مایکل بطایه، کمدین و بازیگر سریال «بریکینگ بد» در سن ۵۲ سالگی درگذشت

مایکل بطایه، بازیگری که بیشتر به خاطر بازی کوتاهش در سریال برکینگ بد برنده جایزه امی و کمدین محبوب جامعه عرب-آمریکایی شناخته شده بود، در خانه خود در یپسیلانتی، میخ درگذشت. او 52 سال داشت.

خواهرش آیدا ورگولو گفت که او در اول ژوئن در خواب پس از حمله قلبی درگذشت. او گفت که یک پزشک قانونی بعداً مشکلاتی در قلب او پیدا کرد.

آقای. بطایی در «برکینگ بد» در نقش دنیس مارکوفسکی ظاهر شد، مدیر ثابت یک خشک‌شویی که جلویی برای آزمایشگاه مواد معدنی بود. این شخصیت پس از ابراز علاقه به صحبت با اداره مبارزه با مواد مخدر در ازای مصونیت کشته شد.

به عنوان یک کمدین، آقای. بطایی در باشگاه های بزرگ نیویورک و لس آنجلس و همچنین در سراسر کشور و بین المللی اجرا کرد.

او همچنین در چندین سریال تلویزیونی پرطرفدار، از جمله «در فیلادلفیا همیشه آفتابی است»، «نمایش برنی مک» و «پسر با جهان آشنا می‌شود» نقش‌آفرینی کرد.

آقای. به گفته خانم بطایی، بازی در نقش تاکسی‌ران در سریال «همه ریموند را دوست دارند» در سال 1998 به خانواده‌اش نشان داد که او به‌عنوان یک سرگرمی وارد این شهر شده است. ورگولو، “چون آن زمان بود که پدرم برای اولین بار نام خانوادگی خود را در تلویزیون دید.” او گفت: “پدرم خیلی به او افتخار می کرد و این را به او اطلاع داد.”

مایکل آنتونی بتایه در دسامبر متولد شد. 27، 1970، در دیترویت، هفتمین فرزند ابراهیم بطایی، کارگر کارخانه فورد، و ویکتوریا (دابنه) بتایه.

این زوج در سال 1955 از اردن به ایالات متحده مهاجرت کردند. مایکل بطایه به مدت سه سال در دانشگاه ایالتی وین تحصیل کرد و پس از ترک تحصیل و نقل مکان به لس آنجلس به دنبال حرفه ای در هنر و راه اندازی گروه کمدی خود با دوستی بود.

خانم می گوید: «او در واقع از زمانی که خیلی خیلی جوان بود برای یک مجری ساخته شد. ورگولو، که به یاد می آورد که برادرش نواختن تبلا، یک جفت طبل دستی را در 5 سالگی شروع کرد و در طول زندگی بزرگسالی خود ادامه داد.

او گفت: «پدرم در تمام عروسی‌ها او را روی صحنه می‌کشاند.

آقای. از بتایه خواهرانش ایدا ورگولو، دایان باتایه-ریکتز، مری آن جوزف، مادلین شرمن و ترزا آکوینو به یادگار مانده است. خواهر بزرگش، جنی بطایی، در سال 2016 بر اثر سرطان درگذشت.

آقای. بطایی اغلب از خانواده اش به عنوان خوراک کمدی استفاده می کرد. خانم “او ما را خیلی مسخره کرد.” ورگولو گفت.

خانم می گوید و علاقه به لهجه باعث محبوبیت او در جامعه عرب-آمریکایی شد. Vergollo، که او را “خیلی دقیق” خطاب کرد.

خواهرانش گفتند که به دعوت خانواده سلطنتی اردن، او در یک جشنواره کمدی در امان، پایتخت اردن اجرا کرد. او همچنین در یک کمدی ویژه برای Showtime Arabia حضور داشت.

این خانواده درخواست کمک های یادبود به سازمانی است که برنامه های تفریحی و مربیگری را برای جوانان در جنوب غربی دیترویت ارائه می دهد.

خانم او می‌گوید: «وقتی به خانه برمی‌گشت و با بچه‌ها یا افرادی که می‌خواهند شروع کنند، صحبت می‌کند، چقدر مهم است و چقدر احساس خوبی داشت.» ورگولو گفت.

وی خاطرنشان کرد که آقای بطایی در سال 2016 زمانی که خواهرش جنی بیمار بود، برای همیشه از کالیفرنیا به میشیگان بازگشت، اما برای کار به این طرف و آن طرف می رفت.

او گفت: «او به جامعه‌اش اهمیت می‌داد و می‌خواست جبران کند، و این نوع آدمی بود.

Charlie Ray

نرد سفر. علاقه مند به موسیقی. بشارت دهنده توییتر. متعصب بیکن کاوشگر Wannabe. دانشجو. گیک وب دوستانه. تمرین کننده آبجو آماتور. ارتباط دهنده.

تماس با ما