سامسونگ برخی از پتنت های خود را به هواوی در ایالات متحده واگذار کرده است

قبلاً گزارش داده بودیم که هواوی برخی از فناوری‌های اصلی ۵G خود را به سامسونگ واگذار کرده است. اکنون گزارش شده است که سامسونگ برخی از پتنت های خود در آمریکا را نیز به هواوی منتقل کرده است و گفته می شود که این بخشی از توافق هواوی و این شرکت کره ای است.

بر اساس گزارش ها، سامسونگ 98 پتنت ثبت شده در ایالات متحده را به هواوی منتقل کرده است. این در حالی است که سامسونگ در سال ۲۰۱۹، ۸۱ پتنت را به این شرکت چینی واگذار کرده بود. این قسمت از قرارداد یک توافق دوجانبه است که شرکت های مذکور چند سال پیش برای پایان دادن به بحث، پتنت مربوط به بحث را امضا کردند. پتنت های انتقال یافته از سامسونگ به هواوی شامل فناوری های ارتباطات از راه دور، شارژ، تلفن های هوشمند و نمایشگر است.

مقاله مرتبط:

گاهی اوقات در این نوع معاملات، مجوزهای متقابل اعطا می شود و یک شرکت به دلیل تعداد و کیفیت پتنت ها، هزینه بیشتری به دیگری می پردازد. هواوی که زمانی رقیب واقعی سامسونگ بود، به دلیل افزایش نظارت بر امنیت سایبری و ممنوعیت های اعمال شده توسط ایالات متحده، اکنون گوشی های هوشمند خود را بیشتر در چین و برخی کشورهای اروپایی می فروشد.

از زمان ممنوعیت تجارت، هواوی به دنبال افزایش واردات خود از طریق معاملات مجاز ثبت اختراع بوده است. این در حالی است که این شرکت با اوپو و 19 شرکت دیگر از جمله سامسونگ قرارداد امضا کرده است. در حال حاضر مشخص نیست که پتنت های ذکر شده برای هواوی چه خواهد بود. اما این احتمال وجود دارد که غول چینی از آنها برای تولید محصولات سخت افزاری استفاده کند تا از برخی تحریم ها دور بماند.

Cornelius Mcgrath

درونگرا. قهوه خور. کاوشگر. متخصص تلویزیون بشارت بیکن لاعلاج. طرفدار فرهنگ پاپ

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliances