لوبنا رفیق به ایجاد استانداردهای جدید در سراسر جهان ادامه می دهد! | اخبار

دهلی نو: لوبنا رفیق اخیراً در صنعت گریم به عنوان زنی که مسئول آرایش و ظاهر درخشان سانجی لیلا بهانسالی در اولین کلاس مسترکلاس بفتا بوده است، دست به کار شده است. او با تجربه غنی بیش از 20 سال خود، یکی از کارآفرینان اصیل و پیشرو زیبایی به ویژه در صنعت عروس آسیا و بریتانیا است. در طول دهه گذشته، لوبنا از آموزش و راهنمایی بیش از هزاران دانش آموز از طریق آکادمی محترم “لبنا رفیق” لذت برده است. تخصص او در آرایش چهره افراد مشهور، عکاسان مد و مجلات او را به هر دو دنیای آرایش و هنر نزدیکتر کرده است.

او با داشتن مهارت‌های آرایش ماهرانه خود، در دو سال گذشته به عنوان سفیر جهانی برند آرایشی پیشرو، Dailylife Forever52، حضور داشته است. یکی از محبوب ترین برندهای لوازم آرایشی و بهداشتی است که با شعبه هایش در تمام قاره ها پرفروش ترین برندها در خاورمیانه و سراسر جهان است. آنها در حال حاضر به خاطر طیف بسیار متمایز محصولات آرایشی که جدیدترین و پیشرفته ترین فناوری ها را برای نتایج عالی در خود جای داده اند، شناخته شده اند.

لوبنا با همکاری نزدیک با آنها، تصاویری را برای ایجاد چشم اندازی تماشایی برای برند تولید کرده است. او در استفاده از محصولات آنها با حداکثر توانایی و سهولت برای همه هنرمندان در سطح بین المللی در نمایش های خود، عکس های مجلات، ظاهر عروس و حتی در دوره های آکادمی خود نقش مهمی ایفا کرده است. او قاطعانه با هدف این برند برای تولید مداوم محصولات با کیفیت بالا همراهی می کند و عشق و وفاداری همه مصرف کنندگان را برای آنها به ارمغان می آورد.

“من بسیار هیجان زده هستم که این سفر را با Dailylife Forever52 پیش ببرم که آرایش را به عنوان اشتیاق و لذت در همان طول موج من می داند. این برند همه چیزهایی را که من برای آن ایستاده ام تقویت می کند – انرژی جوان، کیفیت درجه یک، نوآوری و ارزش برای پول. آخرین کار ما این است که سبک جدیدی از آرایش را به اروپا و هند بیاوریم.” از آنجایی که Dailylife Forever52 دو فروشگاه فیزیکی را در سراسر هند راه‌اندازی کرده است، ما نمی‌توانیم منتظر باشیم تا تجربه بعدی این انجمن قدرتمند را برای ما به ارمغان بیاوریم!

Marisol Snow

خیلی پایین میاد کارآفرین حرفه ای. پیشگام بیکن. ادم شبکه های اجتماعی متعصب موسیقی هاردکور. پزشک اینترنت.

تماس با ما