نگاهی میان فصل به این که چه کسی می تواند جایزه MVP و سایر جوایز NFL را برنده شود

یکشنبه نگران‌کننده جاش آلن در برابر جت‌ها، مسابقه جایزه ارزشمندترین بازیکن NFL را به آشوب کشاند.

آلن در بازی 20-17 بوفالو بیلز در ورزشگاه MetLife دو توپ را مهار کرد و در اواخر بازی از ناحیه آرنج پرتابی خود آسیب دید. او و مربیان بیلز سعی کردند در مصاحبه های ابتدای هفته نسبت به آرنج راست آلن خوشبینانه به نظر برسند، اما بیشتر شبیه والدینی بود که به بچه ها اطمینان می دادند که تعطیلی کارخانه چیز مهمی نیست زیرا نیکل زیادی در شیشه ژله وجود دارد.

انتظار می رود آلن در این هفته در تمرینات محدود شود. هندیکپرها بخش کوچکی از یک کوارتربک محدود را می خواهند که از یک بازی بد بیرون بیاید. پول آلن که زمانی مورد علاقه شدید در مسابقه MVP بود، از روز سه شنبه به +350 کاهش یافت.

کوارتربک کانزاس سیتی، پاتریک ماهومس، که در سال 2018 برنده این جایزه شد، با وجود اینکه هفته گذشته با پیروزی 20-17 مقابل تنسی تایتانز با نتیجه 20 بر 17 در وقت اضافه به پایان رسید، در +200 مورد علاقه شانس سازان بود.

ماهومز در گذرگاه ها (2605 یارد) و تاچ داون ها (21) در NFL رهبری می کند، اما رای دهندگان ممکن است نسبت به اجرای ترن هوایی او بی حس شوند، همان طور که تماشاگران سینما از تصاویر ابرقهرمانی تولید شده توسط کامپیوتر خسته شده اند. ماهومس می‌تواند دومین جایزه MVP خود را با یک سری پیروزی‌های ثابت در سالن و درام به دست آورد، اما این سبک او نیست.

Jalen Hurts نیز در مسابقه MVP با ضریب +250 جلوتر از آلن پرید. فیلادلفیا ایگلز هرتس (8-0) شکست ناپذیر است، اما رای دهندگان ممکن است نسبت به برنامه آسان این تیم شک داشته باشند. ایگلز پس از پیروزی مقابل هیوستون تگزاس (1-6-1) در هفته نهم، دوشنبه شب به مصاف فرماندهان واشنگتن (4-5) خواهد رفت.

سپس فیلادلفیا یک مسابقه هفته یازدهم را با ایندیاناپولیس کلتس (3-5-1) انجام خواهد داد، که به تازگی مربی فرانک رایش را اخراج کرده است، و پس از آن نریان های بیرمنگام و گروه راهپیمایی دانشگاه راتگرز.

در گذشته، رای دهندگانی که از یک میدان شلوغ MVP گیج شده بودند، به سادگی شانه های خود را بالا انداختند و جایزه را به آرون راجرز دادند. گرین بی پکرز 3-6 است، با این حال، به لطف سه مهار راجرز مقابل دیترویت لاینز در روز یکشنبه. راجرز در لیست +20000 قرار گرفت.

بیایید بقیه مسابقات جایزه NFL را بررسی کنیم:

تایریک هیل (+330) مورد علاقه برای چیزی است که بالفعل به عنوان جایزه “بهترین غیر دفاعی” تبدیل شده است. هیل در دریافت‌ها (76) و یارد (1104 یارد) NFL را رهبری می‌کند و میامی دلفین‌ها را با مهارت خود در مسابقه دادن با مدافعان گذشته و سپس انتظار، انتظار و در نهایت گرفتن بالون توآ تاگووایلوآ به رقیب سوپربول تبدیل کرده است. گذرهای عمیق نسیم سفت

درد می کند درست پشت هیل با شانس +350 قرار دارد، اما دادن این جایزه نایب قهرمان به یک کوارتربک مانند اهدای جایزه برگزیده کودکان نیکلودئون به مارتین اسکورسیزی است.

کوپر کوپ، برنده سال گذشته، گروه تعقیب و گریز را با 1000+ رهبری می کند، اما 3 تا 5 رام لس آنجلس او پس از قهرمانی از مسمومیت با الکل رنج می برند (این خماری صرف نیست)، و کوپ هر یکشنبه را به گرفتن پاس های کوتاه می گذراند تا اینکه توسط تمام 11 مدافع مورد حمله قرار گیرد. .

تاگووایلوآاتفاقاً در رتبه‌بندی کارایی (115.9) و ارزش بیش از میانگین (50.5 درصد، بسیار جلوتر از Mahomes رتبه دوم) تعدیل‌شده بر اساس دفاع خارجی‌ها، از NFL پیشتاز است. با این حال، Tagovailoa یک شات لانگ شات +800 برای جایزه MVP است.

اگر هیل برای موفقیت کوارتربک و تیمش بسیار حیاتی است، آیا او لایق توجه جدی به MVP نیست؟ هرگز یک رای دهنده NFL را با یک معمای فلسفی گیج نکنید. حداقل هیل برای MVP (+8000) بیش از راجرز مورد علاقه بود.

دالاس کابوی لبه راش میکا پارسونز در 225- محبوب ترین مورد بود. متیو جودون از نیوانگلند پاتریوتز با 11.5 اخراج، سه اخراج بیشتر از هر مدافع دیگری، NFL را رهبری می کند، اما جودون +1200 پول دریافت می کرد زیرا رای دهندگان مطمئن نیستند که اخراج ها علیه کلت ها باید حساب شوند.

دامئون پیرس (+190) با 678 یارد در رده ششم لیگ قرار گرفت و مانند بولدوزر اسباب بازی از میان گردان سربازان پلاستیکی می دود. مورد علاقه، سیاتل دویدن به عقب کنت واکر سوم (+110)، با 570 یارد راش در رده پانزدهم قرار دارد، اما برای تیم Seahawks (6-3) بازی می کند که احتمالاً به پلی آف می رسد. تگزاسی‌های پیرس در خطر سقوط به Big 12 قرار دارند. در نهایت هر عجول تازه‌کاری که بتواند در تمام 17 بازی فصل عادی سالم بماند، برنده جایزه خواهد بود.

جت ها گوشه سس گاردنر (+100) یکی از پاس های آلن را در ناراحتی روز یکشنبه بیلز قطع کرد. به ازای فوتبال خارجی‌ها، دریافت‌کنندگان برتر حریف به‌طور میانگین تنها 55.3 یارد در هر بازی مقابل جت‌ها دارند که سومین رقم پایین‌ترین در لیگ است. این گواهی خوبی بر تأثیر گاردنر در دفاع است.

یک قلاب به یاد ماندنی فقط می تواند به یک مدافع تازه کار کمک کند، و نام مستعار جذاب گاردنر تصاویری را در میان رای دهندگان (عمدتاً ورزشی نویسان با سن خاص) از یک بوفه مجلل نیمه وقت تداعی می کند. با این حال، او آنقدر خوب بازی می کند که حتی «سالمونلا گاردنر» هم پیشتاز این جایزه خواهد بود.

غول ها به عقب می روند ساقون بارکلی (+140) بر سه سال مصدومیت غلبه کرد و اکنون در رده سوم NFL در حیاط های سریع قرار دارد. کوارتربک سی هاوکز گنو اسمیت (-135)، با این حال، برزخ های پشتیبان فراموش شده برای بسیاری از گناهان سازمان های جت ها و غول ها، نیم دهه را پشت سر گذاشت. این یک جایزه روایت محور است و هیچ کس واقعاً شانسی در برابر سفر دانته ای اسمیت ندارد.

مربی فیلادلفیا نیک سیریانی در 135- نفر مورد علاقه خانه است، اما هم با شک و تردید نسبت به ایگلز و هم با ترجیح طولانی مدت رای دهندگان برای مربیان سال اولی که از فصل های شگفت انگیز لذت می برند (کوین استفانسکی در 2020، مت ناگی در 2018، شان مک وی در سال 2017) مواجه است.

کوین اوکانل از 7-1 مینه سوتا وایکینگ ها (+650) و برایان دابل بنابراین، از میان 6-2 جاینت ها (+800) برنده احتمال بیشتری است، حتی اگر تیم های آنها یک یا دو برد کمتر از عقاب های سیریاننی به پایان برسانند.

یک نکته پایانی: جف شنبه، مربی تازه منصوب شده کولتز، که تنها تجربه مربیگری قبلی او در سطح دبیرستان بود، به عنوان بهترین مربی سال 20000+ فهرست شده است – همان شانسی که راجرز برای MVP دریافت می کند. فصل عجیب NFL

همه خطوط پولی از روز سه شنبه ظهر به وقت شرقی از DraftKings هستند.

Walker Jimenez

طرفدار تلویزیون آزاد. علاقه مندان به سفر نرد وب. گیمر. علاقه مندان به الکل ارتباط دهنده. نینجا غذا. پیشگام آبجو.

تماس با ما