سوپر بول: یک مصدومیت دراماتیک برای دور نگه داشتن یک طرفدار ایگلز کافی نبود

اگرچه او جشن گرفتن اولین عنوان ایگلز در سوپربول را در فصل 2017 با هزاران طرفدار دیگر در برود استریت گرامی داشت، گوردون، فیلادلفیا جنوبی، گفت که از رفتن به بازی در مینیاپولیس پشیمان است. او عهد کرد که یکی دیگر را از دست ندهد – اگر چنین شد.

پس از اینکه ایگلز در ماه ژانویه در مسابقات قهرمانی NFC سانفرانسیسکو را شکست داد، گوردون به اصرار همسرش، لورن، دو بلیط را به عنوان هدیه خود برای هر تولد و تعطیلات چند سال آینده خریداری کرد.

اما پس از آن، دوشنبه گذشته، در راه برداشتن بسته ای برای همسایه، از میانبر اشتباهی استفاده کرد و سعی کرد یک حصار کوچک را بالا برود. او پرید، روی پاشنه چپش فرود آمد و به قول خودش بلافاصله ستاره ها را دید. او نمی توانست بلند شود. پاهایش تکان می خورد و می لرزید. او احساس استفراغ کرد.

او گفت که در آن لحظه، دو درک به یکباره رسید – یکی عمل گرایانه، دیگری احساسی. و خواننده عزیز، شما می توانید تصمیم بگیرید کدام کدام است.

گوردون گفت: “خب، من دیگر 14 ساله نیستم، و سپس، وای، من فقط یک سفر به سوپر بول را خراب کردم.”

گوردون پس از چند ویزیت فوری، چندین بار اشعه ایکس و یک شب طولانی در اورژانس، تقریباً 36 ساعت پس از سقوط، خود را در صبح چهارشنبه در مطب دکتر دکتر دید. درک دونگان، جراح ارتوپدی تروما در مرکز پزشکی پن پرسبیتریان در فیلادلفیا.

Mckenzie Elliott

عاشق عمومی قهوه. مزاحم خشمگینانه فروتن. Wannabe tv متعصب. حرفه ای موسیقی آزاد. بت نوجوان آینده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliances