هشت اشتباه وحشتناک که باید با یک بار (انجام) تور نوروزی از آن اجتناب کنید

همچنین بستری برای به روز رسانی بازیگران صنعت از آخرین تحولات گردشگری مالزی و تقویت آگاهی در مورد مالزی به عنوان یک مقصد تعطیلات ایده آل برای این بازار است. شرکت مالزی در این نمایشگاه راهی را برای فعالان صنعت گردشگری مالزی فراهم می کند تا با همتایان ایرانی خود ارتباط برقرار کنند و از آنها تقاضای تجارت جدید کنند. این بر وظیفه خاص تبلیغ مالزی به عنوان یک مقصد گردشگری ترجیحی تمرکز دارد. سفیر مالزی در ایران نیز نقش مهمی در معرفی مالزی به عنوان مقصد تعطیلات ایرانیان داشته است. به دنبال آن، سه سمینار در تهران، اصفهان و مشهد برای به‌روزرسانی آژانس‌های مسافرتی و رسانه‌های ایرانی در مورد مالزی به عنوان مقصد ترجیحی تعطیلات برگزار شد. بازدید از تعطیلات نوروز در ترکمنستان. یکی از جاذبه های گردشگری ترکمنستان پارک ملی استقلال در عشق آباد است.

امروز به دره جرگلان می رویم که در آنجا نمایش آشپزی کویر ملی "چک چاک" را خواهیم داشت. ایرانی‌ها حدود یک هفته تعطیلات ملی دارند، اما این جشن‌ها در واقع سیزده روز طول می‌کشد. و البته امروز نمایش آشپزی نانوایی سامسی را خواهیم داشت. در فرودگاه با شما ملاقات می کنیم و شما را به هتل منتقل می کنیم. پس از استقرار در هتل، گشت شهری خود را آغاز می کنیم و از میدان آلا تو، پارک پانفیلوف، پارک اوک، بازار اوش دیدن خواهیم کرد.

دوستان و خانواده‌های جوان‌تر ابتدا به دیدار بزرگان خود می‌روند و بعداً بزرگان به دیدارشان می‌روند. این سوپ یک پیک نیک بعد از ظهر عالی در سیزده بدار با گروه های بزرگتر از خانواده ها و دوستان درست می کند. این غذا در مراسم مختلف ایرانی مانند شب یلدا، نوروز و سیزده بدر سرو می شود. جالب اینجاست که خوردن این ترکیب در سیزده بدر نیز رسم است. نظافت بهاره برای آماده سازی مهمانان نوروزی یک سنت بسیار مهم در ایران است. سنت دیگر پریدن از روی آتش است. مسجد عظیم سفید برفی با چهار مناره و گنبد طلایی عظیم، در روستای اجدادی رئیس جمهور سابق ترکمنستان، صفرمرات نیازوف، کیپچاک. نوروز همچنین در سرتاسر جهان بازمی گردد، زیرا در کشورهای شوروی سابق که اجرای آن ممنوع بود، مجدداً معرفی شده است. بنابراین به نظر می‌رسد رئیس‌جمهور کشورش را بررسی می‌کند و با دیدن و دیدن خورشید طاق بی‌طرفی در مجموع به 75 متر می‌رسد و آن را به بلندترین ساختمان ترکمنستان بر فراز مناره 600 ساله کوتلوگ-تیمور تبدیل می‌کند.

زیرا از سازمان بانوان صنایع دستی بومی بازدید خواهیم کرد و روند ساخت اجناس مختلف از نمد را مشاهده خواهیم کرد. همچنین صخره‌های جتی اوغوز، فلس‌های قلب شکسته را می‌بینیم و داستان‌های آن‌ها را با عبور از ۴ پل ۷ تایی در کنار رودخانه می‌شنویم. انتقال به شهر بیشکک، در جاده، از دره های کونورچک دیدن می کنیم، ناهار را در محل غذاخوری معروف مردم محلی «آپامدین کاتاماسی» می خوریم و یک استاد کلاس آشپزی نان سنتی «کاتتاما» را می بینیم. مکان دیرینه شناسی بسیار جالب و آموزنده با ارزش جهانی در کوگیتانگ غربی، فلات شناخته شده دایناسورها با چاپ پانگولین های باستانی با قدمت حدود 160 میلیون سال است. مالزی از زمان آغاز به کار خود، به عنوان یک بازیگر اصلی در صحنه گردشگری بین‌المللی در سال 2016 ظاهر شده است، مالزی با ثبت 26.8 میلیون گردشگر، آن را در میان مقاصد اصلی گردشگری جهان قرار داده است. تهران، ایران، 23 ژانویه 2018 – گردشگری مالزی با هدف پذیرایی از حدود 12000 گردشگر ایرانی به مالزی در تعطیلات سال نو ایرانیان، نوروز، که از 20 مارس تا 2 آوریل است.

مدیر گردشگری همچنین گفت که این اداره همچنین توسعه یک مسیر دوچرخه سواری در نزدیکی پارک را برای تشویق فعالیت های ورزشی ماجراجویی، تفریحی و سازگار با محیط زیست در بین مردم محلی و گردشگران به طور مساوی بررسی خواهد کرد. مدیر گردشگری گفت که اکو پارک دارای پتانسیل عظیم گردشگری است و این اداره با همکاری بخشداری، گردشگری ماجراجویی، میراث، تفریح، مذهبی و تفریحی را ترویج و کشف خواهد کرد. مدیر گردشگری در مورد پتانسیل گردشگری منطقه برامولا گفت که پروژه تله کابین از خدنیار تا بوسیان در اکوپارک در حال بررسی است و در این راستا گزارش مفصلی از پروژه به زودی ارائه خواهد شد.

هیئت ترویج گردشگری مالزی یا توریسم مالزی آژانسی زیر نظر وزارت گردشگری و فرهنگ مالزی است. توریسم مالزی دارای نمایندگی بازاریابی اختصاصی در تهران است تا تبلیغات مالزی را در این بازار انجام دهد. در سال 2016، ایران در میان پنج بازار اول با بالاترین هزینه سرانه در مالزی به مبلغ 6696.70 رینگیت قرار داشت. بلندترین نقطه کوه های کوگیتانگتائو قله آیری بابا 3137 متر از سطح دریا است. سکونتگاه کویتین در حومه جنوب شرقی ترکمنستان در کوهستان کوگیتانگتائو قرار دارد. کوه Kugitangtau در تله Koytendag، منطقه Lebap واقع شده است، دامنه جنوبی شامل Kugitangtau از خط الراس و بخش کوه از رودخانه Kugitang دریا تا رودخانه آمودریا است. کوه ها در منتهی الیه جنوب شرقی ترکمنستان، دامنه غربی ریج کوگیتانگتائو در جنوب غربی رشته کوه گیسار از سیستم کوهستانی پامیر-آلای واقع شده اند. صبحانه. انتقال به ذخیره‌گاه کویتنداگ که در مرز با ازبکستان در کوه‌های کویتنداگ قرار دارد (قبلاً این کوه‌ها کوگیتانگ نامیده می‌شدند).

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد تور وان نوروز (https://safaryaar.com/tour/van-nowruz) لطفا از سایت ما دیدن کنید.

Brendon Rice

نادر موسیقی لاعلاج. خالق تایید شده متعصب تلویزیون پیشگام غذا. یک قهوه ساز به طرز خشمگینی فروتن.

تماس با ما