فرارو | (ویدئو) خلفة بازی استلل 1

استقلال از ساعت 19 امروز (پنجشنبه) در چارچوب هفته سوم لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه آزادی به مصاف خانم کرمان رفت که این دیدار با برتری یک بر صفر استقلال به پایان رسید.

آبی پوشان که در این دیدار میزبان بیش از 500 هوادار زن بودند، در دقیقه 75 این دیدار موفق شدند به برتری دست یابند که اولین پیروزی داخلی آنها محسوب می شد. ریکاردو ساپینتو روز گذشته گفت کاندیدای خانم علی استلل جادو نکرده و توانسته تدابیر فرزاد حسینخانی را خنثی کند.

نیمه اول

دقیقه 22: فرستاده بالا بر درب در.

دقیقه 31: سید حسین حسین پس از گرفتن توپ در دست، ضربه ای به امیرحسین عسکری زد که توپ را جلوی او انداخت و با کارت زرد مواجه شد.

دقیقه 32: ارسال زمین راست، راست، مقابل مدافعان و مهاجمان، استقلال از خط گذشت و به درب میهمان نرسید.

دقیقه 41: مهدی مهدی پور توپ را به سمت دروازه فرستاد که مهار شد و پشت محوطه جریمه به ارش رضوند رسید. رضاوند در نارنجی پوش را نشانه گرفت و با کمی اختلاف از کنار در خارج شد.

45 دقیقهحردانی توپ را به سمت دروازه فرستاد و توپ از پای ابوالفضل جلالی برگشت و سپس به کرنر رفت.

نیمه خانگی

دقیقه 61: مرکز رافائل سیلوا، از سمت چپ در و جلوی در، محمد محبی فرود آمد که با واکنش شهدا سرش مسدود شد.

دقیقه 61: نام آرمان شهدادنژاد دروازه بان در اواسط بازی قرار گرفت.

دقیقه 62: محمدامین اسدی با حرکت انفرادی وارد محوطه جریمه شد و ضربه ای به توپ زد که با اختلاف بسیار کمی از کنار دروازه حسین حسینی به بیرون رفت.

75 دقیقه: حسین دوستدار، ارسال بازیکن استقلال را تقرید دور کرد کرد کرد کرد کرمان کرمان کردی مین حسن مورادی‌فر و مهدی قایدی موافقت کرد. سپس یمگا صاحب توپ را زد و توپ به دروازه تور برخورد کرد.

76 دقیقه: بایمان بابایی به دلیک با کرد با کرت کرد عریض.

78 دقیقه: احمد نصیری با صالح حردانی برخورد کرد و هر دو بازیکن کارت زرد گرفتند.

دقیقه 88: مهدی قیدی بر اثر اشتباه شدید با کارت زرد روبرو شد. اکرم همچنین به ریکاردو ساپینتو و بیژن طاهری، حافظ استقلال کارت زرد داد.

استقلال ترکیب: سید حسین حسین، عارف غلامی، رافائل سلوا، صالح حردانی (82 – جعفر سلمانی)، ابوالفضل جلالی، روزبه چشمی، مهدی مهدی پور (82 – سعید مهری)، عرش رضاوند (71 – پیمان بابایی)، کوین یمگا (محمد موبیحی، 71 – آرمان رمضانی) و سجاد شهباززاده (55 – مهدی قیدی).

آهنگسازی خانم کرمان: آرمان شهدادینژاد، امیرحسین عسگری، حسن مرادی فر، حسین دوستدار، میلاد خدایی، عارف رستمی (80 – میلاد پورسیف شکن)، احمد نصیری (5+90 – محمد ستاری)، محمد صبوری، محمد قاسمینژاد (80 – سامان توران) کاظمیان (80 – شروین بزرگ) و مهرداد آئوخ (46 – محمد امین اسدی).

داور: حسن اکرمی

Damion Young

تحلیلگر. متخصص تلویزیون به طرز خشمگینی فروتن. علاقه مندان به فرهنگ پاپ طرفدار معمولی توییتر

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliances