ملاقات با سردبیران ویژه

کد خبر : 1872806 |
08 مارس 1401 ساعت 13:27 |
5.4K بازدید |

3
نقطه نظر

مدیران اینتر فردا در جلسه تمرینی این موضوع را درک خواهند کرد تا او لیگ را با رتبه دوم به پایان برساند.

ملاقات با سردبیران ویژه

به گزارش «ورزش»، نتایج سینوسی و فراز و نشیب است. نراتزوری که در لیگ قهرمانان اروپا موفق شد پورتو را شکست دهد، روز گذشته با یک گل مغلوب بولونیا شد تا رده دوم این تیم اکنون در خطر باشد.

روزنامه Gatzta Dlo Sport Italia در شماره فعلی خود، استفن ژانگ، مالک جوآن اینتر، از نتایج این تیم در فصل جاری خبر داد. این روزنامه نوشت که باشگاه شکست مقابل بولونیا را هضم نکرده و قرار است فردا جلسه ای در کمپ آپیانو جنتیله با حضور مدیران و سرمربی برگزار شود. مقام دوم سری و قهرمانی در کوپا ایتالیا نیز استفاده خواهد شد.

گاتزتا خاطرنشان کرد که در عمل، سری قهرمانی از دست رفته است و لیگ قهرمانان نیز برای اینتر پیچیده و دشوار است. مدیران باشگاه پس از شکست شب گذشته مقابل بولونیا تمایلی به اظهار نظر نداشتند. در شرایطی که بعد از پیروزی ناراتزوری مقابل ناپولی و اولین شکست این تیم تصور می شد اینزاگی بتواند به رقیب ناپولی برسد اما حالا اختلاف به 18 امتیاز رسیده و سری از دست رفته است. اگر اینتر در سال 2023 مقابل تیم های کاملا ضعیفی مانند مونزا، امپولی، سمپدوریا و حالا بولونیا امتیاز لازم را کسب می کرد، فاصله با ناپولی تنها 8 امتیاز بود.

1796095

جلسه ای بین مدیران و کادرفنی فردا و با از سرگیری تمرینات در آپیانو جنتیله برگزار می شود. در چند ماه آینده و بر اساس نتایج به دست آمده در مورد آینده تصمیم گیری خواهند کرد. قهرمانی در کوپا ایتالیا می تواند فرصتی برای سرمربی تیم برای ادامه حضور در این تیم باشد، اما ممکن است کافی نباشد. موفقیت در لیگ قهرمانان رویایی است که می توانید با دستان خود آن را لمس کنید، اما هدف واقعی مدیران کسب رتبه دوم جدول رده بندی است. اگر اتفاقاتی رخ ندهد، آینده با خطر روبرو خواهد شد.

Cole Rasmussen

متخصص ترم بیکن عاشق معمولی قهوه. علاقه مند به مسافرت هاردکور ماون اینترنتی جذاب و ظریف. دانشجو.

تماس با ما