دیزل ژنراتور چیست؟ 11 بخش تشکیل دهنده و کاربرد diesel generator

یک دیزل ژنراتور بسته به کاربرد مورد نیاز
برای تامین برق دارای طیف وسیعی از حالت‌های عملکردی است. این حالت های عملیاتی را
می توان به طور کلی تعریف کرد، اما می توان سناریوهایی را نیز داشت که ترکیبی از این
حالت ها هستند. همچنین بهتر است که هر زمان که یک رویداد آب و هوایی مهم وجود دارد، تعمیر و نگهداری انجام شود. قرار گرفتن در معرض گرد و غبار و سایر آلاینده‌های موجود در هوا می تواند عملکرد ژنراتور شما را به شدت تحت تاثیر قرار دهد و باعث مسدود شدن فیلترها شود و باعث شود ژنراتور برای انجام همان کار سخت‌تر کار کنند.

دیزل ژنراتور

یکی از چالش‌های استفاده از ژنراتور، نحوه جایگزینی آن به‌جای منبع اصلی و راه‌اندازی آن در هنگام قطعی برق است. برای قطع و وصل کردن اتصال مولد برق و بار الکتریکی از سوئیچ انتقال (Transfer Switch) استفاده می‌شود. سوئیچ انتقال می‌تواند به‌شکل دستی یا اتوماتیک، ژنراتور را وارد مدار یا از مدار جدا کند. شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل بفرمایید.

عدم خراب شدن دستگاه و عمر طولانی سیستم

جهت انجام تعمیر و نگهداری مشخصات دیزل ژنراتور خود با ما تماس حاصل فرمایید. ما چندین سال است که در زمینه تعمیرات تخصصی مکانیکی و برقی و سرویس و نگهداری دیزل ژنراتور تجربه داریم و رزومه کاری ما گویای کیفیت کار ماست.

دیزل ژنراتور

همچنین توجه داشته باشید برخی از رده های دیزل کامینز فقط در کشورهای هند و چین تولید می گردند. به عنوان مثال موتور های دیزل سری KTA50 در حال حاضر فقط در هندوستان تولید می شوند از نظر قیمتی در مقایسه با خانواده هم توان خود یعنی QSK بسار پایین تر هستند. قیمت بالای دیزل ژنراتور و انتخاب بهترین برند هرگز نیازهای جانبی و مخصوص به کار شما را از بین نمی برد. در بهترین حالت خدمات، سرویس و نگهداری حداقل هزینه های آتی شما خواهند بود.

کاربرد موتور دیزل در بیمارستان

مکانیسم متوسط این محصول در تولید برق به همراه عمر مصرفی کوتاه آن، ارزش خرید پایین‌تری را اعمال می‌کند. سطح کیفی دیزل ژنراتور در نوع ایرانی در مقایسه با نوع خارجی، بسیار پایین می‌باشد. آبادیزل آماده اعزام کارشناس جهت مشاوره قبل از خرید و فروش دیزل ژنراتور برای شرکت‌ها و صنایع است. انبار بزرگ شرکت و تأمین قطعات یدکی در همه زمان سبب خواهد شد تا شما همیشه با آبادیزل بدرخشید.

اگر به دنبال کاهش هزینه های خود هستید می توانید اقدام به خرید دیزل ژنراتور دست دوم کنید.

اگر این مسئله را به اتومبیل ربط دهید ، با سرعت 50 مایل در ساعت یا 80 کیلومتر در ساعت ، در 500 ساعت رانندگی ، معادل مایل یا 40،000 کیلومتر خواهد بود!

موتور دیزل ژنراتور معمولاً پس از ۲۵۰ یا ۵۰۰ ساعت کار نیاز به سرویس دارند، اما فاصله سرویس توسط سازنده موتور مشخص می شود. دیزل ژنراتورهایی که با سوخت کمتری کار می‌کنند و در نتیجه هزینه کمتری دارند، ترجیح داده می‌شوند. برندهای معتبر و با تجربه در تولید موتور دیزل ژنراتورها مثل کامینز، میتسوبیشی، پرکینز، دوسان-هیوندایی و ولوو با کیفیت بالا و پرچم دار این صنعت هستند.

  • از ژنراتورهای دیزل می توان برای جبران نیاز به حداکثر قدرت در شبکه استفاده کرد.
  • زیرا می توان آنها را بدون ایجاد زمان تأخیر به سرعت روشن و خاموش کرد.
  • خاموشی تجهیزات بیمارستانی نیز ممکن است موجب به خطر افتادن جان بیماران شود.
  • از دیگر مواردی که بایستی برای حفظ امنیت در هنگام کار کردن دیزل ژنراتور در نظر گرفت می توان به استفاده از کابل ها و سیم های باکیفیت اشاره نمود.

Noe Gilbert

علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. طرفدار الکل علاقه مند به فرهنگ پاپ مادام العمر. یک آدم فداکار قهوه

تماس با ما