شباهت عجیب کمپین تبلیغاتی Upgrad به Sundar Pichai Irks Netizens | اخبار فناوری

با محبوبیت روزافزون آموزش دیجیتال و افزایش تعداد دانش آموزانی که به یادگیری آنلاین روی می آورند، شرکت های edtech هندی کمپین های تبلیغاتی بسیار جذابی را اجرا می کنند. اخیراً، upGrad، یک شرکت آموزش عالی آنلاین، یکی از این کمپین‌ها را به اشتراک گذاشته است که شبیه به ساندار پیچای، مدیر عامل گوگل، ایجاد شده توسط هوش مصنوعی است. در حالی که این رویکرد ممکن است توسط شرکت خلاقانه تلقی شود، نظرات متفاوتی از کاربران رسانه های اجتماعی دریافت کرد.

بسیاری از شرکت edtech به دلیل تولید تبلیغاتی که آن را «ترسناک» و «چسبنده» می‌دانستند، انتقاد کردند. علاوه بر این، سؤالاتی در مورد اینکه آیا upGrad قبل از استفاده از شباهت و جزئیات شخصی خود در کمپین خود، از خود مدیر عامل گوگل مجوز گرفته است یا خیر، مطرح شد.

کمپین تبلیغاتی جدید upGrad یادآور ساندار پیچای است

در این نام، upGrad تصویری از مردی را به اشتراک گذاشت که در وسط یک سکوی شلوغ راه آهن ایستاده است. مردی که شباهت زیادی با ساندار پیچای، مدیرعامل گوگل داشت، به عنوان یک متخصص فناوری اطلاعات 45 ساله به نام ساندار پی توصیف شد.

در این آگهی جزئیات بیشتری در مورد این مرد ارائه شد و اضافه شد: “من بورسیه تحصیلی در استنفورد گرفتم اما هزینه سفر خیلی زیاد بود و به همین دلیل نرفتم.”

شایان ذکر است، رئیس گوگل با تکمیل مدرک کارشناسی ارشد خود از آنجا به استنفورد نیز ارتباط دارد.

در حالی که این هنوز گیج کننده بود، عنوان هیچ شکی در مورد انتقاد غیرمستقیم کمپین در ساندار پیچای باقی نگذاشت. او نوشت: “خوشبختانه، ساندار که ما می شناسیم، #SkipExcuses را انتخاب کرد و مایل ها رقابت خود را ترک کرد.”

بررسی:

این شرکت همچنین با توصیه بیشتر به بینندگان برای عمل به صلاحدید خود، خاطرنشان کرد که این پست یک اثر تخیلی کامل است و هرگونه شباهت به رویدادهای واقعی، افراد/شخصیت ها یا نهادهای واقعی زندگی کاملاً تصادفی است.

با این حال، به نظر می‌رسد که کاربران اینترنتی تمایلی به قانع شدن نداشتند.

کاربران شبکه از کمپین تبلیغاتی جدید upGrad ناراضی هستند

به محض به اشتراک گذاشتن نام، بسیاری به بخش نظرات رفتند و از همین موضوع ابراز نارضایتی کردند.

کاربری نوشت: “آیا ساندار پیچای می‌داند که نام و شباهت او در یک کمپین تبلیغاتی توسط یک برند edtech هندی انتخاب شده است؟” در حالی که یکی دیگر اظهار نظر کرد: “این خیلی ترسناک است.”

بیایید قدردان باشیم که آقای پیچای نام احمقانه ای مانند “گرگ گوپتا” به او داده نشده است.” کاربر سوم گفت، در حالی که کاربر چهارم نوشت: “این یک سطح پایین جدید است. باید رهبری وحشتناکی باشد که چنین تبلیغات وحشتناکی را تأیید کند.”

Elyse Blake

کاوشگر هیپستر پسند. گورو بیکن دوستانه. زامبی متعصب حرفه ای. نویسنده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliances