فقط ظاهر ژاوی برای من مهم است نه هیچ کس دیگری

کد خبر : 1851260 |
10 فروردین 1401 ساعت 12:15 |
17.7 هزار بازدید |

8
نقطه نظر

هکتور برین:

هکتور برین، مدافع بارسلونا جدید مدعی شد که این تیم با تساوی در لیگ قهرمانان اروپا مشکل داشته است.

فقط ظاهر ژاوی برای من مهم است نه هیچ کس دیگری

به گزارش “ورزش سه”، بارسلونا امشب در آخرین دیدار خود در لیگ قهرمانان اروپا به مصاف ویکتوریا پلژن می رود در شرایطی که عدم صعود این تیم به دور بعد قطعی شده و حتی یک درصد هم شانس ندارند. هکتور برین، مدافع اسپانیایی بارسلونا تاکید کرد که این تیم از کیفیت خود آگاه بوده و توانایی های خود را در این فصل لالیگا نشان داده است.

هکتور برین گفت: “من از دقایقی که در بارسلونا بازی کردم بسیار خوشحالم. حقیقت این است که از حضور در این تیم لذت می برم و اگرچه دیر پیوستن به تیم برایم سخت بود، اما به سرعت خود را تطبیق دادم.” پتانسیل زیادی دارم و از لحظه های اقامتم در اینجا لذت می برم و البته فضای هتل نیز بسیار خوب است.

انتقاد از من؟ من آدمی هستم که به نظرات دیگران گوش نمی دهم. برای من فقط ظاهر ژاوی مهم است. من در زندگی متوجه شده ام که تا آخرین لحظه هرگز نمی دانید چه اتفاقی می افتد. نکته مهم این است که از بازی خود لذت ببرید و ذهن خود را آرام نگه دارید. خواهیم دید وقتی قرارداد قرضی من تمام شد چه اتفاقی می افتد، اما در حال حاضر می خواهم از این تجربه لذت ببرم.

هیچ چیز در فوتبال سیاه و سفید نیست. شرایط برای هر مشاهده متفاوت است و همه چیز می تواند بهتر یا بدتر باشد. فکر می کنم تیم در دفاع خوب کار می کند و البته نباید فراموش کرد که در لیگ قهرمانان اروپا با حریفان خوبی روبرو هستیم.

از لیگ قهرمانان حذف شد؟ ما ناامید هستیم و احساس می کنیم در بسیاری از موارد سزاوارتر بودیم. ما از کیفیتی که داریم آگاه هستیم و در این فصل خود را در لالیگا مشخص کرده ایم. در فوتبال هرگز نباید به عقب نگاه کرد.”

Kaia Lambert

گیمر. طرفدار رسانه های اجتماعی متخصص وب Wannabe. متعصب آبجو ارتباط دهنده. کارآفرین. گیک زامبی شیطانی. طرفدار پرشور تلویزیون عاشق بیکن غیرقابل درمان.

تماس با ما