سه درخشان روش‌ها به نمایش مخاطبان شما درباره ریپورتاژ

هنگام خرید ریپورتاژ آگهی، بهتر است به نکاتی که در ادامه میگوییم توجه کرده و آنها را رعایت کنید تا بیشترین بازدهی را بگیرید. انتشار ریپورتاژ را جدی بگیرید! ۲٫ انتشار رپورتاژ آگهی در خبرگزاری های معتبر و سایتهای خبری تخصصی پربازدید. ریپورتاژ میتواند بهصورت یک تصویر، شامل خدمات و کلمات کلیدی باشد و یا در قالب یک متن خبری در سایتهای خبری منتشر شود. بهتر است بهصورت مختصر و مفید باشد اما خیلی هم کوتاه نباشد. همانطور که گفتیم ریپورتاژ خبری یک تیر و دو نشان است! مهم تر از همه ما برای دریافت لینک فالو راضی به هزینه بالا برای رپورتاژ می شویم، در حالی که برخی از خبرگذاری ها یا لینک نوفالو میدهند و یا پس از گذشت مدتی لینک های فالو را به نوفالو تغییر میدهند. 3. ریپورتاژ آگهی برای همیشه بر روی سایت میماند از آنجایی که مقالههای تبلیغاتی یا ریپورتاژ آگهی برای همیشه روی سایت مبدأ میمانند، همیشه شانس این را دارید که افراد جدید با دیدن تبلیغ شما به سایتتان بیایند. خب حال که دانستید چه سایتی می تواند برای درج رپورتاژ شما مناسب باشد باید به چند نکته نیز توجه داشته باشید. البته سایت هایی وجود دارند که این کار را رایگان انجام می دهند اما بهتر است برای درج آن به دنبال سایت های قوی باشد چراکه تبلیغات موثر بیش از اینکه هزینه باشد یک نوع سرمایه گذاری به حساب می آید.

محتوا نویسی ریپورتاژ از چند بخش تشکیل شده است. سادهنویسی یک عنصر بسیار مهم در ریپورتاژ نویسی است. بهتر است سایتی را برای خرید ریپورتاژ آگهی انتخاب کنید که به موضوع کسبوکار شما نزدیکتر باشد و یا مانند سایتهای خبری، همه موضوعات را در بر بگیرد. بسیاری از افراد به دنبال سایتهای ارزان برای خرید ریپورتاژ آگهی میگردند. هدف در این نوع از تبلیغات، برای مخاطب به صورت واضح شرح داده میشود؛ این نکته به معنای آن است که مخاطب برای مثال میداند که آن بیلبورد برای تبلیغ کدام محصول دیجیتال است. شاید تا کنون نام رپورتاژ را نشنیده باشید و برای شما یک کلمه نا آشنا باشد. 2. ریپورتاژ آگهی سبب برندسازی میشود شما با انتشار محتوای تبلیغاتی خود، کمک میکنید نام برندتان بیشتر در معرض دید افراد قرار بگیرد و کمکم افراد بیشتری با برند شما آشنا شوند. این اصل با استفاده از یک نام یا نماد خاص در به خاطر سپاری به مخاطب کمک میکند و نهایتاً با تلاش برای ایجاد تمایز بین خود و رقیبان، میزان فروش را افزایش میدهد. 4. سایتی که میخواهید از آن ریپورتاژ بخرید بررسی کنید.

ریپورتاژ آگهی در واقع به شما این امکان را میدهد که در سایت های آگهی دهنده یک صفحه را به خود اختصاص دهید و در واقع این صفحه باید از لحاظ محتوا در بالاترین سطح باشد. ریپورتاژ در حقیقت نوعی از تبلیغات است که برای برندسازی و معرفی خدمات و محصولات میتوان از آن استفاده کرد. خرید ریپورتاژ میتواند مزایای زیادی برای سایت شما داشته باشد. مزایای ریپورتاژ آگهی چیست؟ 1. ریپورتاژ آگهی باعث بهبود سئوی سایت شما خواهد شد همانطور که گفته شد در ریپورتاژ آگهی شما به سایت خود لینک میدهید، این مسئله باعث بهبود سئوی off-page و در نتیجه ارتقاء رتبه شما در گوگل میشود. توجه کردن به نکاتی که در ادامه به آن ها اشاره کرده ایم باعث می شوند که شما کاربران بیشتری را جذب کرده و میزان ورودی سایت شما افزایش یابد. ریپورتاژ در واقع یک متن تبلیغاتی است که شما برای تبلیغ سایت خود مینویسید، در آن متن به سایت خود لینک میدهید و آن را در یک سایت دیگر، منتشر میکنید.

بهترین عدد برای سایت های منتخب درج رپورتاژ آگهی بین 70 تا 100 می باشد. این مسئله باعث میشود تبلیغ شما برای همیشه در آن سایت باقی بماند و هر زمان کسی آن مقاله را خواند، بتواند از طریق لینک درج شده، به سایت شما بیاید. در طول رپورتاژ خود بعد از بیان مشکلات و ارائه یک سری از حقایق باید نکاتی را درج کنید که برای مخاطب ارزش افزوده ایجاد کند و از سوی دیگر کاربردی باشد. متن رپورتاژ نباید بیش از اندازه طولانی و یا خیلی کوتاه باشد. 2. بیشتر از ۴ لینک نباید در یک مقاله ریپورتاژ آگهی قرار داده شود. در دنیای امروز که مخاطبان زیادی در فضای اینترنت حضور دارند، تبلیغات و بازاریابی نیز رنگ و بوی دیگری گرفته و شاهد استفاده از ابزارهای تبلیغات آنلاین و دیجیتال هستیم. به خاطر داشته باشید موضوعی که شما برای رپورتاژ خود انتخاب می کنید باید به گونه ای باشد که در مقایسه با سایر رپورتاژ های خبری کیفیت و جذابیت بیشتری داشته و به رتبه سایت شما کمک کند. در انتخاب یک سایت برای ریپورتاژ یا خرید بک لینک چه مواردی باید مدنظر باشد؟

Todd Holland

متفکر. معتاد رسانه های اجتماعی متعصب الکل استاد وب. مبشر قهوه معمولی.

تماس با ما