لینک سازی خارجی – چیست؟

تاثیر دریافت لینک از سایت هایی که موضوع متناسبی با سایت شما دارند، بسیار بیشتر از لینک هایی می باشد که از سایت های غیر مرتبط دریافت می کنید. رتبه الکسا بر اساس میزان بازدید و ترافیک یک سایت مشخص میشود و هرچقدر این رتبه بهتر باشد به معنای قوی تر بودن آن سایت در جذب کاربر توجه بیشتر موتور جستجو گوگل به آن سایت و موثر تر بودن لینک های خروجی آن سایت است . هنگامی که خزنده های موتور جستجو سایت شما را پیدا می کنند، آنها پیوندها را دنبال می کنند تا صفحات اضافی در سایت شما کشف شوند. سئوی خارجی قرار است ترافیک به سمت سایت شما سرازیر کند تا موتور جستجو تشخیص دهد که وبسایت شما، وبسایتی معتبر و قابل اعتماد است. هرچند که اگر تعداد لینکهای خریداری شده در سایتهای دیگر محدود و مدیریت شده باشد، معمولا گوگل روی این موضوع حساسیت نشان نمیدهد. بک لینکهای طبیعی به آن دسته پیوندهایی گفته میشود که سایر سایتها هنگام نگارش محتوای خود به صفحات یک وب سایت اختصاص میدهند. معمولا سئوکارها وقت بیشتری را برای سئو داخلی سایتها اختصاص میدهند؛ اما نباید از یک فاکتور کلیدی در رتبهبندی سایتها غافل شد. اما اینکه چرا اینقدر پیچیده شده است را در ادامه خدمتتان توضیح خواهیم داد.

Data was generat᠎ed  wi th GSA C​on​te​nt Generat​or D emover​sion !

یافتن کلمات کلیدی حوزه کاری تان با طوفان فکری بهترین راه است و اینکه هر کلمه کلیدی چقدر ترافیک دارد. ارزش این بک لینکها بسیار زیاد است و تولید محتوای ارزشمند مهمترین راه برای دستیابی به این هدف است. فکر کنید 20 سال پیش شما میخواستین روی کلمه طراحی سایت بیاین جزو 5 لینک اول گوگل و فقط کافی بود سایت رو راه بندازین، یک محتوای مختصر داشته باشین که کلی داخلش کلمه طراحی سایت رو تکرار کردین و بعد به صورت کاملا فلهای شروع کنید به لینک سازی تو سایت های مختلف. بر اساس گفته وبمستر گوگل، لینک هایی که در فوتر سایت ها قرار میگیرند عملا کراول نشده و ارزشی ندارد. از وبسایت هایی که اعتبار و رتبه پایین دارند لینک نگیرید. به خاطر داشته باشید که در این صورت تمام مزایای سئو به سایتی که پیوند اکسترنال را روی آن قرار داده اید منتقل می شود و در واقع درصد بسیار کمی برای شما در نظر گرفته می شود.

به طور مختصر و مفید میتوان گفت لینکی که به درخواست شما در سایتی قرار داده شده و یا بابت آن هزینه ای پرداخت کردید لینک نسبتا بد به حساب میآید و در مقابل، لینک خوب به لینک هایی گفته میشود که کاربران به میل خودشان در سایت خود قرار میدهند. https://xseo.ir/link-building/ گذشته ، تاکتیک هایی مانند لینک مزارع ، PBN ها و هرزنامه های نظرات به SEO های کلاه سیاه اجازه می داد تا پروفایل های بک لینک گسترده ایجاد کنند و سیستم را با موفقیت بازی کنند. http://xseo.ir/link-building/ سازی خارجی یکی از قدرتمند ترین ابزار هایی است که کارشناسان سئو برای ارتقا رتبه وبسایت می توانند از آن استفاده کنند. https://xseo.ir مساله این است که نمی دانیم از کجا شروع کنیم و کدام پکیج را سفارش دهیم، یا حتی در صورتیکه قصد ساخت بک لینک رایگان هم داریم، نمی دانیم از کدام منابع شروع به ایجاد بک لینک کنیم.

الگوریتم پنگوئن تمامی لینک های سایت ها را بررسی کرده و در صورت بروز خطا و یا استفاده از لینک های بی کیفیت و یا لینک شکسته، سایت مورد نظر را جریمه خواهد کرد. در دوره آموزش سرچ کنسول، صفر تا صد مباحث مورد نیاز برای استفاده از این ابزار قدرتمند گوگل را بررسی کردهایم. وبسایت MOZ: دومین وبسایت معتبر برای آنالیز و بررسی کردن سئو سایت و لینکهای سایت، MOZ نام دارد. اگر این موضوعات را در کنار بحثهایی مثل اثر لینکهای رایگان بر رتبه سایت یا انتشار رپورتاژ در دامنههای دانشگاهی (edu.) دهیم، میتوانیم به تصویری نسبی از پیچیدگیهای خرید بک لینک برای سایت و اثر آن بر سئو سایت برسیم. با این حال، گاهی کارفرمایان علاقهای به هزینه انتشار مطالب به زعم آنها بیارتباط در رسانهها و وبسایت دیگر نداشته و انجام آن را کاری بیهوده بپندارند. لینکها، تصویر یا متونی هستند که با انتخاب یا کلیک بر آنها وارد صفحهای دیگر از اینترنت یا سایتها خواهید شد. بنابراین طبق توضیحاتی که داده شد خرید بک لینک قوی از یک وب سایت با موضوع تخصصی که دارای مطالب بسیار زیادی نیز هست میتواند بسیار با کیفیت تر و قوی تر از یک وب سایت متفرقه باشد و در هزینه خرید بک لینک باید این موضوع رو لحاظ کرد .

Kendrick Patel

پیشگام مادام العمر الکل. پزشک بیکن. گورو معمولی تلویزیون نرد قهوه. عاشق توییتر. کاوشگر آماتور

تماس با ما