فروش میوه 50 درصد کاهش یافته است

مدیر بارفروشان گفت: تقاضا برای خرید و مصرف میوه و تره بار بین 50 تا 60 درصد کاهش یافته است.

مصطفی چانی نژاد در گفت وگو با خبرنگار اسنا با بیان اینکه تقاضا برای خرید میوه و تره بار کاهش یافته است، اظهار کرد: امسال تولید محصولات کشاورزی نسبت به سال قبل 1.5 برابر افزایش یافته است اما از سوی دیگر تقاضا برای خرید محصولات کشاورزی کاهش یافته است. برای خرید و مصرف میوه و سبزی بین 50 تا 60 درصد کاهش داشته است و همین موضوع نیز باعث شده با افت قیمت مواجه شویم.

वी वी बुलरीज करिद रा जाचर कृक करिदी मराद ، वी वेजा वेजा करीड महारम दरण दरण दाण

رئیس اتحادیه بارفروشان در بخشی دیگر از شرکت خود به افزایش هزینه های تولید اشاره کرد و گفت: افزایش هزینه حمل و نقل، سبد، پلاستیک و دستمزد کارگران بر دستمزد کارگران تاثیر گذاشته است. و از سوی دیگر صادرات نیز نسبت به قبل به نصف کاهش یافته است، زیرا محصولات عراق به آن رسیده است. میوه وارداتی نیست و به روسیه، ازبکستان، قزاقستان، قطر و امارات صادر می شود.

وی در رابطه با اینکه بسیاری از کشاورزان از پایین بودن قیمت سبزی از جمله بادمجان گلایه دارند، گفت: در بازار مرکزی قیمت عمده هر کیلو بادمجان 5 هزار تومان است که با احتساب هزینه حمل و نقل در نهایت به کشاورزان نمی رسد، تولید به صرفه نیست.

کینی‌نژاد در بیاین گفت: چون مصرف هم کم شده، بیشتر میله‌ها به دست کشاورزان مانده و خریدی ندارند.

Jamiya Calhoun

دوستدار فرهنگ پاپ به طرز خشمگینانه ای فروتن. نینجاهای شبکه های اجتماعی بی عذرخواهی طرفدار الکل دردسر ساز.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliances