فرارو | (فیلم) خلاصه بازی پرسپولیس صفر

در چارچوب هفته هفتم لیگ برتر باشگاه های کیشور که از امروز (دوشنبه) از سر گرفته شد، تیم های پرسپولیس و تراکتورسازی از ساعت 18:00 در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر رفتند. محمد عباس زاده در این بازی برای تراکتورسازی گلزنی کرد. همچنین پلیس در پایان بازی یک پنالتی را از دست داد.

با این نتیجه اولین شکست پرسپولیس در فصل بیست و دوم لیگ برتر و البته سومین برد متوالی رقم خورد. شاگردان بردیف با 3 امتیاز به رده پنجم جدول صعود کردند. همچنین تراکتورسازی از سال 93 نتوانست پرسپولیس را در ورزشگاه آزادی شکست دهد و این طلسم را شکست.

این دیدار قرار بود از ساعت 17:30 آغاز شود اما 30 دقیقه نورافکن ورزشگاه آزادی روشن نشد.

نیمه اول

دقیقه 1: در ابتدای بازی دی مارو واگینین در موقعیت خوبی برای شوتزنی در محوطه جریمه پرسپولیس قرار گرفت اما ضربه از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 3: علی نعمتی به دلیل خطا روی بازیکن تراکتورسازی توسط داور با کارت زرد جریمه شد.

دقیقه 7: شوت هاشم نژاد از گوشه محوطه جریمه با اخراج پرسپولیس همراه شد.

دقیقه 28: شوت از سمت فنی محوطه جریمه با اختلاف کمی به سمت تراکتور رفت.

دقیقه 40: ورود تراکتورسازی به محوطه جریمه پرسپولیس با ضربه سر رضا اسدی به پایان رسید. در این صحنه سر تراکتور این هافبک با اختلاف جزئی از دروازه پرسپولیس به بیرون رفت.

نیمه خانگی

دقیقه 58: توپ زمینی سعید صادقی از سمت راست با ضربه سریع دانیال اسماعیلی توسط تراکتور به محوطه جریمه فرستاده شد و واکنش خوب بود.

دقیقه 63: مهدی هاشمی نژاد با ضربه سر مدافعان پرسپولیس را فریب داد اما ضربه این بازیکن به مدافعان پرسپولیس برخورد کرد و به بیرون رفت.

دقیقه 64: شوت آکروباتیک محمد عباس زاده در محوطه جریمه پرسپولیس به تیر افقی دروازه باز برخورد کرد و نزدیک خط دروازه به زمین برخورد کرد. بازیکنان تراکتورسازی در این صحنه معتقد بودند که توپ از روی خط دروازه دفع می شود و این ایراد با انتقاد بازیکنان پرسپولیس همراه شد. در این صحنه داور به هادی محمدی از تراکتور و علیرضا بیرانوند کارت زرد داد.

دقیقه 70: سرمربی با فرار از لوکادیا، این بازیکن را به سمت دروازه شلیک کرد و تراکتور به در زد. وقتی توپ برگشت تراکتور از کنار در به بیرون رفت.

دقیقه 75: محمد عباس زاده روی پاس عمقی ریکاردو آلوز با علیرضا بیرانوند در موقعیت تک به تک قرار گرفت. ضربه این بازیکن ابتدا توسط دروازه های پرسپولیس مهار شد اما با برگشت توپ، مهاجم موفق شد با یک ضربه دیگر گل اول بازی را به ثمر برساند.

دقیقه 80: ریکاردو آلوز از تراکتور با کارت زرد جریمه شد.

دقیقه 84: در حالی که مهدی عبدی پس از ارسال صدیق خود را برای ضربه سر آماده می کرد، تراکتور در محوطه جریمه با برخورد به این بازیکن واژگون شد که منجر به یک پنالتی به سود پرسپولیس شد. این تصمیم به شدت مورد اعتراض بازیکنان و نیمکت نشینان قرار گرفت و داور به داور کارت زرد داد. در اعتراض زیر تراکتوری ها سه دقیقه بازی را متوقف کردند. مهدی ترابی در نهایت در دقیقه 88 پشت توپ ایستاد و ضربه پنالتی این بازیکن را مهار کرد تا پلیس در این بازی موفق به گلزنی نشود.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، یورگن لوکادیا، دانیال اسماعیلی فر، علی نعمتی (61- وحید امیری)، سروش رفیعی (61- محمد عمری)، مرتضی پورالیگونجی، مهدی ترابی (2+90 – سیامک نعمتی)، میلاد سرلک (2+90 – وحدت حناف). ) ، سینا اسدبیقی (78- ​​مهدی عبدی)، سعید صدیقی و جورج گلسیانی.

تراکتور ترکیبی: محمدرضا اخباری، هادی محمدی، سید محمد حسینی، حجت حقوردی، رضا اسدی، ریکاردو آلوز، محمد آقاجانپور، ابوالفضل رزاق پور، گوستاوو (81- صفا هادی)، مهدی هاشمی نژاد (66- محمد قنبری) و محمد عباس زاده (5+90-5) محمدرضا عباسی)

داور: فرد اساسی موعود

Damion Young

تحلیلگر. متخصص تلویزیون به طرز خشمگینی فروتن. علاقه مندان به فرهنگ پاپ طرفدار معمولی توییتر

تماس با ما