عمران خان مدعی شد که حمله به ساختمان های دولتی طرح “خوب” برای به دام انداختن تحریک انصاف پاکستان | اخبار جهان

اسلام آباد: عمران خان، رئیس تحریک انصاف پاکستان گفته است که حملات به ساختمان های دولتی در جریان دستگیری وی بخشی از یک طرح سنجیده شده برای به دام انداختن تحریک انصاف است و افزود که حزب او همیشه بسیار صلح آمیز بوده است.

خان در توییتر خود نوشت: “تحریک انصاف پاکستان همیشه یک حزب مسالمت آمیز و دموکراتیک بوده است. من به تعدادی از حوادث اشاره کرده ام که نشان می دهد ما بارها راه مسالمت آمیز را انتخاب کرده ایم و صبر دائمی برای اجتناب از رویارویی نشان داده ایم. ممکن است برای من و حزبم هزینه سیاسی داشته باشد.” خان در پیام ویدئویی خود در توییتر همچنین خواستار تحقیقات شفاف در مورد حملات به ساختمان‌های دولتی شد.

وی گفت: من از مسئولان تقاضا دارم که در مورد هرگونه حمله به ساختمان‌های دولتی تحقیقات شفاف انجام دهند؛ من معتقدم که همه اینها یک برنامه سنجیده برای به دام انداختن تحریک انصاف است. عمران خان گفت: «از پلیس می‌خواهم با دستور بازرسی منظم به محل اقامت من بیاید و تروریست‌های ادعایی (به گفته آن‌ها) را که در اینجا پنهان شده‌اند، به جای ورود به زور و ایجاد آشوب دستگیر کنند.

روز چهارشنبه، زمانی که خان رئیس حزب تحریک انصاف گفت احتمال دستگیری مجدد او وجود دارد، پلیس پنجاب تمام راه های دسترسی به عمارت زمان پارک او در لاهور را بست. دولت موقت پنجاب در اوایل روز یک اولتیماتوم 24 ساعته به PTI داد تا «تروریست‌هایی» را که پس از دستگیری عمران خان، نخست‌وزیر سابق، به تأسیسات ارتش حمله کردند، تحویل دهد.

عامر میر، وزیر اطلاعات پنجاب در یک نشست خبری گفت: 30 تا 40 تروریست حمله کننده به تاسیسات ارتش از جمله خانه جناح در پارک زمان حضور دارند.

وزیر پنجاب گفت که آژانس ها توانستند حضور “تروریست ها” در پارک زمان را از طریق حصار جغرافیایی تایید کنند. به گزارش ARY News، میر گفت: “گزارش اطلاعاتی که آمده است بسیار نگران کننده است. تروریست ها را ظرف 24 ساعت تحویل دهید وگرنه قانون مسیر خود را طی خواهد کرد.”

میر گفت: «PTI مانند یک بازیگر غیردولتی رفتار می کند. وی افزود که رئیس حزب تحریک انصاف بیش از یک سال است که ارتش را هدف قرار داده است و از حزب خواسته است که “تروریست ها” را تحویل دهد.

در همین حال، خان مدعی شد که پلیس خانه او را محاصره کرده است و هر لحظه ممکن است او دستگیر شود، بنابراین ممکن است این آخرین توییت او باشد.

عمران خان خطاب به ملت در یک پیام ویدئویی زنده در توییتی نوشت: “احتمالاً آخرین توییت من قبل از دستگیری بعدی است. پلیس خانه ام را محاصره کرده است.”

Ainsley Murphy

بشارت دهنده آبجو Wannabe. نویسنده فداکار جنرال الکل نینجا. دانشجو. متخصص زامبی خالق مستقل متعصب سفر

تماس با ما