(عکس) بهترین نسخه گشت در امارات پس از 13 سال

پاترول یکی از برندهای مطرح خودرو در مجموعه نیسان است که در بین آفرودها محبوب و البته در کشور ایران بسیار شناخته شده است. پاترول به نوعی نماد اولین ارتباط در ذهن مخاطب ایرانی با مفهوم شاسی بلند در صنعت خودرو محسوب می شود.

به گزارش عصر ایران، اگرچه قبل از پاترول، انواع خودروهای SUV در خیابان های ایران وجود داشت، اما محبوبیت و شهرت این برند باعث شد تا در طول چند دهه، در کلاس پرچمدار خودروهای SUV در بازار ایران قرار گیرد.

نیسان پاترول نسل 3

گشت

با این مقدمه به دنبال یکی از جذاب ترین نسخه های پاترول هستیم تا خاطره این برند را برای طرفدارانش زنده کنیم. تیونر پرفورمنس Mannhart، تیونر پیشرو آلمانی، در یک حرکت دستی بر سر نیسان پاترول نسل ششم که 13 سال پیش برای اولین بار به بازار جهانی عرضه شد، گذاشته است.

نسخه ویژه پاترول

پاترول nismo manhart عملکرد

دلیل این امر این است که منهارت بیشتر تیونینگ های خود را بر روی مدل هایی از این دست انجام می دهد و این پاترول که تریم نیست، در نوع خود تولیدی محدود و خاص خواهد بود.

اولین چیزی که جلب توجه می کند مربوط به رنگ خاص تمام مشکی و طلایی است که در واقع امضای Manhart Performance است. رینگ های آلومینیومی 24 اینچی نیز طلایی رنگ هستند تا هارمونی مناسب در نمای بیرونی ایجاد شود.

بهترین نسخه پاترول در امارات بعد از 13 سال

کیت بدنه بکار رفته به خصوص در قسمت های فوق واقعی جلو و عقب دارای دیفیوزر سنگین و حرفه ای است که نقش مهمی در شکل گیری ظاهر اسپرت این پاترول داشته است.

برای طراحی فضای داخلی کابین نیز کاملا طلایی و مشک دار و جزئیات فیبر کربنی است.

طراحی داخلی

قسمت جلویی همچنان از موتور 8 سیلندر 5.6 لیتری بنزینی استفاده می کند، اما در اینجا شرایط تنفسی موتور تغییر کرده و از حالت عادی به استفاده از سوپرشارژر تبدیل شده است.

در نهایت، تیونینگ موتور، خروجی را از 428 اسب بخار استاندارد به 650 اسب بخار و گشتاور نیز از 560 به 600 نیوتن متر افزایش یافته است.

یک سوپرشارژر به نسل ششم پاترول نیسمو استاندارد اضافه شد

موتور

طرح

استفاده از سیستم اگزوز سفارشی تاثیر مهمی در بهبود عملکرد موتور داشته است.

داده های عملکرد نیسان پاترول منهارت به دلیل نصب نشدن تیونر با شاخص تست صفر تا 100 کیلومتر سازگاری ندارد اما نسخه استاندارد این خودرو در 7.3 ثانیه به سرعت 100 کیلومتر از حالت سکون می رسد. وزن این خودرو 2665 کیلوگرم است.

این محصول به طور خاص برای فروش در امارات توصیه می شود.

Shirley Bond

خواننده Wannabe. ماون غذا. طرفدار فرهنگ پاپ علاقه مندان به تلویزیون درونگرا. تنظیم کننده. پیشگام موسیقی. متفکر معتبر.

تماس با ما