نظر | تقلب تحقیق از بازپرسان

جمهوری خواهان تصمیم گرفته اند تا سگ های شکاری را شکار کنند.

آنها با درک این موضوع که نمی‌توانند بازرسان فدرال را از رد پای محافظه‌کاران متعدد – از جمله، و شاید در درجه اول، دونالد ترامپ – بیرون بیندازند، تصمیم گرفته‌اند این تحقیقات را با برافروختن آنقدر پیچیده‌تر کنند که عموم مردم به سختی واقعیت را از داستان تشخیص دهند.

این هفته، جمهوری‌خواهان در مجلس نمایندگان به سرعت با تشکیل کمیته فرعی منتخب خود در مورد سلاح‌سازی دولت فدرال موافقت کردند، هیئتی که قصد دارد آژانس‌های فدرالی را که جمهوری‌خواهان ادعا می‌کنند محافظه‌کاران را هدف قرار می‌دهند، بررسی کند.

همانطور که نیویورک تایمز نوشت، “هیئت به قدری گستردگی دارد” که می تواند “به ابزار اصلی جمهوری خواهان برای تعقیب دولت بایدن تبدیل شود، و به طور بالقوه باعث ایجاد رویارویی در مورد دسترسی به اطلاعات بسیار طبقه بندی شده و جزئیات تحقیقات جنایی شود.”

اما بیایید واضح بگوییم: جمهوری‌خواهان از یک تاکتیک اساساً ترامپی استفاده می‌کنند و دیگران را به گناهی متهم می‌کنند. این دونالد ترامپ بود، نه دموکرات ها، که تلاش کرد تا دولت فدرال را علیه دشمنانش مسلح کند.

جان اف کلی، دومین رئیس دفتر کاخ سفید ترامپ، به تایمز گفت که ترامپ بارها به او گفته است که می خواهد سرویس درآمد داخلی درباره دشمنان سیاسی او تحقیق کند.

مارک تی اسپر، وزیر دفاع سابق، در خاطرات خود که سال گذشته منتشر شد، نوشت که ترامپ از پنتاگون می‌خواهد رهبران نظامی بازنشسته استنلی مک‌کریستال و ویلیام اچ. مک‌ریون را که از ترامپ انتقاد کرده بودند، محاکمه کند.

بر اساس کتاب مایکل سی. بندر، خبرنگار نیویورک تایمز، «به صراحت، ما در این انتخابات پیروز شدیم: داستان درونی چگونگی شکست ترامپ»، ترامپ بارها به مقامات مجری قانون فشار آورد تا ناآرامی شهروندان آمریکایی را در جریان اعتراضات زندگی سیاه پوستان مهم است در سال 2020 سرکوب کنند. ، گفتن راه “کنار این افراد” “شکستن جمجمه آنها!”

و همه اینها قبل از قیام خشونت آمیز جان اتفاق افتاد. 6 که ترامپ به تحریک آن کمک کرد.

دفتر تحقیقات فدرال و وزارت دادگستری، نهادهایی که گاهی در زمان ریاست جمهوری ترامپ بر سر راه او قرار می‌گرفتند، اکنون در حال تحقیق از او و دیگرانی هستند که ممکن است در خدمت او یا به دلیل وفاداری به او مرتکب جنایت شده باشند. البته این تحقیقات خشم ترامپ را برانگیخته و بسیاری از جمهوری‌خواهان را نسبت به مقصر بودن خود عصبی کرده است.

بنابراین، به شیوه واقعی ترامپ، هر کسی را که احتمال فساد آنها را بررسی می کند، متهم به فساد می کنند. آنها تئوری های توطئه را به تحقیر واقعی تبدیل می کنند.

من معتقدم که جمهوری خواهان در تلاش هستند تا وزنه ای متضاد برای شواهد و شهادت های اهانت آمیز ارائه شده توسط ژانویه ارائه کنند. 6 کمیته آنها قصد دارند معادل سازی کنند.

حزب قانون و نظم به عنوان بخشی از تلاش خود برای مجازات آژانس هایی که سعی در پاسخگویی به آنها دارند، قصد دارد به دنبال اجرای قانون فدرال باشد. از این طریق می‌دانید که حمایت از جنبش «زندگی‌های آبی مهم است» یک شعار بود. آنها صرفاً می خواستند از افسرانی که به طور نامتناسبی سیاه پوستان را می کشتند، محافظت کنند.

برای آنها، اجرای قانون همیشه ابزاری برای کنترل و مهار “دیگری” بوده است. هنگامی که مجریان قانون سعی در کنترل و مهار آنها داشتند، آنها گریه می کردند. چگونه وزارت دادگستری جرأت دارد قانون را به طور یکسان اجرا کند! این برنامه نبود طرحش این نبود

تاکتیک دیگری که جمهوری‌خواهان در سال‌های اخیر شروع به استفاده از آن کرده‌اند، استفاده از فضیلت، دزدی زبان حقوق شهروندی، استناد به دلایل درست گذشته برای توجیه تلاش‌های فاسد خود است.

جمهوری خواهان کمیته جدید خود را – که یکی از نمایندگان آیانا پرسلی به درستی “کمیته حفاظت از شورش” نامیده می شود – با کمیته کلیسا در دهه 1970 مقایسه می کنند، یک تلاش مشروع، دو حزبی و حقیقت یاب که طیف گسترده ای از سوء استفاده های فدرال را توسط عواملی که هدف قرار داده بودند، آشکار کرد. سازمان های حقوق مدنی مانند کنفرانس رهبری مسیحیان جنوبی، فعالان معترض به جنگ ویتنام و افرادی مانند مارتین لوتر کینگ.

این کمیته جدید کمیته کلیسا نیست. این مجموعه ای از نظریه پردازان توطئه است.

حتی گلن بک – آن پسر را به خاطر دارید؟! – به نظر می رسید متوجه شده بودند که جمهوری خواهان چیزی جز توطئه برای حمایت از ادعاهای عجیب خود در مورد دولت فدرال ندارند. اخیراً، او از کمیته کلیسا برای القای امید در شنوندگان خود استفاده کرد و به آنها اطمینان داد که گمانه زنی های وحشیانه ای که اخیراً از جمهوری خواهان مجلس نمایندگان شنیده اند، می تواند روزی به چیزی محکم تبدیل شود، همانطور که در مورد کمیته کلیسا انجام شد.

گزارش شده است که این کمیته منتخب جدید مجلس نمایندگان با تعقیب ماموران فدرال که سعی در سرکوب اعتراضات سرکش و گاه خشونت آمیز نسبت به سیاست های لیبرال مدارس با نامگذاری برخی از والدین «تروریست های داخلی» داشتند، آغاز خواهد شد. (همانطور که آسوشیتدپرس اشاره کرد، “هیچ مدرکی” وجود ندارد که این اتفاق هرگز رخ داده باشد.)

این نیز یک تاکتیک ترامپی است: پیوند دادن مشکلات ترامپ به مشکلات پیروانش، ایجاد این حس که همه آنها رفقای اسلحه هستند و در حال نبرد علیه یک دشمن هستند.

اما من معتقدم که نارضایتی های جمهوری خواهان از مجریان قانون فدرال ریشه در چیزی عمیق تر از مسائل ترامپ و مسائل اعضای همدست کنگره دارد. من معتقدم که این به هسته محافظه کاری و سرطانی که اجازه رشد بر روی آن داده شده است می زند.

مریک بی. گارلند، دادستان کل، در سال 2021 به سناتورها گفت که بزرگترین تهدید داخلی که ایالات متحده با آن مواجه است از جانب “افراط گرایان خشن با انگیزه های نژادی یا قومیتی، به ویژه کسانی است که از برتری نژاد سفید دفاع می کنند.”

آلخاندرو ان. مایورکاس، وزیر امنیت داخلی، خاطرنشان کرد که “خطر و کشنده بودن تهدید ناشی از افراط گرایی خشونت آمیز خانگی توسط ژانویه تایید شده است. 6، 2021، حمله به ساختمان کنگره ایالات متحده و سایر حملات اخیر در سراسر کشور ما، از جمله علیه ساختمان های دولتی، پرسنل فدرال، و جوامع رنگین پوست.

جمهوری خواهان بعداً شروع به صحبت در مورد اخراج مایورکاس به دلیل رویکردش در کنترل مرز کردند، اما توجه او به ارتباط بین افراط گرایی خشونت آمیز داخلی و اوباش ترامپ که به ساختمان کنگره یورش بردند، به احتمال زیاد تنها به خونخواهی آنها برای برکناری او افزود.

یکی از اولین اتفاقاتی که تحت اکثریت جمهوری خواه جدید در مجلس رخ داد، پت فالون نماینده جمهوری خواه تگزاس بود که مقالاتی برای استیضاح مایورکاس ارائه کرد. در مورد مسلح کردن دولت فدرال صحبت کنید.

Erica Ferrell

نینجا موسیقی غرور آفرین. حل کننده مشکل متخصص حرفه ای سفر. دردسر ساز. ارتباط گر مشتاق

تماس با ما