نمایشگاه هنر نادا چلسی را با انرژی بالا می برد

قدم زدن در نمایشگاه New Art Dealers Alliance (NADA) در ساختمان سابق بنیاد DIA در غرب دور چلسی، کمی شبیه به دیر رسیدن به یک فروش شیرینی مدرسه است. یک نت هیستری در فضا وجود دارد، و در نگاه اول، یک شباهت نگران‌کننده با بسیاری از پیشنهادات که باعث می‌شود نتوانید آنچه را که به آن نگاه می‌کنید، مشاهده کنید.

اما این همگرایی نمایندگی‌های اغلب جوان‌تر، اصالتی را ارائه می‌دهد که برای سایر نمایشگاه‌ها دشوار است (بدون ذکر جذاب‌ترین طراحی گرافیکی). و با 95 غرفه‌دار از 17 کشور، از جمله پنج نمایش مجسمه‌های مجزا در پشت بام، NADA همچنین فرصتی برای جستجوی گنجینه‌ها از ونکوور تا توکیو بدون ترک منهتن را ارائه می‌دهد. (البته پله ها شدید هستند؛ ممکن است بخواهید با آسانسور در بین چهار طبقه نمایشگاه سفر کنید.)

تیزترین غرفه در طبقه چهارم است، جایی که ILY2 (4.14) از پورتلند، اورگان، چندین طرح، یک صفحه‌کلید سفالی به نصف و ظاهراً آلوده به مگس‌ها و مجسمه‌ای از سیدونی اونیل را نشان می‌دهد. این مجسمه، یک نردبان استخر پیدا شده با اضافات فولادی و برنزی، به نظر می رسد مانند یک تکیه گاه از یک بازی نقش آفرینی رایانه ای که به زندگی آینده نگر تبدیل شده است. همچنین چهارده اروپا (4.12) دارای قوری های چرمی مقاومت ناپذیر برندون موریس، همراه با نقاشی های برنده از برایان دگرو و چهارپایه های چوبی مجلل از نیک گلورمینو. در سراسر راهرو حرم (4.10)، ادای احترام دقیق کامبل اسمیت از مقوای یافت شده به مکان‌های دیدنی راهرو Acela شامل لیدی لیبرتی و کتابخانه عمومی نیویورک با شیرهای پرینت سه بعدی است.

هنرمند ریا بوسمن، در شهر گنت، بلژیک، در حال نمایش مجموعه ای شگفت انگیز از انتزاعات نساجی با تاتیانا پیترز (3.03). مستطیل های رنگی روشن که روی کتان درشت بافته شده رنگ آمیزی شده اند، به طور همزمان جذاب و سخت هستند. تریستان اونراو، نقاش ساکن لس آنجلس، از سبک‌های رئالیسم تا انیمه – اما همیشه با همان زیر نقاشی قوی – می‌گذرد. سباستین گلادستون (3.08)، سوگند در سفارت (2.11)، یک گالری مستقر در سان خوان، روابط عمومی، دارای اشعار رگیتون با دست دوخته شده توسط لولو وارونا است.

نقاشی های وسواسی از همبرگر، ذرت آب نبات، کاکتوس و کامیون توسط آلن یو، هنرمند جوانی که در مرکز آثار خلاق (P21) در فیلادلفیا، عملاً با انرژی می درخشید. “ماه چهره” یک اینستالیشن ویدئویی از پرتره های ایرانی سلسله قاجار که توسط مورهشین اللهیاری به صورت دیجیتالی آندروژنی ارائه شده است، یک بار هیپنوتیزم کننده و آزاردهنده است که روی پشت بام توسط مورهشین اللهیاری ارائه شده است. مدیریت، نیویورک. (و در حالی که روی پشت بام هستید، فراموش نکنید که در آنجا توقف کنید موزه هنرهای کودکان “پایه لیموناد” و خرید یک اثر هنری ساخته شده توسط یک کودک – یا یک لیموناد – برای حمایت از صندوق آموزش هنرهای اضطراری.)

نادا نیویورک

18-21 مه، 548 West 22nd Street, Manhattan; newartdealers.org

Felipe Holmes

گیک تلویزیون متخصص رسانه های اجتماعی ایجاد کننده. نویسنده پرشور. نینجا سفر افراطی. کل کارآفرین معتاد به اینترنت

تماس با ما