمده فروشی متمرکز بودند، در حالی که 31٪ روی CBDC های همه منظوره بودند. رویکرد نظارتی به ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDC)، از جمله اینکه آیا هر عنصر سیستم پرداخت نیاز به نظارت مناسب توسط بانک دارد، در کار آینده بانک با سایر مقامات در مورد توسعه احتمالی CBDC انگلستان (جعبه D) پوشش داده خواهد شد.

بانک‌های تجاری به طور طبیعی می‌توانند با ارائه نرخ‌های سود بالاتر برای سپرده‌ها رقابت کنند، اما این بدان معناست که نرخ‌های بهره در بانک‌های تجاری بالاتر از ذخایری است که باید در بانک مرکزی نگهداری کنند. دوم، دولت‌ها به واسطه‌های خصوصی (معمولاً بانک‌های تجاری) مجوز انتشار بدهی‌هایی را صادر می‌کنند که قابل تبدیل به بدهی‌های بانک مرکزی هستند. با توجه به اینکه پول بانک تجاری شکل اولیه پول خصوصی است، یک نقطه شروع طبیعی برای طراحی مقررات، رژیم بانکداری فعلی و ویژگی های اصلی آن است. نقطه عطفی که در آن جامعه می تواند ارز خارجی اتخاذ کند در برخی کشورها دور و در برخی دیگر نزدیکتر یا تهدیدکننده تر است. اما اگر ابزارهای پرداخت دیجیتال صادر شده توسط سایر مقامات پولی (یا یک واسطه خصوصی مانند انجمن لیبرا) راحتی یا ایمنی بسیار بیشتری را ارائه دهند، به نقطه اوج می رسد و ارز محلی تخلیه می شود.

انتخاب های برتر Digital Currency

بسیاری از کارت های اعتباری مزایایی را برای دارندگان کارت ارائه می دهند. CBDC چه فرصت هایی را ارائه می دهد؟ CBDC باید برای کسانی که طرفدار یک بانک مرکزی قوی و مقررات کمتر هستند جذاب‌تر باشد و این به قیمت طولانی‌تر شدن ترازنامه بخش عمومی است. و به کسانی که این تصور را که بانک های مرکزی باید به بانک ها امتیاز دهند را رد می کنند. این شامل دسترسی به حمایت نقدینگی بانک مرکزی در صورت نیاز است. این بخش جدید بانک انگلستان، کاوش داخلی خود را در اطراف CBDC هدایت خواهد کرد. پکن تاکنون پیام های متفاوتی در مورد اینکه این ارز دیجیتال به زودی راه اندازی می شود، ارسال کرده است. تلاش‌های پکن برای توسعه ارز دیجیتال بانک مرکزی پیامدهای مهمی برای اقتدارگرایی دیجیتالی حزب کمونیست چین خواهد داشت زیرا پکن به دنبال تأثیرگذاری بر تکامل فناوری مالی در سیستم بانکی جهانی است. برخی این را به‌عنوان یک مزیت می‌دانند تا یک خطر، زیرا لغو پول نقد به بانک مرکزی این امکان را می‌دهد تا نرخ‌های بهره را تا حد زیادی در قلمرو منفی کاهش دهد، بدون اینکه باعث برداشت پول نقد شود و در نتیجه سیاست‌های پولی را تقویت کند (بوردو و لوین 2017). دیگرانی که معتقدند پول نقد در برابر سیاست‌های پولی افراطی محافظت می‌کند، موافق نیستند.

فانوسی و امیلی جین بود.

با این حال، قطعاً سود سرمایه گذاری در ارز دیجیتال در مقایسه با ریسک آن بسیار بیشتر است. کارت های اعتباری اولیه در ایالات متحده، که BankAmericard برجسته ترین نمونه آن بود، به صورت انبوه تولید می شد و به صورت انبوه به صورت ناخواسته برای مشتریان بانکی که تصور می شد ریسک پایینی داشتند، پست می شد. با این حال، در ماه سپتامبر، یی گانگ، رئیس بانک مرکزی چین گفت که هیچ جدول زمانی برای عرضه آن وجود ندارد و هنوز باید الزاماتی مانند مبارزه با پولشویی را برآورده کند. بانک تسویه بین‌المللی (2018)، ارزهای دیجیتال بانک مرکزی، گزارش کمیته پرداخت‌ها و زیرساخت‌های بازار و کمیته بازارها، مارس. هرن، الکس (17 ژانویه 2018). مصرف انرژی بیت کوین بسیار زیاد است – ما نمی توانیم آن را نادیده بگیریم. مرش، وای (2017)، "پول پایه دیجیتال: ارزیابی از دیدگاه بانک مرکزی اروپا"، سخنرانی، هلسینکی، 16 ژانویه. در 26 ژانویه 2021، CNAS میزبان یک رویداد عمومی همزمان با انتشار گزارش جدید CNAS با عنوان ارز دیجیتال چین: افزودن داده های مالی به اقتدارگرایی دیجیتال توسط یایا جی. فانوسی و امیلی جین بود. بلاک چین ها دفتر کل عمومی هستند، به این معنی که هر کسی می تواند تراکنش های انجام شده را ببیند و بررسی کند.

اولین انتظار FPC تشخیص می دهد که استیبل کوین ها این پتانسیل را دارند که به طور گسترده به عنوان وسیله ای برای پرداخت خرده فروشی مورد استفاده قرار گیرند. این بدان معناست که آنها پتانسیل روشنی برای افزایش و رشد سریع دارند و به طور گسترده به عنوان یک شکل قابل اعتماد از پرداخت های خرده فروشی استرلینگ مورد استفاده قرار می گیرند. کریپتوکارنسی ها یک ویژگی تعیین کننده دیگر نیز دارند. صرافی هایی مانند Okcoin، Poloniex یا shapeshift تجارت صدها ارز دیجیتال را امکان پذیر می کنند. کارشناسان توصیه می‌کنند اگر اصلاً تصمیم به سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال دارید، از سرمایه‌گذاری در این دسته از سکه‌ها اجتناب کنید و از گزینه‌های شناخته‌شده‌تری مانند بیت‌کوین یا اتریوم استفاده کنید.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از صرافی Bingx دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

Warren Richardson

پیشگام رسانه های اجتماعی. تنظیم کننده. معتاد زامبی برنده جایزه. دردسر ساز. مستعد حملات بی تفاوتی.

تماس با ما