دانش آموز هندی در استرالیا چاقو خورد: پدر قربانی ادعای حمله نژادپرستانه می کند، می گوید “نمی فهمم…” | اخبار جهان

دهلی نو: شوبهام گارگ، دکترای 28 ساله هندی. دانش آموزی در استرالیا که توسط یک مجرم ناشناس چندین بار با چاقو مورد ضرب و شتم قرار گرفت، در حال حاضر تحت درمان طبق ANI است. پدر این دانش آموز فاش کرد که پسرش در سپتامبر امسال به استرالیا رفته است. وی اظهار داشت که نمی تواند دلیل این حمله را بفهمد زیرا پسرش با کسی دشمنی نداشته است. پدر این جوان 28 ساله به ANI گفت: “پسر 28 ساله من در 1 سپتامبر 2022 به استرالیا رفت و در 6 اکتبر مورد حمله مرگبار قرار گرفت…من دلیل این حمله را نمی دانم. او می تواند با هیچکس دشمنی نکن.» ناونیت سینگ چاهال، قاضی منطقه آگرا، به ANI گفت که آنها با مقامات سفارت سیدنی تماس گرفته اند و برادر کوچکتر قربانی شوبهام درخواست ویزا داده است.

یک دانش آموز هندی در استرالیا با ضربات چاقو مورد حمله قرار گرفت: این اتفاق افتاد

در 6 اکتبر، یک دکتر 28 ساله هندی. دانش آموز در استرالیا توسط یک غریبه از ناحیه صورت و شکم مورد اصابت چاقو قرار گرفت. نیروی پلیس نیو ساوت ولز در بیانیه ای اعلام کرد این حادثه در 6 اکتبر، زمانی که شوبهام گارگ در امتداد بزرگراه اقیانوس آرام، سیدنی قدم می زد، رخ داد.

روزنامه دیلی تلگراف گزارش داد که پلیس دنیل نوروود را دستگیر کرده و مظنون 27 ساله به تلاش برای قتل متهم است، پس از اینکه گارگ گفته می شود ضربات چاقو متعدد به صورت، قفسه سینه و شکم خورده است.

گارگ در ناحیه صورت، قفسه سینه و شکم خود جراحات متعدد چاقو خورد. او قبل از انتقال به بیمارستان رویال نورث شور از خانه ای در همان نزدیکی کمک گرفت. بیانیه نیروی پلیس NSW گفت که این مرد تحت عمل جراحی قرار گرفت و در وضعیت وخیم اما پایدار در آنجا باقی می ماند.

گارگ روز پنجشنبه توسط مردی ناشناس در نزدیکی بزرگراه پاسیفیک لین به او نزدیک شد. به گزارش رسانه ها، مرد ناشناس ظاهراً هنگام مطالبه پول نقد او را تهدید کرده است. گزارش ها حاکی از آن است که مرد نپذیرفت و ظاهراً قبل از فرار ضارب چند ضربه چاقو از ناحیه شکم مورد اصابت قرار گرفت.

مظنون در بازداشت پلیس؛ تعدادی اقلام کشف شده از منزل وی

پس از تحقیقات گسترده کارآگاهان، یک حکم بازرسی در خانه ای در بزرگراه اقیانوس آرام در گرینویچ حدود ساعت 3:40 بعد از ظهر یکشنبه اجرا شد. در بیانیه آمده است که نوروود در صحنه دستگیر شد و به ایستگاه پلیس چتس وود منتقل شد، جایی که پس از چاقو زدن به یک فقره اقدام به قتل متهم شد.
وی گفت: تعدادی اقلام از منزل کشف و ضبط شد و برای انجام تحقیقات پزشکی قانونی منتقل شد.

او با وثیقه رد شد و روز دوشنبه در دادگاه محلی Hornsby حاضر شد و با حضور بعدی دادگاه در بازداشت باقی خواهد ماند.

هند روز جمعه حادثه چاقو زدن یک دانشجوی هندی در استرالیا را “تکان دهنده” توصیف کرد و گفت که انتظار دارد مقامات استرالیا آن را جدی بگیرند و علیه عاملان آن اقدام کنند.

(با ورودی های PTI)

Kaia Lambert

گیمر. طرفدار رسانه های اجتماعی متخصص وب Wannabe. متعصب آبجو ارتباط دهنده. کارآفرین. گیک زامبی شیطانی. طرفدار پرشور تلویزیون عاشق بیکن غیرقابل درمان.

تماس با ما