مسافر مست تلاش می کند درب اضطراری را در پرواز IndiGo به مقصد بنگلور باز کند، رزرو شده | اخبار هوانوردی

در حادثه دیگری از رفتار سرکش توسط یک مسافر هوایی، یک مسافر مست در پرواز IndiGo از دهلی به بنگلور در روز جمعه سعی کرد درب یک درب اضطراری را باز کند. موضوع به دستگاه های ذیربط گزارش شد و اقدامات مقتضی آغاز شد.

یکی از سخنگویان شرکت هواپیمایی گفت: “مسافری که در پرواز 6E 308 از دهلی به بنگلور در حال حرکت بود، سعی کرد فلپ خروجی اضطراری را در حالت مستی باز کند. با توجه به این موضوع، خدمه هواپیما به کاپیتان هشدار دادند و به مسافر به طور مناسب هشدار داده شد.”

همچنین بخوانید: مسافت پیموده شده پیشروی Maruti Suzuki Fronx قبل از عرضه در آوریل 2023 فاش شد. جزئیات را بررسی کنید

سخنگوی وزارت امور خارجه افزود: هیچ گونه مصالحه ای در مورد عملکرد ایمن پرواز مذکور صورت نگرفت و مسافر سرکش پس از ورود به بنگلور به CISF تحویل داده شد.

در پایان ماه مارس، دو مسافر در پرواز Indigo از دبی به بمبئی، علیرغم هشدارهای متعدد خدمه، به مصرف الکل در هواپیما ادامه دادند و سپس خدمه و مسافران را مورد آزار و اذیت لفظی قرار دادند. خطوط هوایی در چند ماه اخیر شاهد بسیاری از این گونه رفتارهای غیرقانونی از سوی برخی از مسافران هواپیما بوده است.

به منظور مقابله با رفتارهای سرکش در هواپیما، تنظیم کننده هوانوردی، اداره کل هوانوردی غیرنظامی (DGCA) CAR، بخش 3- حمل و نقل هوایی، سری M و قسمت ششم را با عنوان “مقابله با مسافران سرکش/ مخل” صادر کرده است.

طبق رویه ای که در CAR تعریف شده است، شرکت های هواپیمایی موظف هستند قبل از قرار گرفتن مسافران در “فهرست پرواز ممنوع” توسط شرکت هواپیمایی، رویه ای را برای پاسخگویی به مسافران دنبال کنند. بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط خطوط هوایی، “لیست پرواز ممنوع” توسط DGCA نگهداری می شود.

Patrick Hodges

کاوشگر دوستانه استاد موسیقی مغرور. درونگرای افراطی کارشناس سفر. نویسنده. متعصب غذای بی عذرخواهی

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان