ملتهبـــترین بخش بازار اجرا تهران

بر اساس بررسی های انجام شده، اجاره بهای پیشنهادی مالکان برای این واحدها به حدی است که بسیاری از مستاجران متقاضی این واحدها با مشکل مواجه شده اند. علاوه بر اینکه در بازار اجاره واحدهای مسکونی کوچک متراژ بالاتری دارد، از سوی دیگر به دلایل افراد فقیرتر یا خانوارهایی که نیاز به اجاره این آپارتمان‌ها دارند، اجاره در این قسمت از بازار بیش از قسمت های دیگر. در عین حال عدم عرضه این فایل ها نسبت به پرونده های متراژ یا آپارتمان های بزرگتر به این دلیل است که متقاضیان اجاره در این قسمت از بازار نسبت به سایر مستاجران با مشکل بیشتری مواجه هستند.

در عین حال با شروع فصل پاییز و پایان فصل پیک، عرضه این فایل ها محدود شده و بازار نیز محدودتر می شود. در حال حاضر تعدادی از مستاجران ساکن در این واحدها که با افزایش نجومی اجاره بها مواجه هستند تقاضای نقل مکان به واحد دیگری را دارند که دیگری را به مدت یک سال به تنهایی پذیرفته اند. کمبود حجم فایل در بازار اجاره این روزها به یکی از مشکلات واقعی بازار تبدیل شده است. علیرغم کاهش نرخ رشد اجاره بهای مسکن که در آمارهای رسمی منعکس شده است، افزایش بازار اجاره در این بخش از بازار همچنان بالاست و سطوح پیشنهادی قیمت اجاره همچنان بالاست و بسیاری از مستاجران قادر به انجام این کار نیستند. در جدول زیر مشخصات آخرین فایل های عرضه شده به بازار اجاره شهر تهران تا متراژ 60 متر مربع درج شده است.

ملتهبـــترین بخش بازار اجرا تهران

Charlie Ray

نرد سفر. علاقه مند به موسیقی. بشارت دهنده توییتر. متعصب بیکن کاوشگر Wannabe. دانشجو. گیک وب دوستانه. تمرین کننده آبجو آماتور. ارتباط دهنده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان