ساختار حساب آموزشی مایکروسافت – زومیت

اگر نمی خواهید سیستمی که با آن وارد شده اید اطلاعات حساب شما را ذخیره کند، می توانید هر بار با استفاده از Sign Out از حساب خود خارج شوید. اکنون برای ویرایش نمایه خود، روی My Profile ضربه بزنید تا وارد صفحه Your info شوید.

تغییر رمز عبور: با کلیک بر روی این گزینه می توانید رمز عبور فعلی خود را تغییر دهید.

تعویض عکس: برای انتخاب پروفایل عکس کافیست روی این گزینه کلیک کرده و عکس مورد نظر را آپلود کنید. لازم به ذکر است که این تصویر در تمامی برنامه ها و دستگاه هایی که از اکانت مایکروسافت شما استفاده می کنند ظاهر می شود.

اطلاعات پروفایل: در این قسمت می توانید اطلاعاتی مانند تاریخ تولد و محل زندگی فرزند را تغییر دهید.

اطلاعات حساب: با استفاده از این گزینه می توانید آدرس ایمیل یا شماره تلفن را ویرایش کنید. همچنین، لطفاً برای تنظیمات حذف یک حساب کاربری و همگام سازی حساب مایکروسافت با دستگاه های مختلف به این بخش مراجعه کنید.

اطلاعات زبان: این به شما امکان می دهد زبان نمایش حساب خود را به فارسی تغییر دهید.

پروفایل های شما: اگر می خواهید یک حساب کاربری اسکایپ یا ایکس باکس ایجاد کنید، باید به این روش ادامه دهید.

سینه‌ای حذف اکانت مایکروسافت

اگر یک حساب کاربری مایکروسافت دارید و به هر دلیلی می خواهید آن را حذف کنید، می توانید با انجام مراحل زیر این کار را انجام دهید.

  • وارد حساب کاربری خود شوید حساب خود را ببندید. همانطور که گفتیم می توانید این گزینه را در قسمت Account Info پیدا کنید.
  • توضیحات مربوط به نحوه حذف حساب کاربری از مایکروسافت را به دقت بخوانید. توجه داشته باشید که اگر داده های مهمی در حساب مایکروسافت خود دارید یا آن را در ویندوز فعال کرده اید، حتماً از داده ها نسخه پشتیبان تهیه کنید. زیرا پس از حذف اکانت تمامی اطلاعات از بین خواهند رفت.

Drake Beck

کارشناس سفر. خالق دوستانه نویسنده هیپستر دوست. دانش آموز عمومی.

تماس با ما