نگاهی اولیه و اولیه به چشم انداز بایدن در سال 2024

در شرایطی که دونالد جی. ترامپ متهم شده است، ران دیسانتیس در نظرسنجی ها دچار تزلزل شده است و دموکرات ها همچنان از نمایش قوی میان دوره ای خود برخوردار هستند، برخی ممکن است احساس کنند که انتخاب مجدد رئیس جمهور بایدن فقط یک معامله تمام شده است.

غرفه به عنوان آقای بایدن روز سه شنبه نامزدی خود را برای انتخاب مجدد اعلام کرد، شایان ذکر است که در مورد نظرسنجی اوایل سال 2024 به چیزی توجه شود: رقابت نزدیک به نظر می رسد.

تقریباً همه نظرسنجی‌های اخیر نشان می‌دهد که رقابت ریاست‌جمهوری بسیار رقابتی است. به طور متوسط، آقای بایدن رهبری آقای ترامپ در سال جاری تاکنون 1.4 درصد کاهش داشته است. آقای. DeSantis حتی رهبری Mr. بایدن، کمتر از یک امتیاز.

حالا، برای روشن شدن: فکر نمی‌کنم هنوز سهام زیادی را در نظرسنجی‌های عمومی انتخاباتی قرار دهید. اما هیچ کس نباید در این مرحله اولیه نیز به شدت به نتیجه انتخابات عمومی اطمینان داشته باشد. اگر موردی برای اعتماد اولیه وجود داشت، باید در نظرسنجی های اولیه منعکس شود. اگر آقای ترامپ محکوم به فناست، چرا در نظرسنجی ها شکست نمی خورد؟

حداقل آقای به نظر می رسد بایدن کار خود را برای او قطع کرده است. تایید شغل و رتبه های مطلوب او همچنان در پایین 40s گیر کرده است. این امر او را نسبت به سال 2020 ضعیف‌تر می‌کند، زمانی که نظرسنجی‌ها نشان داد که رأی‌دهندگان عموماً دیدگاه مطلوبی نسبت به او داشتند. یا به عبارت دیگر: در حالی که انتخابات 2020 توسط رای دهندگانی تعیین شد که از آقای. بایدن و او را دوست نداشتند. ترامپ، امروز به نظر می رسد که انتخابات 2024 می تواند توسط رأی دهندگانی تعیین شود که از هر دو نامزد خوششان نمی آید.

چرا آقای وضعیت بایدن اینقدر ضعیف است؟ علل ضعف رتبه‌بندی او از زمانی که در آگوست 2021 کاهش یافت، مورد بحث قرار گرفت. خروج از افغانستان، نوع فزاینده دلتای ویروس کرونا، برنامه‌های قانون‌گذاری متوقف شده و آغاز تورم، همگی به عنوان تئوری‌های احتمالی تلقی شدند. امروز، به نظر می رسد که همه این توضیحات در حال عقب نشینی هستند – خط داستانی حمایت از اوکراین در برابر روسیه، جای افغانستان را گرفته است. خط روند تورم نویدبخش است. مرگ و میر ناشی از کووید در کمترین حد خود در سه سال گذشته است – اما آقای. بایدن همچنان منفور است.

در این مرحله، سه احتمال اساسی باقی می ماند. یکی این است که فضای سیاسی کلی، احتمالاً به دلیل تورم مداوم و قطبی‌سازی حزبی، نامطلوب باقی می‌ماند. اگر چنین باشد، هر رئیس‌جمهوری در این تنگه‌ها از محبوبیت پایینی برخوردار خواهد بود و تا زمانی که رای‌دهندگان احساس نکنند که ثروت اقتصادی‌شان رو به بهبود است، مبارزه می‌کند.

احتمال دیگر این است که آقای اشتباهات اولیه بایدن لطمه ای غیرعادی و پایدار به برداشت از شایستگی رهبری او وارد کرد که احتمالاً به سن او (80) مربوط می شود. اگر این حقیقت داشته باشد، تا زمانی که به آن نگاه نکند، ممکن است به راحتی بتواند اعتماد ملت را بازگرداند.

احتمال نهایی این است که ممکن است شرایط برای آقای. رتبه‌بندی بایدن افزایش یابد. این اولین بار نخواهد بود: رونالد ریگان، بیل کلینتون، باراک اوباما و حتی آقای. ترامپ (قبل از کرونا) در دو سال قبل از انتخاب مجدد شاهد افزایش محبوبیت آنها از پایین ترین رتبه 40 بود. در این سناریو، آقای رتبه‌بندی بایدن افزایش می‌یابد، زیرا بخش مهمی از رای‌دهندگان او را بر اساس گزینه‌های جایگزین، و نه در انزوا قضاوت می‌کنند. مبارزات انتخاباتی مجدد او دفاع قدرتمندتر و پرانرژی تری از عملکرد او ارائه خواهد کرد، شاید در پس زمینه کم شدن نرخ بیکاری و تورم رو به زوال.

از نظر تاریخی، احتمال سوم محتمل تر به نظر می رسد. آقای. سن بایدن را نباید به عنوان یک عامل مشروع دست کم گرفت، اما او با وجود سنش در دفعه قبل برنده شد و روسای جمهور فعلی معمولاً در انتخابات مجدد پیروز می شوند. تعداد زیادی از رای دهندگانی که از آقای. ترامپ و زمانی از آقای. بایدن صعودی ایجاد کرد. البته جهت اقتصاد متغیر بسیار مهمی خواهد بود، اما حداقل در حال حاضر به نظر می رسد ترکیبی از بیکاری کم و تورم به تدریج در حال محو شدن است، مهمات کافی برای آقای دکتر فراهم می کند. بایدن به ادعای خود بپردازد. با این حال، رتبه‌بندی‌های او امروز به اندازه‌ای پایین است که می‌توانند بدون اطمینان از انتخاب مجدد او، به طور قابل توجهی بهبود یابند.

به نظر می رسد سه نوع رأی دهنده به عنوان آقای. بایدن تلاش می کند ائتلافی را که در سال 2020 او را به کاخ سفید آورد، دوباره جمع کند: رای دهندگان جوان، رای دهندگان غیر سفیدپوست و شاید رای دهندگان کم درآمد نیز. در جدیدترین نظرسنجی ها، آقای. بایدن در میان این گروه‌ها عملکرد ضعیفی دارد و به نظر می‌رسد که در مجموع حداقل 10 امتیاز از آمار خود در سال 2020 کمتر است و به توضیح اینکه چرا نظرسنجی‌های انتخابات عمومی زودهنگام رقابت نزدیکی را نشان می‌دهند کمک می‌کند.

آقای. بایدن در مقاطع مختلف پیش از این در میان این گروه ها ضعف نشان داده است، بنابراین لزوماً تعجب آور نیست که او دوباره در میان آنها با محبوبیت خود در دهه 40 دست و پنجه نرم می کند. با این حال، آنها چالش های مختلف پیش روی مبارزات انتخاباتی او را متبلور می کنند: سن او، اقتصاد، و رأی دهندگانی که در مسائلی مانند سقط جنین یا اصول دموکراتیک مورد توجه قرار نخواهند گرفت. در ویدیوی اعلامی خود در روز سه شنبه، آقای. بایدن تقریباً تمام توجه خود را به حقوق، آزادی، دموکراسی و سقط جنین معطوف کرد. او احتمالاً به راهی برای صحبت با افرادی نیاز دارد که بیش از ارزش‌های لیبرال انتزاعی، دغدغه‌های مادی و اقتصادی دارند.

آخرین وایلد کارت، کالج انتخاباتی است. حتی اگر آقای آقای بایدن با اختلاف اندکی در آرای ملی پیروز شد. ترامپ می تواند مانند سال 2016 یک ائتلاف پیروز در ایالت های میدان جنگ تشکیل دهد که ریاست جمهوری را تعیین می کنند.

در سال 2020، آقای بایدن رای ملی را با 4.4 درصد به دست آورد، اما در جورجیا، آریزونا و ویسکانسین به سختی از پیروزی کمتر از یک درصدی به دست آورد. برای بردن، او به یکی از این سه مورد نیاز داشت.

در حال حاضر، موردی وجود دارد که کالج الکترال نسبت به آقای مساعدت کمتری داشته باشد. ترامپ، نسبت به آرای ملی، نسبت به سال 2020. در انتخابات میان دوره ای، شکاف بین آرای مردمی برای مجلس نمایندگان آمریکا و نتیجه فرضی کالج انتخاباتی بر اساس رای مجلس، اساساً کاهش یافت و از نزدیک به چهار امتیاز در سال 2020 کاهش یافت. این امکان وجود دارد که این صرفاً محصول نامزدهای غیرعادی ضعیف جمهوری‌خواه در صدر جدول در بسیاری از رقابتی‌ترین ایالت‌ها باشد، اما دلایل قابل قبولی وجود دارد که ممکن است منعکس کننده روندهای انتخاباتی باشد.

به عنوان مثال، اهمیت مجدد سقط جنین ممکن است به دموکرات ها در مناطق نسبتاً سفیدپوست و سکولار کمک کند، که بیشتر به آنها در میدان های نبرد شمالی کمک می کند تا جاهای دیگر. «دموکراسی» ممکن است به عنوان یک موضوع در میدان‌های نبرد نیز به خوبی بازی کند، زیرا این‌ها همان ایالت‌هایی هستند که جنبش توقف دزدی را تهدید به لغو نتایج انتخابات گذشته کرد. در همین حال آقای ضعف نسبی بایدن در میان رای دهندگان غیرسفیدپوست، که به طور نامتناسبی در ایالت های غیررقابتی متمرکز شده اند، ممکن است بیشتر از ویسکانسین یا پنسیلوانیا به آرای او در ایالت هایی مانند کالیفرنیا یا ایلینویز لطمه بزند.

با توجه به ماهیت خاص و محلی نتایج میان‌دوره‌ای سال گذشته، این اشتباه است که اطمینان داشته باشیم که مزیت کالج انتخاباتی جمهوری‌خواه به پایان رسیده است. اگر این برتری ادامه یابد، پیشتازی متوسط ​​بایدن در نظرسنجی‌های ملی امروز برای او برای انتخاب مجدد کافی نخواهد بود.

Markus Bennett

مشکل ساز هیپستر پسند. متعصب غذا موزیکال. علاقه مندان به سفر. طرفدار زامبی برنده جایزه

تماس با ما