مردی در 38 مایلی رودخانه میسوری با یک کدو تنبل توخالی پارو زد

(سی ان ان) – مردی در نبراسکا روز شنبه در 38 مایلی رودخانه میسوری با یک “قایق” ساخته شده از کدو تنبلی توخالی برای جشن تولد 60 سالگی خود پارو زد و امیدوار بود رکورد جهانی گینس را ثبت کند.

طبق پستی در صفحه فیس بوک شهر بلوو، Duane Hansen حدود ساعت 7:30 صبح با کدو تنبل 846 پوندی از اسکله قایق عمومی در Bellevue، نبراسکا حرکت کرد و درست بعد از ساعت 6:30 بعد از ظهر به شهر نبراسکا رسید.

هنسن از مقامات شهر بلوو خواسته بود که به عنوان شاهد برای رکورد زدن او خدمت کنند.

یکی از شاهدان شهری در پست فیس بوک خود می گوید: “آنها می گویند اگر به اندازه کافی در شغل خود بمانید، تقریباً همه چیز را خواهید دید و امروز صبح یکی از آن روزها بود!”

03 قایق کدو تنبل

رکوردهای جهانی گینس اعلام کرد که درخواست و شواهدی را بررسی خواهد کرد تا مشخص شود آیا این سفر کدو تنبل رکورددار بوده است یا خیر.

فیل دیویدسون

روی ظرف کدو تنبل نام SS Berta نوشته شده بود و یک جا لیوانی در بدنه آن حک شده بود.

در پست شهر آمده است که همسر، خانواده و دوستان هنسن نیز برای ثبت این سفر در آنجا بودند و برخی از آنها با یک قایق مناسب او را دنبال می کردند تا کدو تنبل دچار مشکل شود.

طبق وب سایت رکوردهای جهانی گینس، رکورد قبلی طولانی ترین سفر با قایق کدو تنبل 25.5 مایل (41038 کیلومتر) بود که در سال 2018 ثبت شد.

کایلی گالووی، سخنگوی رکوردهای جهانی گینس، به سی ان ان گفت که این سازمان درخواست هانسن را برای این عنوان دریافت کرده است و منتظر شواهدی برای بررسی است.

“در فرآیند درخواست خود، ما دستورالعمل‌هایی را به متقاضی ارائه می‌دهیم که مختص آن دسته سابقه است و باید از آنها پیروی کرد تا واجد شرایط باشد. این دستورالعمل‌ها همچنین شواهدی را که باید ارائه شوند، به تفصیل شرح می‌دهند. پس از دریافت و بررسی، تیم مدیریت سوابق ما سپس آن را انجام خواهد داد. گالووی در ایمیلی گفت: موفقیت یا شکست تلاش برای ثبت رکورد را تأیید کنید.

هانسن در سیراکوز، نبراسکا زندگی می‌کند و از پرورش کدو تنبل بزرگ، کدو و سایر سبزیجات به عنوان سرگرمی لذت می‌برد.

تصویر بالا: با احترام فیل دیویدسون

John Warren

طرفدار پرشور وب. خالق تایید شده مبشر اینترنتی آزاد. برگزارکننده برنده جایزه گیمر. زامبی مادام العمر.

تماس با ما