(عکس) Natovani koba dr machar Atshozi payanы nafti

فرماندار استان ماتانزاس کوبا روز دوشنبه اعلام کرد که سومین مخزن نفت خام در انتهای بازار واقعی نفت این کشور نیز آتش گرفت و فروریخت.

بر اساس گزارش ها، رها شدن نفت از این مخزن، شعله های آتش یک مخزن دیگر را شعله ور کرد که دو روز پیش آتش گرفت و بزرگترین حادثه صنعت نفت کوبا در چند دهه اخیر را رقم زد.

تصاویر نشان می دهد که ستون شعله ها به سمت آسمان می رود و دود غلیظ سیاه آن آسمان را تا خمپاره تاریک کرده است. با انفجار یک مخزن نفت قبل از نیمه شب و یک مخزن دیگر حوالی ظهر دوشنبه، انفجارهای مهیبی منطقه را لرزاند.

در انفجارهایی که در بندر ماتانزاس کوبا رخ داد، یک نفر جان باخت و تعداد مجروحان با 4 نفر افزایش به 125 نفر رسید.

آتش سوزی که در نتیجه اصابت صاعقه به تاسیسات ذخیره نفت خام در یک منطقه صنعتی در شهر ماتانزاس واقع در غرب کوبا آغاز شد، با وجود مبارزه طولانی مدت هنوز مهار نشده است.

تعداد اعلام شده تخلیه شده از این منطقه از مرز 4 هزار نفر گذشت.

آوالوس خورخه، رئیس اداره ملی آتش نشانی کوبا در یک کنفرانس مطبوعاتی اعلام کرد که این آتش سوزی ممکن است برای روزها ادامه داشته باشد. وی گفت: دمای بالا کار را بسیار سخت کرده بود.

از آنجایی که بندر ماتانزاس که در تامین برق کوبا از اهمیت بالایی برخوردار است، از دسترس خارج شده است، تنها 60 درصد کوبا می تواند برق رسانی شود.

Kendrick Patel

پیشگام مادام العمر الکل. پزشک بیکن. گورو معمولی تلویزیون نرد قهوه. عاشق توییتر. کاوشگر آماتور

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliances