دلیل جدایی رحمتی در پیام خداحافیزی است

کد خبر: 1941982 |
14 ژوئن 1402 ساعت 22:36 |
83.3K بازدید |

16
نقطه نظر

سرمربی آلومینیوم اراک در پیامی از هواداران خداحافظی کرد.

دلیل جدایی رحمتی در پیام خداحافیزی است

به گزارش “ورزش سه”، پیام جدایی سیدمهدی رحمتی از آلومینیوم اراک به شرح زیر است:

وی ادامه داد: پس از گذشت نزدیک به 15 ماه که در خدمت شما هستم، به لطف خداوند خوشحالم، در حالی که در شرایط نامساعد و در رده دوازدهم جدول، تیم را تحویل گرفتم، امروز در شرایطی هستیم که با کمک همه اعضای باشگاه و تیم و حمایت شما عزیزان این باشگاه برای اولین بار در تاریخ فعالیت جام فینال را حذف کرد. بهترین رتبه لیگ را کسب کردیم، تیم دوم کمترین گل را زد، 6 بازیکن را به تیم ملی بزرگسالان تحویل دادیم و امیدواریم شرایطی را فراهم کرده باشیم که کارشناسان فنی و مردم اراک حساب ویژه ای برای ثبات باز کنند. تیم فنی و از عملکرد فنی این تیم تمجید کردند

با این اتفاقات و برای موفقیت و پیشرفت تیم که شایسته مردم عزیز اراک است، از 5 ماه پیش برنامه ریزی برای موفقیت در فصل آینده را آغاز کردم و این برنامه ها و حتی لیستی که ارائه کردم را به مدیران باشگاه نیز اطلاع دادم. نظر من چند وقت پیش بود، اما پس از برگزاری چند جلسه متوجه شدم که شرایط و ابزار برای ارتقای جایگاه آلومینیوم و موفقیت تجاری کافی نیست، بنابراین تصمیم گرفتم در این شرایط به تیم فوتبال آلومینیوم کمک کنم.

معتقدم با توجه به روشی که شروع کردیم، مردم اراک شایسته کسب بهترین نتایج و رتبه های بالاتر در فصول آینده هستند و خیلی دوست دارم با وجود داشتن قرارداد در این مسیر در کنار مردم عزیز اراک باشم اما به هر حال. ، ابزار موفقیت را برای بهبود نتایجی که من ندیدم فراهم کنید به همین دلیل از مردم خوب و عزیز اراک طلب بخشش می کنم و حذف نهایی اراک در جام حذفی در ورزشگاه آزادی و روزهای حضورم در ورزشگاه امام خمینی (ره) را هرگز فراموش نمی کنم.

از زحمات آقایان محمدی، الهی شکیب، میریلواسانی، نایجی، رجاییان، مهرداد محمدی و امیری کمال تشکر را دارم و برای این عزیزان در مراحل بعدی زندگی آرزوی موفقیت دارم.

Cassie Wells

حل کننده مشکل به طرز خشمگینانه ای فروتن. ماون فرهنگ پاپ استاد عمومی موسیقی. متعصب وب هیپستر پسند. ارتباط دهنده.

تماس با ما