عمده فروشی در منچستر: یونایتد قیمت مگوایر را اعلام کرد

کد خبر: 1949772 |
19 تیر 1402 ساعت 14:51 |
47.2K بازدید |

11
نقطه نظر

منچستریونایتد قیمت مورد نظر برای فروش هری مگوایر را اعلام کرد که ممکن است بسیاری از مشتریان را دور کند.

عمده فروشی در منچستر: یونایتد قیمت مگوایر را اعلام کرد

به گزارش “ورزشی”، منچستریونایتد در سال 2019 هری مگوایر را به مبلغ 80 میلیون پوند (93 میلیون یورو) خریداری کرد که همچنان رکورد گران ترین مبلغ پرداختی برای یک مدافع را در اختیار دارد.

اما کاپیتان شیاطین سرخ قبل از فصل جای خود را در تیم اصلی از دست داد و تنها در 16 مسابقه که نیمی از آن دیدارهای حذفی بود، به طور دائم به زمین رفت. به این ترتیب نام او در لیست باشگاه های فروش قرار گرفته است.

با این حال، یونایتد قصد ندارد مگوایر را ارزان بفروشد و باید پیشنهادی 50 میلیون پوندی (58 میلیون یورویی) پیدا کند تا حاضر به از دست دادن این بازیکن شود.

1896496

دو سال دیگر از قرارداد مک گوایر با یونایتد باقی مانده است اما اریک تاناخ سرمربی این تیم به او اعتقادی ندارد و رافائل واران، لیساندرو مارتینز، ویکتور لیندلوف و لوک شاو را به این مدافع تیم ملی انگلیس ترجیح می دهد.

در هر صورت خیلی بعید است که یک باشگاه مبلغ مورد نیاز را به یونایتد بپردازد تا او را بخرد، به خصوص که کاملاً مشخص است که او در یونایتد مازاد است و به همین دلیل قیمت خود را کاهش می دهد.

چند روز پیش نیز گزارش شد که حتی اگر هری مگوایر در اولدترافورد بماند بازوبند کاپیتانی خود را از دست خواهد داد و دیگر کاپیتان تیم اصلی نخواهد بود و برونو فرناندز کاپیتان دائمی یونایتد خواهد بود.

Sadie Kirk

کارشناس فرهنگ پاپ. موسیقی نینجا. عاشق غذا. نویسنده. دوست حیوانات در همه جا. گورو معمولی بیکن.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان